5314 відвідувачів онлайн
6 353 10

Фінляндія анонсувала нову військову допомогу Україні

хаавісто,пекка

Фінляндія готує новий пакет військової допомоги для України. Це вже буде 13-й пакет, однак поки невідомо, що туди увійде.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву очільника МЗС Фінляндії Пекка Хаавісто.

"Фінляндія ще не ухвалила остаточного рішення щодо постачання танків Leopard в Україну", - йдеться у заяві Хаавісто.

За його словами, наразі триває інтенсивна дискусія щодо відправлення важкої техніки в Україну.

"Уряд Фінляндії ще не ухвалив остаточного рішення щодо поставки Leopard, це питання активно обговорюватиметься фінською владою. Ми так чи інакше будемо частиною цієї ініціативи, тому ми постійно підтримуємо діалог із Німеччиною, Польщею та іншими країнами", - зазначив міністр.

Раніше міністр оборони Фінляндії Мікко Савола заявляв, що Фінляндія візьме участь у постачанні танків Україні, але цей внесок буде невеликим. Також його країна готова брати участь у навчанні українських солдатів управління танками та їх технічного обслуговування.

Топ коментарі
+7
Фінляндія знає, хто під боком.....
показати весь коментар
13.02.2023 21:56 Відповісти
+2
Фінська листівка часів Зимової війни.

показати весь коментар
13.02.2023 22:35 Відповісти
+1
жележёны вышли на подработку
показати весь коментар
13.02.2023 22:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Please send more Lapua Magnum rounds.
показати весь коментар
13.02.2023 21:55 Відповісти
Фінляндія знає, хто під боком.....
показати весь коментар
13.02.2023 21:56 Відповісти
во Франции кремлевсквя агентура против помощи Украине воду каламутит......
https://twitter.com/LaraLar93023545/status/1625156668144115713?s=20
показати весь коментар
13.02.2023 21:57 Відповісти
жележёны вышли на подработку
показати весь коментар
13.02.2023 22:16 Відповісти
Панове фіни! Не забувайте, що ви ще не в НАТО. А поруч шведи (теж не в НАТО) і Норвегія. Та й кордон з московією у вас не маленький. Українці вдячні за будь-яку допомогу, але й про свою безпеку не слід забувати. М'яса у московитів ще вистачить на повторення 1939-го, на жаль.
показати весь коментар
13.02.2023 22:03 Відповісти
Суомилайнены, дайте штук тридцать CV90.
показати весь коментар
13.02.2023 22:11 Відповісти
И БК для арты. На бахмутском направлении снова про снарядный голод заговорили...
показати весь коментар
13.02.2023 22:46 Відповісти
Фінська листівка часів Зимової війни.

показати весь коментар
13.02.2023 22:35 Відповісти
Дякуємо