7999 відвідувачів онлайн
2 538 12

Європарламент 15 лютого розгляне резолюцію щодо лікування Саакашвілі за кордоном

саакашвілі

Європарламент 15 лютого розгляне резолюцію щодо переведення експрезидента Грузії Михеїла Саакашвілі на лікування за кордон.

15 лютого депутати голосуватимуть за резолюцію, підготовлену п'ятьма політичними групами - "Європейською народною партією", "Renew Group", "Соціал-демократами", "Зеленими/Європейським вільним альянсом", "Групою європейських консерваторів і реформаторів", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Усі п'ять груп закликають перевести політика на лікування за кордон. У резолюції наголошується, що тільки реальна реформа правосуддя дасть Грузії змогу подолати поляризацію в політиці, ЗМІ, бізнесі та суспільстві і посприяє виконанню головних рекомендацій ЄС для отримання статусу кандидата.

Текст резолюції від "Renew Group" також закликає президента Зурабішвілі скористатися конституційним правом для вирішення питання Саакашвілі.

Підготовлений "Групою європейських консерваторів і реформаторів" і "Європейською народною партією" текст вказує на "особисту роль олігарха Бідзіни Іванішвілі" в погіршенні стану Саакашвілі і закликає ввести проти нього санкції.

Остаточний текст резолюції стане відомий на голосуванні 15 лютого.

Топ коментарі
+5
Уяви собі, 5 копійок!

Саакашвили Знав що може загинути і все ж таки вирішив допомогти своєму народу.

Не уявляєш? Як таке може бути?
Розумію, що не уявляешь.

Але це так.
Це, інші Люди. Це Герої.

В Україні Войни ЗСУ щодня ризикують своїм життям, та готові на все, щоб захистити свою країну.
показати весь коментар
14.02.2023 00:17 Відповісти
+4
А на хрена грузинам ЕС ? Они галопом мчатся в ОДКБ !
показати весь коментар
13.02.2023 23:43 Відповісти
+3
Дуже «дивна « думка у Наташі …

Це выходить, що війну почав не ху&ло,
а «Влада України»…?!
Усе як Кремль прописав.

Мабудь Натаха надивилася у США руського тв на усю голову.

Такого совка в Америці ще , на жаль, багато серед про руських « політичних беженців».

Бо усі вони шукали «захисту» в Америці, бо вони «жертви переслідувань» у ссср-рф. А коли треба сказати : « путін-ху&ло», то ні…
Це все Україна…
показати весь коментар
14.02.2023 05:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на хрена грузинам ЕС ? Они галопом мчатся в ОДКБ !
показати весь коментар
13.02.2023 23:43 Відповісти
Нахрена він взагалі туди їхав. Дон Кіхот.
показати весь коментар
13.02.2023 23:49 Відповісти
пішов ва-банк, але грузинсько-російська банда перемогла
показати весь коментар
13.02.2023 23:54 Відповісти
Він знав що там відбувається і вирішив воювати з вітряками.
показати весь коментар
14.02.2023 00:02 Відповісти
І все ж він якийсь дивний, краватку жував, по дахах бігав і в Грузію повернувся, зараз його навіть як то по-людськи шкода
показати весь коментар
14.02.2023 01:08 Відповісти
Уяви собі, 5 копійок!

Саакашвили Знав що може загинути і все ж таки вирішив допомогти своєму народу.

Не уявляєш? Як таке може бути?
Розумію, що не уявляешь.

Але це так.
Це, інші Люди. Це Герої.

В Україні Войни ЗСУ щодня ризикують своїм життям, та готові на все, щоб захистити свою країну.
показати весь коментар
14.02.2023 00:17 Відповісти
Что за каша у тебя в голове? Михо, воины ЗСУ все смешал. Факт в том что он ехал в страну в которой против него уже было открыты пачки уголовных дел. Это не героизм, а дебилизм. Бомбардируя действующий грузинский режим из-за бугра принес бы больше пользы.
показати весь коментар
14.02.2023 09:11 Відповісти
Не фанатка Саакашвілі, але Грузія стоїть багато вище в оцінці приближення до всупу в ЄС НІЖ з ПОЗЕЛЕНІЛАОЮ владою УКРАЇНА , яка поставилла ціль стати вироком режиму Пороха, а стала трампліном для початку війни - трампліном непідготовленності у військоовому бюджеті та трампліном для здачі Півдня та Азову .
показати весь коментар
14.02.2023 00:33 Відповісти
Щодо ШАНСІВ вступу Грузії до ЕС більших ниж у Україні - то Ви перегнули палку 🤣🤣
показати весь коментар
14.02.2023 05:10 Відповісти
Дуже «дивна « думка у Наташі …

Це выходить, що війну почав не ху&ло,
а «Влада України»…?!
Усе як Кремль прописав.

Мабудь Натаха надивилася у США руського тв на усю голову.

Такого совка в Америці ще , на жаль, багато серед про руських « політичних беженців».

Бо усі вони шукали «захисту» в Америці, бо вони «жертви переслідувань» у ссср-рф. А коли треба сказати : « путін-ху&ло», то ні…
Це все Україна…
показати весь коментар
14.02.2023 05:15 Відповісти