6602 відвідувача онлайн

Ворог обстрілює Херсон з "Градів", - ОВА. ВIДЕО

У Херсоні лунають вибухи, місто під ворожим обстрілом.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.

"Херсон під обстрілом. Імовірно Град. Близько 20 вибухів", - йдеться в повідомленні. 

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Минулої доби росіяни 58 разів обстріляли Херсонщину, дві людини загинули, - ОВА

Коментувати
Сортувати:
Всемеро поверни в серце ворогам нашим наругу їх, що нею Тебе, Господи, вони зневажали.
показати весь коментар
21.02.2023 13:26 Відповісти
***, хіба не можна вже нарешті задавити ворога контрбатарейним вогнем? Чи знову мало озброєння дали? Захисники... Тількі в полишені ворогом міста й можете заходити.
показати весь коментар
21.02.2023 13:39 Відповісти
Якби дали озброєння, то невже думаєте не знищили ці установки?

Мабуть немає..
показати весь коментар
21.02.2023 13:48 Відповісти
Є відео зі вчора де орки вночі луплять градом і той град видно де стоїть навіть без всяких дронів. І стоїть зовсім не далеко. Мабуть і 105мм гармата туди б дістала.
Але на жаль точна і далекобійна натівська артилерія не змозі знищити той град...
показати весь коментар
21.02.2023 15:17 Відповісти
Ну, бачите, є речі, які мають дійти до українців саме таким, кровавим, шляхом, нажаль..
показати весь коментар
21.02.2023 15:24 Відповісти
Ну вот то о чем я говорю главная цель етого террора это получить ответку, поэтому видим таких как Денис Апольцев которые просят контрбатарейный огонь
показати весь коментар
21.02.2023 16:10 Відповісти
Пане, до Ваших родичів у двір давно прилітало? До моєї матері прилетіло сьогодні. То не згадуйте мого ім'я в сує, так буде краще. Дякую.
показати весь коментар
21.02.2023 20:47 Відповісти
Русня там вкинула видос чем они обстреливают, 1 труба из под Града, точности там 0, их главная задача вызвать контр-батарейный огонь что бы определить наши позиции, они тоже вкидывали видос где они якобы "поймали Хаймарс" в херсоне
Тоесть главная цель этого террора это получить ответку