10009 відвідувачів онлайн
9 350 16

"Атаку" росіян на Затоку офіційні джерела не підтверджують, - Братчук

затока,міст

Жодне офіційне джерело не підтвердило повідомлення росіян про нібито удар по мосту в Затоці морським дроном.

Про це повідомив в ефірі телемарафону речник Одеської ОВА Сергій Братчук, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТСН.

Він сказав, що наразі підтверджень достовірності цього відео немає.

"Ми вже проходили "вкидання" таких відео і поширення подібної інформації", - зазначив Сергій Братчук.

Він додав, що це стосується нічної тривоги, де окупанти кажуть про нібито атаку "Оніксами".

"Тому, ще раз: військові повідомлять, якщо це щось було таке, наразі такої інформації немає", - наголосив Сергій Братчук.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, росіяни опублікували в соцмережах відео нібито атаки по мосту в Затоці.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
11.02.2023 11:24 Відповісти
+4
"....якщо це щось було таке, наразі такої інформації немає..." - це весь рівень таких братчуків. Зібрати би цих братчуків-ігнатів-малярок... та решту речників і речниць (мабуть, зібралось би не менше бригади?) та відправити на фронт десь під Бахмут.
показати весь коментар
11.02.2023 11:27 Відповісти
+3
Какая это вообще атака?
На воде в 10 метрах от моста бахнула лодочка

Это не может нанести ущерб
показати весь коментар
11.02.2023 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
11.02.2023 11:24 Відповісти
Какая это вообще атака?
На воде в 10 метрах от моста бахнула лодочка

Это не может нанести ущерб
показати весь коментар
11.02.2023 11:24 Відповісти
справа то не в ущербе, а в тому було це чи не було. І хто зробив такий відеомонтаж.
показати весь коментар
11.02.2023 11:32 Відповісти
Я ще вночі продивився відеосюжет і фото ушкоджень На дроні установить заряд направленого вибуху (щоб він ударив саме угору) - дуже складно Значить, був звичайний заряд Для того, щоб подібний заряд наніс показані на фото ушкодження мосту - заряд повинен буть дуже сильним (хоча-б півтони тротилу) Чи вмістить морський дрон подібний заряд? Сумніваюся... Крім того, при вибуху на поверхні води, на ній повинна була виникнуть концентрична хвиля А її нема!
показати весь коментар
11.02.2023 11:49 Відповісти
Там точно те повреждения?
Может старые еще от ракет
показати весь коментар
11.02.2023 11:52 Відповісти
Ну - що побачив - те й оцінив Користуючись отриманими ще в училищі знаннями по інженерних *********** і знанням криміналістичної балістики Що там насправді - "хрєн його знає!"
показати весь коментар
11.02.2023 11:59 Відповісти
мост закрыт еще с прошлогодних прилетов.....
показати весь коментар
11.02.2023 12:50 Відповісти
Місцевий писав,що і міст не такий там.
показати весь коментар
11.02.2023 12:40 Відповісти
Про це нічого не скажу: бачив його "вживу" один раз, здалеку і у 1992 році (у відрядженні там був і поблизу проїжджав) Тому роблю висновки лише на підставі того, що бачу і розумію
показати весь коментар
11.02.2023 12:43 Відповісти
Може тварюки по своєму мосту жахнули?
показати весь коментар
11.02.2023 11:26 Відповісти
можливо, жахнули в темноте по кримському, а сказали що по нашему. Скорей всего так и есть.
показати весь коментар
11.02.2023 11:38 Відповісти
"....якщо це щось було таке, наразі такої інформації немає..." - це весь рівень таких братчуків. Зібрати би цих братчуків-ігнатів-малярок... та решту речників і речниць (мабуть, зібралось би не менше бригади?) та відправити на фронт десь під Бахмут.
показати весь коментар
11.02.2023 11:27 Відповісти
В принципі вірно,але ви самі їх вибрали. Так що дерьмаки,подоляки і решта,вами перечислені, результати виборів
показати весь коментар
11.02.2023 12:42 Відповісти
То приїхалибисьте на Батьківщину та показали нам (тепер уже) нерозумним хахлам, як і кого вибирати. А може б і сімейство своє захопили, та, заодно і показали нам "унтерменшам" як воювати та боронити Батьківщину. Гляди - і здолаємо ненависного супостата. А без Вас і Ваших порад "звідтіля" - ні-ні, ніяк не обійдемося...
показати весь коментар
11.02.2023 17:24 Відповісти
Так легко ж спростувати: викладіть відео цілого моста.
показати весь коментар
11.02.2023 13:08 Відповісти
Пошла волна дезинформаций.
показати весь коментар
11.02.2023 13:28 Відповісти