11479 відвідувачів онлайн

Німеччина наступного тижня почне навчати військових ЗСУ управляти Leopard 2, - Spiegel

leopard-2

Про це повідомляє Spiegel, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

Джерела видання зазначають, що до Німеччини з Польщі прибули перші групи українських солдатів для навчання. Воно проходитиме на військовому полігоні в місті Мунстер, де українці навчаються на бойових машинах піхоти Marder.

"Курси будуть прискореними та займуть лише 6-8 тижнів. Зазвичай, підготовка займає кілька років", - йдеться у матеріалі.

Раніше Бундесвер повідомляв, що українських військових навчатимуть лише базовим навичкам поводження з танками, а також відпрацюванню взаємодії Leopard 2 та Marder на полі бою.

Якщо все піде за планом, перші українські військові вирушать на фронт на Leopard 2 вже наприкінці березня. Від початку війни Німеччина вже навчила управляти різними бойовими системами, такими як зенітні самохідні установки Gepard та гаубиці Panzerhaubitze 2000, близько 1,5 тис українських солдатів.

Топ коментарі
+5
Диды от немецких танков усирались. Можем повторить !!!
показати весь коментар
11.02.2023 21:50 Відповісти
+5
Наші хлопці навчать німців правильно використовувати ці танки всього за 8 тижнів?
показати весь коментар
11.02.2023 22:08 Відповісти
+4
Краще з німцями, ніж з москалями.
показати весь коментар
11.02.2023 21:48 Відповісти

Завантаження...