10652 відвідувача онлайн

Примирення з Росією в найближчі сто років неможливе, - Шмигаль

шмигаль

Примирення України з Росією буде неможливим протягом багатьох поколінь.

Про це в інтерв'ю німецькому тижневику Focus завив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна

"Примирення, співпраця – ні, не в найближчі сто років. Росія повинна спочатку змінитися, бути демократизованою, демілітаризованою і денуклеаризованою", – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що Україна готова боротися за свободу і незалежність до перемоги, яка буде полягати у звільненні всіх окупованих територій. Та додав, що Україна - це суверенна країна з міжнародно визнаними кордонами, тому вона не може піти на компроміси з країною-агресором.

"Єдиний компроміс - повне виведення російських військ з України в межах кордонів 1991 року. Росіяни повинні припинити стріляти, зупинити агресію і покинути нашу територію. Я вважаю, що зміна кордонів була б неприйнятним компромісом і для Європи", - сказав він.

Шмигаль зазначив, що заморожування конфлікту лише зіграє на руку Росії та призведе до ще однієї великої війни. Тому для України це неприйнятно. Він додав, що українське суспільство не допустить жодних компромісів щодо територіальної цілісності.

"Тисячі наших найкращих людей загинули не для того, аби ми шукали компроміс із кривавим терористом і агресором, який шантажує весь світ", – сказав Шмигаль.

Топ коментарі
+12
Ніколи.. Назавжди.. Як це завжди і було..
показати весь коментар
26.02.2023 12:55 Відповісти
+10
Ви, зелені, такі вумні стаєте, але тількі писля того як всралися на людях...
показати весь коментар
26.02.2023 12:57 Відповісти
+8
показати весь коментар
26.02.2023 12:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ніколи.. Назавжди.. Як це завжди і було..
показати весь коментар
26.02.2023 12:55 Відповісти
Краще би дійсно назавжди, але на жаль так навіть зараз не є. На сході країни, навіть в такий страшний час як зараз, попри руйнування, катування, викрадення, вбивства і інші звірства рускіх орків - велика частина населення за них
І якщо уявити що війна припинилась сьогодні, і умовно завтра провести вибори - то в парламент пройде як мінімум 10-15% вати, типу жопоблоку. Бо як не дивно, але вони досі користуються підтримкою ватної частини населення
показати весь коментар
26.02.2023 18:45 Відповісти
Яке примирення із вбивцею -- ясно як Божии день .
показати весь коментар
26.02.2023 12:57 Відповісти
Дивіться Зелупкі непередумайте!
показати весь коментар
26.02.2023 13:53 Відповісти
Ви, зелені, такі вумні стаєте, але тількі писля того як всралися на людях...
показати весь коментар
26.02.2023 12:57 Відповісти
Та хорошо если бы себе в штаны гадили. Они же это прямо на трибунах делают.
показати весь коментар
26.02.2023 13:12 Відповісти
показати весь коментар
26.02.2023 12:58 Відповісти
Українською путін.
показати весь коментар
26.02.2023 13:03 Відповісти
Для путлера надо искать пояснение буквы "Х", и не икс, а Х.
показати весь коментар
26.02.2023 13:15 Відповісти
що, і пишеться так само ??
показати весь коментар
26.02.2023 13:06 Відповісти
Оптимист,первым сдастся бизнес и очень быстро.И вообще,посмотрите на Германию и Израиль....память вешь,увы,короткая.
показати весь коментар
26.02.2023 13:07 Відповісти
Восстановление между Израилем и Германией стало возможным потому что немцы искренне покаялись, выплатили репарации и их население также было признано виноватым за поддержку нацистов. Так что тут сравнивать нельзя.
показати весь коментар
26.02.2023 17:29 Відповісти
Я б сказав так. Через 100 років там не буде з ким миритися взагалі. Можливо вже матимемо спільний кордон з Китаєм
показати весь коментар
26.02.2023 13:07 Відповісти
140 млн населення. Не пишіть будь ласка єрунди. Хіба що якийсь катаклізьм.
показати весь коментар
26.02.2023 13:10 Відповісти
Іди звідси російський чорт
показати весь коментар
26.02.2023 13:24 Відповісти
Наша молодиця везе залізницею паляницю у Кропивницький.
показати весь коментар
27.02.2023 02:02 Відповісти
Які 140? Не читайте російську вікіпедію!
Там і 100 вже нема давно
показати весь коментар
26.02.2023 18:14 Відповісти
не придумуйте будь ласка ... легше від самообмана не буде
показати весь коментар
27.02.2023 02:03 Відповісти
Хе хе хе ... 1945 р. ... З 1956 р. вже торгували з Дойчланд.

З середини 60-х СРСР вже потягнув труби у Європу.
показати весь коментар
26.02.2023 13:08 Відповісти
Через 2 роки в ЄС , через 100 років полюбити Росію - заберіть в цього раба Ахмєтова та Єрмака крісло
показати весь коментар
26.02.2023 13:12 Відповісти
можно за 2 года решить проблему и примириться.
Алэ- раzиян депортировать в Китай , китайцев вернуть в Рф ,140 млн .насобирают...__
показати весь коментар
26.02.2023 13:15 Відповісти
Монголів же
показати весь коментар
26.02.2023 13:25 Відповісти
Шмыга, перестань тырить айкосики у зеледента.
показати весь коментар
26.02.2023 13:17 Відповісти
руSSкій мір і його адепти руSSке гундяєвське кривослав`я це лжива і підла продажна мерзота!!

руSSкому міру повірити....себе обманути!!!
показати весь коментар
26.02.2023 13:20 Відповісти
.
примирення з паРашею неможливо взагалi, хоч через триста рокiв...

можливо розмовляти тiльки з тими утвореннями, що виникнуть на мiсцi азiопської паРашi.

https://i0.wp.com/vesti.uz/wp-content/uploads/2019/08/original.jpg?w=604&ssl=1
показати весь коментар
26.02.2023 13:22 Відповісти
Дайте Комі вихід до моря, а карелію - Фінам. Інших заперечень немає
показати весь коментар
26.02.2023 13:26 Відповісти
Пан Шмигаль не далекоглядний політик. Сто років для історичної пам'яті це нічого.
показати весь коментар
26.02.2023 13:33 Відповісти
Та сама эта тема просто глупа по сути! Конца войне ещё не видно--- и подобная тема!? О чем и зачем?
показати весь коментар
26.02.2023 13:43 Відповісти
Он с Резниковым однояйцовые?
показати весь коментар
26.02.2023 14:00 Відповісти
Яке примирення??!! Москалі вороги українців назавжди!!
показати весь коментар
26.02.2023 14:21 Відповісти
Скільки років пройшло по Голодомору ,поки всі з захватом дивились "Волга-Волга" ? Сім літ за вісім міліонів?? Думаєте зараз буде менше?! Невже ми злопам'ятніші за своїх батьків??!
показати весь коментар
26.02.2023 14:27 Відповісти
то був один концлагерь, тепер примирення неможливе
показати весь коментар
26.02.2023 15:06 Відповісти
Бздура. Наступного дня після закінчення війни тим чи іншим чином, почнуть торгувати з ними, до країни потягнуться ватні артисти, й тому подібне. Й все це буде під соусом "ета фсьо путін віноват"..
показати весь коментар
26.02.2023 14:59 Відповісти
Алілуя!
показати весь коментар
26.02.2023 15:10 Відповісти
Ми плануємо на 1000років навіть тут корубція.Ця людина-надувний пупс,немає ніякого впливу,коли зелень побіжить,піде працювати двійником до Шарля Мішеля.
показати весь коментар
26.02.2023 17:10 Відповісти
Про що говорить шмигаль російський бізнес нормально почуваються в Україні зараз а він коментарі роздає майно російських олігархів також не націоналізовано може візьметься за роботу
показати весь коментар
26.02.2023 18:42 Відповісти
он не прав.пока существует говнорашка примирение невозможно ни с одной страной!
показати весь коментар
26.02.2023 20:54 Відповісти