Молдова поки не відмовляється від нейтралітету, - Санду

Про це президентка Молдови Мая Санду заявила в ефірі румунського телебачення, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.
"Зараз не стоїть питання про відмову від нейтралітету – тому що він прописаний у Конституції Молдови. І якщо проаналізувати останні соцопитування, можна побачити, що більшість громадян, як і раніше, вважають, що нейтралітет потрібно зберегти. Ми поважаємо цей вибір громадян", - зазначила Санду.
Вона зауважила, що при цьому влада має боротися з маніпулятивними твердженнями, що нейтральний статус Молдови не дозволяє їй зміцнювати обороноздатність.
"Також ми маємо продовжити серйозне обговорення, що маємо робити, щоб захистити себе, чи можемо ми самостійно забезпечити мир і безпеку", - зазначила глава Молдови.
Топ коментарі
+19 Анатолий К #427424
показати весь коментар
16.02.2023 09:21 Відповісти Посилання +19 Evgeny N
показати весь коментар
16.02.2023 09:22 Відповісти Посилання +19 Валерий Коломиец #502756
показати весь коментар
16.02.2023 09:28 Відповісти Посилання