8195 відвідувачів онлайн
4 546 23

Українська делегація бойкотуватиме Парламентську асамблею ОБСЄ у Відні через участь росіян

обсе,па

Делегація Верховної Ради не братиме участі в зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, що відбудеться 23-24 лютого у Відні, на знак протесту проти допуску до неї представників Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду", про це в ефірі телемарафону в неділю повідомила членкиня делегації, народна депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

"Ми не будемо брати участі в офіційних заходах Парламентської асамблеї, в жодних. Але ми їдемо до Відня для переговорів з нашими партнерами щодо того, що робити, як вивести із цієї кризи ОБСЄ і принаймні Парламентську асамблею ОБСЄ", – зауважила вона.

За словами нардепки, ситуація, "коли одна-дві країни можуть блокувати всі рішення, є фактично глухим кутом для будь-якої міжнародної організації, де діє таке правило". "Тому ми працюємо разом з нашими партнерами над реформою ПА ОБСЄ", – додала Кравчук.

Вона зауважила, що російська делегація на Парламентській асамблеї ОБСЄ нараховує понад 60 людей – не лише депутатів, і "там ціла купа, ми розуміємо, просто спецслужби, пропагандисти, які приїдуть використовувати засідання як декорацію".

"Ми разом із нашою українською громадою працюємо над протестами біля території Хофбурга, де це буде відбуватись, щоб це не ставало нормою. Але ми самі не будемо перебувати на засіданнях", – підкреслила вона.

Раніше Україна виступила проти присутності російської делегації на офіційному засіданні Парламентської асамблеї ОБСЄ і запропонувала перенести засідання.

Топ коментарі
+16
І не тільки українська повинна бойкотувати! Країна агресор РФ вчиняє геноцид окремої нації в центрі Європи і їм в той самий час надають трибуну на політичній площадці ЄС! Shame!
показати весь коментар
19.02.2023 14:12 Відповісти
+16
Це вірне рішення. Засідати в цій безхребетній організації та ще за участю агресора нема ніякої користі. Міркую що і ще якісь країни не захочуть сидіти за одним столом з московитами.
показати весь коментар
19.02.2023 14:35 Відповісти
+9
Бабло нє пахнєть, навіть якщо рясно полито українською кровою.
показати весь коментар
19.02.2023 14:22 Відповісти

Завантаження...