10457 відвідувачів онлайн
2 312 22

Росія не повинна перемогти, - глава МЗС Австрії

александер,шалленберг

Росія не повинна виграти свою загарбницьку війну проти України.

Про це заявив міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг у своєму виступі на засіданні Постійної ради ОБСЄ з нагоди річниці повномасштабного вторгнення РФ до України, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Як видається, Росія вже не знає меж у своєму неоімперіалістичному прагненні до влади: від варварських воєнних злочинів, як у Бучі, та неприпустимого ядерного брязкання зброєю, до цинічного використання голоду та енергії як зброї. Одне є очевидним: право сильнішого не повинно перемогти силу закону. Росія не повинна виграти цю війну", - заявив австрійський міністр.

Він підкреслив, що Росія порушила всі межі міжнародного права та Статуту Організації Об'єднаних Націй.

Шалленберг вказав на те, що вже рік повномасштабна війна Росії проти України призводить до величезних людських страждань і руйнувань, та наголосив, що цілеспрямовані атаки на цивільне населення та цивільну інфраструктуру є порушенням міжнародного гуманітарного права.

Глава МЗС Австрії підкреслив, що РФ може в будь-який момент покласти край людським стражданням в Україні та повторив свою вимогу до президента Росії Путіна: "Припиніть стріляти. Зупиніть нелюдське кровопролиття. Виведіть свої війська з України".

Він висловив сподівання, що у майбутньому знайдеться місце дипломатії.

"Наш обов'язок, особливо як членів ОБСЄ, не грюкати дверима перед дипломатією. Українці заслуговують на справедливий і тривалий мир. Австрія буде підтримувати їх на цьому шляху – так довго, як це буде необхідно. Адже Австрія дотримується міжнародного права та Статуту Організації Об'єднаних Націй. Австрія стоїть на боці України!", - наголосив Шалленберг.

Топ коментарі
+6
24 лютого 2022 - не втручаємось
24 лютого 2023 - росія не повинна перемогти
24 лютого 2024 - росія має бути ліквідована
24 лютого 2025 - росія? а що це?
показати весь коментар
25.02.2023 19:17 Відповісти
+3
а как пели в начале войны
показати весь коментар
25.02.2023 19:12 Відповісти
+3
30-ть срібних від газпрому також закінчуються....
руSSкому міру повірити....себе обманути!!!
показати весь коментар
25.02.2023 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а как пели в начале войны
показати весь коментар
25.02.2023 19:12 Відповісти
30-ть срібних від газпрому також закінчуються....
руSSкому міру повірити....себе обманути!!!
показати весь коментар
25.02.2023 19:23 Відповісти
але як зараз співають!
дайте йому бубна - вміє шаманити із заклинаннями

ця курва шеЛЛєнберг як патефон - яку платівку поставиш, таку й співає.
це він пустив кацапів на ОБСЄ і за "сохранєніє ліца"
показати весь коментар
25.02.2023 19:40 Відповісти
24 лютого 2022 - не втручаємось
24 лютого 2023 - росія не повинна перемогти
24 лютого 2024 - росія має бути ліквідована
24 лютого 2025 - росія? а що це?
показати весь коментар
25.02.2023 19:17 Відповісти
десь так і буде
показати весь коментар
25.02.2023 19:21 Відповісти
а ви не припускаєте що на якомусь етапі нам скажуть "ми втомились"
показати весь коментар
25.02.2023 19:44 Відповісти
Так і буде. Сциклива Європа (не при людях буде сказано) боїться ядрьоної бонби кремлівської мафії. Штати, гадаю, ні.
показати весь коментар
25.02.2023 20:43 Відповісти
я знову ж переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти руSSке гундяєвське кривослав`я!!

руSSкому міру повірити....себе обманути!!!
показати весь коментар
25.02.2023 19:21 Відповісти
А ще 2 неділі тому цей же, цим же ротом згадував про роісію з її, прости Господи, "культурою та історією". І слова неначе вірні у цього міністра зараз, а віри їм нуль.
показати весь коментар
25.02.2023 19:24 Відповісти
Ага, але зброю не дамо.
показати весь коментар
25.02.2023 19:25 Відповісти
"Не должна победить" - так это как Северная Корея не победила Южную. И что в итоге? Вместо того, чтобы уничтожить Китай и их шестерок в 1950-ых при помощи водородных бомб, восстановив целостность Кореи в одну страну, десятки миллионов человек (северных корейцев) уже 50-70 лет живут в скотских условиях и гибнут в том числе и от голода. Вот результат импотенции слабого Эйзенхаурера, который не поддержал Маккарти и вообще еще в годы Второй мировой был слабым, генерала Паттона критиковал за то, что тот на терпилу накричал, который к маме домой захотел, а не стал утирать ему сопли.

Сказал бы сразу, что "Нам очень нужен *****. Наши 10 самых крупных олигархических кланов отчаянно хотят и дальше зарабатывать миллиарды на сосании с кацапами". Было бы честно хотя бы.

А для нас вариант исключений не имеет: расейская помойка должна быть уничтожена раз и навсегда как несостоявшееся государство. Это наш шанс, который вполне реализуем. Настолько слабой расеянская помойка не была за все годы своего существования. Она не была слабой в прошлом и очень маловероятно, что в будущем она будет еще слабее. Если мы не уничтожим врага в зародыше, пока он слаб и беспомощен, то через 30 или 40 лет кацапы нападут на нас снова, в тот раз уже могут одержать верх. И что скажут наши дети и внуки, которых поведут на расстрел? Они нас, всех нас ныне живущих обвинят в том, почему мы не разбили таких слабых кацапов, таких мусорных, не имеющих нормальной авиации и ракет, когда мы и НАТО имели над ними десятикратный перевес по военной силе. Я не хочу это слышать и смотреть на гибель своих детей и внуков. И поэтому здесь и сейчас врага нужно уничтожить, уничтожить полностью. Если необходим превентивный обезоруживающий ядерный удар, который уничтожит все подлодки, самолеты и ракетные шахты с управлением - отлично, давайте бить сейчас, пока у кацапов на орбите 3-4 военных спутника и те падают в атмосферу или ничего не передают. Потому что в 2030-ом или 50-ом их будет куда больше и далеко-далеко не факт, что мы будем по-прежнему в 10 раз сильнее. Нельзя упускать шанс, который нам подарила история. Раз и навсегда зачистим планету от говна, смысл жизни которого в том, чтобы срать там, где живешь, и еще срать у соседа, если там чисто.
показати весь коментар
25.02.2023 19:33 Відповісти
Ты дебил? Тебе было мало карибского кризиса? Придурок, в фоллаут переиграл?
показати весь коментар
25.02.2023 19:43 Відповісти
Я вспоминаю 2014 год, начало захвата Крыма, когда общался с знакомым москвичем, работавшим тогда в руководстве китайско рабсийского предприятия. Так вот он говорил, что сейчас рабсея совместно с Китаем перейдут на свою платежную систему, нивелируют значение доллара. И в планах поменять мировой порядок, где первое место будет у рабсей и Китая. Плёл ещё, что заберут Аляску. Следовательно готовились к большой войне и эти планы муссировались в их обществе. Которую как видно решили начать с взятия под контроль Украины. Но что-то пошло не так... Поэтому пока миллионы ускоглазых чмобиков не кинули в топку большой войны, сейчас надо жёстко осадить ********* у нас. Всё предпосылки к успешному проведению этой антиспецаперации есть у мировой демократической коалиции.
показати весь коментар
25.02.2023 21:50 Відповісти
Тобто, ці тварюки згодні на нічию???
показати весь коментар
25.02.2023 20:08 Відповісти
На місці Цензор.НЕТ я б ігнорував усіх оцих любітєлєй т.з. руцкай культури. Ну, чесно, вони тільки бісять. Хочеш чимось допомогти, то допоможи мовчки. Ми подякуємо.
показати весь коментар
25.02.2023 20:37 Відповісти
Тоді чому Австрія досі є найбільшим покупцем кацапського газу в ЄС та регулярно просить, аби санкції проти паРаші не вводили?
показати весь коментар
25.02.2023 20:41 Відповісти
Часто чую з вуст наших союзників (?) фразу: "У цій війні Росія не мусить перемогти". І завжди подумки чую другу частину фрази, яка не вимовляється. Це слова: "... але і Україна також". Інакше казали б "У цій війні має перемогти Україна".
показати весь коментар
25.02.2023 21:33 Відповісти
Как же ржут с этих слов сейчас в Вене в кафе, попивая кофе по-венски мура-мураев с симоненкой и прочими тварями?! И дули показывают. Но не этому, что ляпнул дежурное дежурно. Догадались кому и в какую сторону?
показати весь коментар
25.02.2023 21:48 Відповісти
Ну этим путинским шавкам веры нет... звиздеть не мешки ворочать
показати весь коментар
25.02.2023 22:35 Відповісти
так не заглядуйте ім під хвіст танцюючі на віденському балу
показати весь коментар
25.02.2023 22:39 Відповісти
А чому ж пустили у Відень на ОБСЕ цю кацапську чуму? Як до простого рішення так зразу обісралися, безхребетні явстріяки...
показати весь коментар
25.02.2023 23:26 Відповісти
Дайте Леопарди, які в вас є!
показати весь коментар
26.02.2023 06:30 Відповісти