12234 відвідувача онлайн
4 064 51

Молдова поки не відмовляється від нейтралітету, - Санду

молдова,санду

Про це президентка Молдови Мая Санду заявила в ефірі румунського телебачення, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Зараз не стоїть питання про відмову від нейтралітету – тому що він прописаний у Конституції Молдови. І якщо проаналізувати останні соцопитування, можна побачити, що більшість громадян, як і раніше, вважають, що нейтралітет потрібно зберегти. Ми поважаємо цей вибір громадян", - зазначила Санду.

Вона зауважила, що при цьому влада має боротися з маніпулятивними твердженнями, що нейтральний статус Молдови не дозволяє їй зміцнювати обороноздатність.

"Також ми маємо продовжити серйозне обговорення, що маємо робити, щоб захистити себе, чи можемо ми самостійно забезпечити мир і безпеку", - зазначила глава Молдови.

Топ коментарі
+19
Нейтралітет із невирішеним конфліктом у Придністров'ї означає неминучу війну з Цапією. Навіть не буду порівнювати міць цапської терористичної армії і Молови. Не вчіться на своїх промилках, невже недостатньо історії з Україною?
показати весь коментар
16.02.2023 09:21 Відповісти
+19
Україна теж була нейтральна. І як нам це допомогло в лютому 2014-го?
показати весь коментар
16.02.2023 09:22 Відповісти
+19
За спиною України зручно "не відмовлятись від нейтралітету...
показати весь коментар
16.02.2023 09:28 Відповісти

Завантаження...