8245 відвідувачів онлайн
3 051 22

Глава МЗС Китаю Ван Ї відвідає в лютому Європу та РФ

ван

Головний китайський дипломат Ван Ї збирається відвідати декілька європейських країн та Росію. Візит відбудеться цього місяця.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

Ван Ї візьме участь у Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться 17-19 лютого. Потім, як повідомили у МЗС Китаю, дипломат планує відвідати Францію, Італію та Угорщину.

Крім того, головний дипломат Китаю збирається поїхати до Росії. Поки деталі візиту Ван Ї невідомі.

Також у 59-ій Мюнхенській конференції з безпеки візьмуть участь декілька світових лідерів, зокрема і віцепрезидент США Камала Гарріс. Серед питань на порядку денному конференції буде також війна Росії проти України.

Топ коментарі
+12
В Бучу не планує? Може в Запоріжжя? Харків? Херсон?
показати весь коментар
13.02.2023 12:34 Відповісти
+7
Прилетит на воздушном шаре
показати весь коментар
13.02.2023 12:39 Відповісти
+5
чудовий вибір, особливо італія і угорщина, вподобайки рашиські
показати весь коментар
13.02.2023 12:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Бучу не планує? Може в Запоріжжя? Харків? Херсон?
показати весь коментар
13.02.2023 12:34 Відповісти
Китайському чинуші не допоможе демонстрація руїн в Бучі і розповіді про звірства кацапні, тому що китайські комуняки своїми громадянами туфлі витирають, а на інших їм начхати. За період епідемії коронавірусу в них було набагато більше жертв і вони не дуже цим переймаються.
показати весь коментар
13.02.2023 12:43 Відповісти
Після Європи він, можливо, передумає їхати в рашку!
показати весь коментар
13.02.2023 12:34 Відповісти
чудовий вибір, особливо італія і угорщина, вподобайки рашиські
показати весь коментар
13.02.2023 12:38 Відповісти
Італія постачає нам зброю, методичка застаріла.
показати весь коментар
13.02.2023 15:27 Відповісти
нічого там не застаріло, берлусконі ротяку свою відкриває регулярно, та і москальню в італії теж **********, особливо на півдні
показати весь коментар
13.02.2023 17:06 Відповісти
Берлусконі ніхто, Італія постачає нам зброю, прем'єр щіро пдтримує Україну в усьому. Поміняй методичку.
показати весь коментар
13.02.2023 17:50 Відповісти
Прилетит на воздушном шаре
показати весь коментар
13.02.2023 12:39 Відповісти
Якщо прибуде в паРашу, то хай з'їздить в Маріуполь подивиться, тільки хай ширше розкриває свої вузькі очі, щоб всі звірства побачив.
показати весь коментар
13.02.2023 12:43 Відповісти
китай то головні террористи світу, вони щє за ковід не розплатились
показати весь коментар
13.02.2023 12:43 Відповісти
Відвідає Угорщину та Сербію
показати весь коментар
13.02.2023 12:55 Відповісти
Помилка сайту.Треба оновлювати інформацію вчасно. Ван Ї вже не міністр закордонних справ Китаю.Він був ним до грудня 2022 р. Тепер там головує Цінь Ґан.
показати весь коментар
13.02.2023 13:00 Відповісти
Та хоть *** Дзінь,китайці як були підарасами так і залишаються
показати весь коментар
13.02.2023 13:04 Відповісти
в нього посада зараз вища, ніж в міністра.
показати весь коментар
13.02.2023 13:11 Відповісти
Гебешні кАнцерви не працюють, одкб Zдохло, брікс буксує, в бій йде остання надія мимотворців.
Тайвань я дивлюся мимотворцям вже не потрібен. Наїлися
показати весь коментар
13.02.2023 13:09 Відповісти
Почему "И", а чтоб никто не догадался!
показати весь коментар
13.02.2023 13:10 Відповісти
потому что:
- Глава МИД Китая И Ван 🤣🤣🤣
показати весь коментар
13.02.2023 14:19 Відповісти
а в Німеччину і Велику Британію сциканув поїхати? а може в цих країнах вже і не раді бачити тих косооких комуняк. та й взагалі міг би вдовольнитися візитом тільки в Угорщину і на федерацію.
показати весь коментар
13.02.2023 13:14 Відповісти
він недавно міністром став. Старого звинуватили в потаканні Путіну і неправильних оцінках ризиків від Х... Цікаво а до самого ботоксного допустять. Дублера Х...а до товариша Сі допустили, передавав конверт.
показати весь коментар
13.02.2023 16:09 Відповісти
Не верю чтоб узкоглазый к батьке в Минск не заскочит "по пути".
показати весь коментар
13.02.2023 17:31 Відповісти
а при чем здесь "узкоглазый"?
может тебя японцы лично обидели?
показати весь коментар
13.02.2023 17:57 Відповісти
ще тільки китайських фашистів не вистачає до повного «щастя»