9114 відвідувачів онлайн

Фінляндія завтра вирішить, чи передаватиме Україні танки Leopard

танк,leopard

Завтра Фінляндія має вирішити, чи братиме вона участь у поставках бойових танків Leopard до України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Це питання вирішуватиметься на урядовій раді, а розглядатиметься як пропозиція Міноборони Фінляндії.

Передбачалося, що Фінляндія братиме участь у допомозі України з постачанням танків Leopard або ремонтуватиме інші бойові машини. Міністр оборони Мікко Савола заявив наприкінці січня, що Фінляндія візьме участь у поставках танків.

Проте розраховувати на велику кількість бойових машин не варто, тому що Фінляндія має протяжний сухопутний кордон із Росією, тому Leopard важливі для оборони країни.

Раніше прем'єр Фінляндії Санна Марін заявляла, що рішення щодо відправлення Україні німецьких танків Leopard ще не ухвалене.

Топ коментарі
+6
Нам би зі своїми повоєнними проблемами впоратися, тому не думаю, що Фінляндія на щось розраховує окрім знищення військового потенціалу московії
показати весь коментар
22.02.2023 16:59 Відповісти
+3
Та годі, які претензії до Фінляндії?
показати весь коментар
22.02.2023 16:46 Відповісти
+3
Реальные поставки вооружений строго Засекречены.. для СМИ скажут дали два танка или БТРа,а на самом деле..100...
Президент Чехии 🇨🇿Петер Павел отдал все,ремонт поврежденной бронетехніки тоже делают в Чехии,но все це оплачивают из США ..🇱🇷.
показати весь коментар
22.02.2023 17:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а ми тоді вирішимо, чи допомагати Фінляндії віджимати назад Карелію та Кольскій півострів
показати весь коментар
22.02.2023 16:34 Відповісти
Та годі, які претензії до Фінляндії?
показати весь коментар
22.02.2023 16:46 Відповісти
та жодних. я про те що деякі, наприклад як справжні чеченці, вже можуть розраховувати на допомогу України у здобутті незалежності своєї Ічкерії. І розуміють це. А деякі вагаються сильно, і вважають що в них не може бути проблеи у яких знадобиться допомога тих кому вони свого часу допомогли.
показати весь коментар
22.02.2023 16:49 Відповісти
Нам би зі своїми повоєнними проблемами впоратися, тому не думаю, що Фінляндія на щось розраховує окрім знищення військового потенціалу московії
показати весь коментар
22.02.2023 16:59 Відповісти
Спсибі Союзникам за усе !
показати весь коментар
22.02.2023 16:36 Відповісти
с такими "партнерами" ворогів не потрібно...
показати весь коментар
22.02.2023 16:36 Відповісти
Не спішіть,у нас ще дохіра часу.
показати весь коментар
22.02.2023 16:41 Відповісти
Хоч би ухвалили. Хоч би ухвалили. Хоч 10 танків.
показати весь коментар
22.02.2023 16:42 Відповісти
После визита Байдена пусть попробуют не дать.
показати весь коментар
22.02.2023 16:43 Відповісти
2-3 тижні)
показати весь коментар
22.02.2023 17:02 Відповісти
Було дхя шуму про "сотні" танків від партнерів, а по факту по 3 - 5 шт від декількох країн - решта "думає"...
показати весь коментар
22.02.2023 17:02 Відповісти
Реальные поставки вооружений строго Засекречены.. для СМИ скажут дали два танка или БТРа,а на самом деле..100...
Президент Чехии 🇨🇿Петер Павел отдал все,ремонт поврежденной бронетехніки тоже делают в Чехии,но все це оплачивают из США ..🇱🇷.
показати весь коментар
22.02.2023 17:11 Відповісти
дай Боже...
показати весь коментар
22.02.2023 17:20 Відповісти
Петер Павел Красава✊ Бывший генерал НАТО, второй по значимости был...🇨🇿🇺🇦💪💪в штабе блока..🥇🔱
показати весь коментар
22.02.2023 17:22 Відповісти
скорее всего на 24....а шо тут быть пыльными?прилетит умру,стекла выбьет соберу и выкину **** париться?
показати весь коментар
22.02.2023 17:38 Відповісти
Реєстрація: 20 лютого 2023

Ой баимся-баимся
показати весь коментар
22.02.2023 18:24 Відповісти
А других вариантов у Мавзолейное Шизофреника давно нет...
показати весь коментар
22.02.2023 17:33 Відповісти
Ну вот правда, как же они за*бали, уже давно нужно было передать, если хотите помочь, а нет, так валите в сраку и не нужно пиар хода делать свои!
показати весь коментар
22.02.2023 17:43 Відповісти
передавайте, друзі! нема чого зволікати
показати весь коментар
22.02.2023 17:48 Відповісти
Уже перебор с обещаниями о поставках этих танков.
показати весь коментар
22.02.2023 18:00 Відповісти
Курва, накинулись на несчастную маленьную Финляндию, которая так то граничит с рф и потеряла в свое время значительные территории после конфликта. Даст хоть один танк и уже хорошо. Я еще удивляюсь, как пропаганда русаков не начала выкладывать на западных форумах реакцию отбитых цензора. С миру по нитки вот и будет своя танковая дивизия нато у Украины. Спасибо скажите хотя бы за это.
показати весь коментар
22.02.2023 18:11 Відповісти
По "странному" стечению обстоятельств, 99% отбитых - зассаные новореги, которые сюда именно для этого и заходят - посеять "зраду", разосрать нас с Западом, это кацапы в основной своей массе. Есть ещё часть ватников с регистрацией 2014-2021 годов, но их единицы.
показати весь коментар
22.02.2023 18:29 Відповісти
Почему Украина должна говорить спасибо? во первых это не даётся бесплатно, во вторых кто как не ЕС выкормила нового фюрера и не обращала внимание на оккупацию Грузию, аннексию Крыма. И мы просим всего лишь железо, воюют и погибают наши парни