8219 відвідувачів онлайн

Кримчани виїжджають з населених пунктів, в яких окупанти облаштовують склади боєкомплектів, - Представництво президента в АРК

крим,саки

В окупованому Криму росіяни використовують цивільні об’єкти для складування БК, тому жителі населених пунктів вимушені мігрувати.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у Facebook повідомило представництво Президента в АРК.

"Мешканці Криму в соціальних мережах поширюють інформацію про використання російськими військовими цивільних об’єктів в межах населених пунктів для складування БК. Вказані випадки викликають занепокоєння та, як наслідок, міграцію жителів Криму за межі населених пунктів повними родинами", - йдеться в повідомленні.

Також, за даними представництва президента в АРК, у сільській місцевості окупованого півострова російські солдати роздають місцевим підприємцям списки ліків, які їм необхідно придбати для потреб армії РФ.

"Ситуація демонструє дефіцит ресурсів російської армії навіть на рівні забезпечення регулярних військових обов’язковими медикаментами", - зазначили там.

Топ коментарі
+19
показати весь коментар
14.02.2023 10:54 Відповісти
+14
Зачем выезжать, если можно бесплатно вылететь - вместе с вещами, машиной и домом ?
показати весь коментар
14.02.2023 10:56 Відповісти
+11
Правильно, а ********** там скрізь
показати весь коментар
14.02.2023 10:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно, а ********** там скрізь
показати весь коментар
14.02.2023 10:53 Відповісти
Та й у слухавці весь час:
Ждите прильота...
Ждите прильота...
Ждите прильота.... 😂
показати весь коментар
14.02.2023 11:21 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2023 10:54 Відповісти
Теперь хоть БК с неба.
показати весь коментар
14.02.2023 12:14 Відповісти
Зачем выезжать, если можно бесплатно вылететь - вместе с вещами, машиной и домом ?
показати весь коментар
14.02.2023 10:56 Відповісти
Я б теж допоміг ліками воякам московіі, цианістим калієм, стріхніном наприклад...
показати весь коментар
14.02.2023 11:06 Відповісти
Воно й не дивно, пацюки завжди першими тікають з тонучого корита
Дякуючі міграціям крисчан, розташування баз оккупвнтів можна відстежувати за коливаннями цін нерухомості.
показати весь коментар
14.02.2023 11:07 Відповісти
кримські "кАкі бєз разніци" та відверті українофоби нарешті, сракою, відчули "шо разніца таки є" і ідіотське бажання "хоч каменів з неба" в обмін на зраду має властивість здійснюватися..
показати весь коментар
14.02.2023 11:13 Відповісти
В часи літаків й гвинтокрилів слова ті пробили на жалість,
Чекати каміння їз неба? Це палеолітна відсталість!
Чекайте на бімби й ракети ,чекайте снаряди і міни,
Це опади узького міра, його ж ви так звали ,дебіли,пінгвіни!
Цілуючи царькову жопу пронзить вас ньюскрєпа духовна,
Весна наближається кримська, розквітне повсюди бавовна!
показати весь коментар
14.02.2023 11:24 Відповісти
Чим раніше тим краще !
показати весь коментар
14.02.2023 11:33 Відповісти
Не боєкомплектів, а ***********. БК - це коли укомплектували.

Грамотєї
показати весь коментар
14.02.2023 11:33 Відповісти
Ех, а було так ''па дамашнємууу''!
показати весь коментар
14.02.2023 11:42 Відповісти
все, що понаїхало з ху@лостану після 1992 - депорт зі скасуванням цивільних прав
показати весь коментар
14.02.2023 12:06 Відповісти
А чому не пишете, куди виїзжають ці бідосі? Подивіться скільки у зарубіжних пабліках перефарбованих крисчан любітєлєй руськага міра шукають халявне житло і підтримку. Нещодавно таких у Канаді викривали і що? Нічого.
показати весь коментар
14.02.2023 12:06 Відповісти
Крымчане, а помните 2013, мир и туристы. Капец..
показати весь коментар
14.02.2023 12:16 Відповісти
Что-то не видно и не слышно моряка и вообще что-то не чувствуется радости, какое-то могильное настроение. Ничего страшного ведь еще не случилось. Пока есть время кидайте манатки и бегите с украинского Крыма.
показати весь коментар
14.02.2023 12:24 Відповісти