10830 відвідувачів онлайн

Нідерланди та Данія не надаватимуть Україні танки Leopard 2, - Welt

танк,leopard

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Як повідомляє видання, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, заявив, що його країна може надати 18 орендованих у Німеччини Leopard 2, які досі використовувалися в німецько-голландському батальйоні. Проте у Німеччині заявили, що ці танки недоступні для України.

В урядових колах Данії також заявили, що країна, яка володіє 44 танками найсучаснішої моделі Leopard 2A7, не надсилатиме їх Україні.

Окрім того, як зазначає видання, є ознаки того, що Фінляндія також не надась Україні танків, поки не вступить до НАТО.

Нідерланди та Данія не надаватимуть Україні танки Leopard 2, - Welt 01

За підрахунками Welt, на сьогодні відомо про надання Україні 35 танків Leopard 2 п'ятьма країнами. Ще дві країни обіцяли надати танки, але їх кількість невідома.

Топ коментарі
+19
А зелень вже казала ГОП.
показати весь коментар
14.02.2023 23:50 Відповісти
+17
Святий Петро якраз безліч СВОЇХ грошей вкладає в оборону, а тупорилі "слуги" безуглі-брагарі-арахамії потребують нагляду, щоб не іудствували .як це звикли робити. Те, що в російській окупації стільки українських земель і стільки людей біженців - це "заслуга" не Петра. а якраз слуг-шашличників. Тому не треба валити з хворої голови на здорову. Зашквари у "зелені" щоденні. Дня не минає, щоб то одного, то другого хабарника не зловили, а потім усі чомусь тікають... Розкажіть, де діячі Баканов, Трухін, Татаров, Єрмачокс - чому не сидять?... А потім втиратимете нам про Петра! Чули вже Ваші байки у 2019-му! А багато вже хто й не почує, бо загинув через недолугу "зелену" шайку!... Нові пики - не означає, що там не тупорилі та не пройдисвіти!
показати весь коментар
15.02.2023 00:25 Відповісти
+15
Намагаюсь докричатись до людей. Вони не розуміють,чим це загрожує
показати весь коментар
15.02.2023 00:06 Відповісти

Завантаження...