9252 відвідувача онлайн

Працюють усі види електростанцій, дефіцит відсутній і не прогнозується, - "Укренерго"

електроенергія

Споживання електрики в Україні порівняно із суботою зменшилося. Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і наразі не прогнозується.

Про це повідомили в НЕК "Укренерго", інформує Цензор.НЕТ.

"В енергосистемі працюють усі види електростанцій. Імпорт електроенергії здійснюється у незначних обсягах. Вчора енергетикам вдалося зменшити обсяг мережевих обмежень в Одесі та Одеському районі, однак у місті все ще діють відключення за графіком", - йдеться в повідомленні. 

26 лютого ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі. Однак при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

Топ коментарі
+5
"Укрэнерго" прямо уже ором орёт: "Всё отремонтировано, пора наносить массированный ракетный удар".
Без них кацапам пришлось бы отмониторить множество сообщений в соцсетях от радостных потребителей, хвастающихся, что "уже давно не отключают", но зачем, когда есть "Укрэнерго"?
показати весь коментар
26.02.2023 11:38 Відповісти
+2
Вже..з 1 березня, для населення в 2 рази..
показати весь коментар
26.02.2023 11:20 Відповісти
+2
Епоха бідності ж скінчилася, тепер усі багаті, заплатять.
показати весь коментар
26.02.2023 11:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Саме на часі піднімати тариф.
показати весь коментар
26.02.2023 11:14 Відповісти
Вже..з 1 березня, для населення в 2 рази..
показати весь коментар
26.02.2023 11:20 Відповісти
А, ще всю комуналку хочуть підняти, деякі позиції у 4 рази. Енергоносії бо здорожчали. Але не можуть вирішити, однорозово-шоково, або потихеньку, частинами. Як добрий господар собаці хвіст купирує - по кусочку щомісяця.
показати весь коментар
26.02.2023 11:24 Відповісти
Епоха бідності ж скінчилася, тепер усі багаті, заплатять.
показати весь коментар
26.02.2023 11:31 Відповісти
Итак отложили повышение тарифов. Рынок эл. энергии и газа планировался и принимался как раз для этого и погодично.
показати весь коментар
26.02.2023 11:44 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2023 11:37 Відповісти
Даже абонплату на вивіз сміття ввели. І сміх і гріх!
показати весь коментар
26.02.2023 12:10 Відповісти
Давно, і під час воєнного стану підняли в три рази.
показати весь коментар
26.02.2023 15:12 Відповісти
"Укрэнерго" прямо уже ором орёт: "Всё отремонтировано, пора наносить массированный ракетный удар".
Без них кацапам пришлось бы отмониторить множество сообщений в соцсетях от радостных потребителей, хвастающихся, что "уже давно не отключают", но зачем, когда есть "Укрэнерго"?
показати весь коментар
26.02.2023 11:38 Відповісти
Мені цікаво - вони повні ідіоти, доповідати про стратегічну галузь ворогам під час війн, чи агенти паРаші? Коли СБУ вже позатикає їм пельки? Тут вже питання національної безпеки.
показати весь коментар
26.02.2023 11:48 Відповісти
Відрапортували? Готові до наступних ''прильотів''. ''Базіка''-знахідка для ворога!
показати весь коментар
26.02.2023 12:12 Відповісти
я теж не розімію, для чого постійно видають цю інформацію ворогу?Адже якщо все працює, то споживачі і самі це побачать. Якщо б такі повідомлення хтось видавав раніше в 41-45 році, то зразу розстріляли б.
показати весь коментар
26.02.2023 13:01 Відповісти