5258 відвідувачів онлайн
3 035 131

Зелена енергетика зробить Україну енергонезалежною, - міністр енергетики США

дженніфер,ґренголм

Україні потрібно розвивати чисту енергетику, щоб досягти енергетичної незалежності і таким чином посилити безпеку держави.

Так вважає міністерка енергетики США Дженніфер Ґренголм, передає Цензор.НЕТ.

"Якщо ви збираєтеся відбудовувати, давайте будемо відбудовувати так, щоб енергомережа була стійкою та безпечною. І досягнути такої енергетичної безпеки треба, звичайно, через чисту енергію, і саме це президент Зеленський запропонував", - сказала вона.

За її словами, Міненерго США працює над планами будівництва зеленого енергетичного майбутнього для України та для української економіки, як тільки війна в Україні закінчиться.

Міністерка розповіла, що Національна лабораторія відновлюваної енергетики створює дорожні карти для країн, які висловили зацікавленість у переході на стовідсоткову відновлювану енергію, на 100% чисту, без викидів вуглецю.

"І ми хочемо працювати з Україною, яка висловила бажання зробити це, щоб надати технічні дорожні карти, як цього досягнути… Тож ми дуже прагнемо співпрацювати над цією майбутньою дорожньою картою та будь-якою допомогою, яку ми можемо надати, щоб дозволити Україні реалізувати свої власні амбіції", - додала Гренголм.

На думку експертів та інвесторів, Україна з 2020 року втрачає інвесторів, які могли б вкладати кошти в зелену енергетику, оскільки Міненерго, Комітет з питань енергетики у Раді та НКРЕКП доводять галузь до стану банкрутства низьким рівнем оплати за електроенергію.

Як повідомлялося, держпідприємство "Гарантований покупець" не змогло розрахуватися з "зеленою" генерацією за половину електрики у 2022 році.

На початку лютого інвестори закликали Зеленського врятувати галузь ВДЕ і якнайшвидше вирішити проблеми виплати боргів, і від вирішення яких залежить подальший розвиток ВДЕ в Україні та анонсований урядом "зелений" енергетичний перехід.

Топ коментарі
+16
Порівняльна арифметика для зе-фанатів: Понад 7 тисяч кілометрів доріг було відремонтовано за 2021р. по програмі "велике будівництво-крадівництво". Понад 22 тисячі кілометрів доріг було зруйновано лише за два місяці 2022 року рашистами по програмі "велика окупація".

Ракетами «Нептун» створеними при керівництві Порошенка були знищені ракетний крейсер «Москва» та фрегат «Адмірал Макаров» Ні одного судна (навіть шлюпки) не було знищено шматком асфальту з «Великого крадівництва» розвернутого при керівництві «Блазня»!
показати весь коментар
26.02.2023 23:30 Відповісти
+9
Ага. Уже на практике показало где ваша зеленая енергетика. Если бы не АЕС то сидели бы в темной жопе как куры
показати весь коментар
26.02.2023 23:21 Відповісти
+8
атомна енергетика та ядерна зброя, сланцева нафта та газ
показати весь коментар
26.02.2023 23:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ніхто не буде витрачати ракету, вартістю кілька мільонів долларів на те, щоб пошкодити
====
Буде, бо ти неук та ще й брехун.

30 апр. 2022 г.
Рашисти завдали ракетного удару по Одесі. Як повідомляє повітряне командування Північ, під час повітряної тривоги окупанти випустили по місту кілька ракет. В результаті удару пошкоджено злітно-посадкову смугу аеропорту. Подальше використання якої неможливо.
показати весь коментар
28.02.2023 13:51 Відповісти
Клоун, ти реально вважаєш, що у ЗМІ тільки правду кажуть ? Про дезінформацію ніколи не чув? Пошкодження ЗПС від кількох ракет усуваются протягом кількох годин. Лікуйся!
показати весь коментар
01.03.2023 01:18 Відповісти
я вважаю що ти лаптерогє брехуняко, а за кілька годин можна хіба що встановити твій діагноз - хвороба Альцгеймера
показати весь коментар
01.03.2023 09:55 Відповісти
Клоун, кілька годин вистачить, щоб розчистити злітну смугу від уламків і замінити зруйновані бетонні плити. Першій раз чую, щоб пацієнти психіатрічних лікарень встановлювали якісь діагнози.
показати весь коментар
01.03.2023 13:25 Відповісти
це країна, де нічого нема, навіть свічки та оперення для мін виробляють волонтери, а тобі маряться якісь неіснуючі плити.
показати весь коментар
01.03.2023 14:54 Відповісти
Під час ракетного обстрілу Одеси 7 травня чотири російські ракети влучили в приватне підприємство з виготовлення меблів. У житловому районі ударною хвилею та уламками понівечено багатоповерхові будинки поряд.

Ще дві ракети влучили у раніше зруйновану злітно-посадкову смугу аеродрому.

Бачиш, навіть тупі москалі не вірять ЗМІ. А як назвати людину, яка всьому вірить?
показати весь коментар
01.03.2023 01:31 Відповісти
мені до лампочки, віриш ти чи ні, бо ти не людина а москаль
показати весь коментар
01.03.2023 09:56 Відповісти
. Якби тобі було до лампочки. ти би тут свою ахінею не писав! Клоун, москалі 7 травня знову обстрілювали наш "зруйнований" аеродром, тому що з нього працювала наша авіація. Бачиш, як воно буває?
показати весь коментар
01.03.2023 13:21 Відповісти
я пишу для публики, або для студентів лікарні, а ти особисто тут паціент, котрий вірить що він Наполеон, але ця віра всім до дупи. Далі, судячи з твоєї недолугоі логіки - скрізь де впала міна, злитали літаки або хелікоптери
показати весь коментар
01.03.2023 15:00 Відповісти
Логіка і ти - речі несумісні. Яким боком місце падіння міни до літаків і гелікоптерів? Терріторія аеродромів сотні гектарів. Які студенти? Клоун, лікуйся.
показати весь коментар
01.03.2023 23:55 Відповісти
обстріли та наявність літаків зв'язував ти, тому звернись з цим питанням сам до себе, як хворий та лікар одночасно, може й Альцгеймера вилікуєш .
показати весь коментар
02.03.2023 10:43 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2023 12:51 Відповісти
показати весь коментар
02.03.2023 13:07 Відповісти
навчають сідати
===
не ciдати, а злітати.
показати весь коментар
27.02.2023 17:34 Відповісти
Ти пігулки не забувай приймати. Якщо самольот на навчаннях сідає на шоссе, то чим його на твою думку мають везти до аеродрома ? Так само і навпаки: невже ти думаєш, що літаки туди на фурі привезли? Зліт-посадку з автошляхів відпрацьовують пілоти у багатьох странах світу. І наші пілоти робили те саме ще років за 10 до Великого крадівництва. Тільки піар на цьому ніхто не намагався робити.
показати весь коментар
27.02.2023 23:04 Відповісти
я нічого не думаю, бо це не мій ролик з ютуба, тобі, неуку, довели що шоссе працює як на зліт так і на посадку.
показати весь коментар
28.02.2023 10:38 Відповісти
Ти не думаєшь, тому що в тебе мізків нема. Ніхто і не казав, що літаки не можуть злітати з автошляхів. Більш того - це стандартна вправа при навчанні пілотів. Але повторю, що тільки дебіли вірять у те, що автошляхи замінили нам аеродроми під час війни.
А ти хоча б карту Крадівництва подивився! Там більшість доріг (а точніше майже всі) побудовані у прикордонні з Білоруссю, на Півдні, і на Луганщині - тобто у тих регіонах, які були окуповані у перші дні війни, ну і трохи ще будували на Заході (але не на кордоні з Польщею) і у Дніпрі. І кому ті дороги допомогли?... А твій ролик знятий на тому самому місті, де проходили подібні навчання і у 2016 році. Прикинь? Але тоді ще Крадівництва не було, і телеканал на зйомки не виїжджав.
Головний ідеолог і куратор Великого Крадівництва - Тимошенко вже відсторонений, а клоуни до цих пір вірять всьому, що їм вливали у вуха.
показати весь коментар
28.02.2023 12:25 Відповісти
Ніхто і не казав, що літаки не можуть злітати з автошляхів
===
Це ти казав, але ж в тебе хвороба Альцгеймера й ти не пам'ятаєш
показати весь коментар
28.02.2023 13:45 Відповісти
закінчилися трагедією
==
трагедіі можуть бути скрізь, навіть у подружжі богомолів, де самка зжирає самця.
показати весь коментар
27.02.2023 17:36 Відповісти
З жахом вспоминаю як Коломойский віджав у канадського инвестора сонячне поле з панелями...
Прибалтов теж кидали ..
Про що мова, треба спочатку докорінно змінити країну, бо ЗеКі сжеруть любі иніціативи та гроші. 🤢👽
показати весь коментар
26.02.2023 23:35 Відповісти
А 5 АТОМНЫХ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ МАЛО !!!??? НЕ СЧИТАЯ ГЭС И АЛЬТЕРНАТИВУ !!!
показати весь коментар
26.02.2023 23:35 Відповісти
В США, Китаї держава надає інвесторам майже безпроцентні довгострокові кредити на установку обладнання для зеленої генерації за умови, що ціна 1 кВт цієї зеленої генерації не перевищуватиме 0,045 $ тоді кінцевий споживач отримає електроенергію за ціною близько 0,06$, що є конкурентною ціною... це називається нормальний зелений перехід, який не шкодить решту економіці...
показати весь коментар
26.02.2023 23:47 Відповісти
Скажіть про це ще нашим урядовцям.
показати весь коментар
26.02.2023 23:51 Відповісти
Ми й так енергетично незалежні.
показати весь коментар
27.02.2023 00:57 Відповісти
Зелена енергетика зробить Україну енергонезалежною від енергетики, бо за зеленими тарифами ніхто не в змозі буде заплатити. Ось коли зелена енергетика буде виробляти енергію по ціні АЕС, а ще й акумулювати цю енергію, от тоді і поговоримо. Може міністру енергетики США показати приклад, та відмовитися від АЕС та ТЕС у себе в США?
Скоріше в США вважають, що Україна повинна стати агрододатком країн Заходу, тоді так - коровам достатньо палива з біогазу, який вони самі й виробляють.
показати весь коментар
27.02.2023 01:37 Відповісти
Так само як вона вже зробила Німеччину? Бо з зеленою енергетикою вибір простий - або світло залежить від погоди - вітру вночі немає, сидимо в темряві, або палимо газ (бо ніщо інше не встигає розкручуватися так швидко як вітер перестає дути). Накопичувати такі кількості енергії як споживаєціла країна хоча б за день ніхто ще не навчився.

Краще б ще десь так 4 реактори побудували, тоді газ взагалі в енергетиці не буде потрібний.
показати весь коментар
27.02.2023 03:09 Відповісти
Коні,землянки, натуральне господарство,примітивні ремесла,церковно - приходська освіта здатні впоратись з цим набагато швидше і ефективніше
показати весь коментар
27.02.2023 06:12 Відповісти
Так ми до цього і йдем. "Комірне", старости, громади вже є, деіндустріалізація та побудова "аграрної супердержави" теж іде повним ходом. Залишилось ввести "подушне" та повне кріпосне право ( основи його в нових змінах до трудового кодексу вже потроху закладаються ), і все, здрастуй 17-те століття.
показати весь коментар
27.02.2023 07:36 Відповісти
Ядерна енергетика, ядерна зброя, ракетні технології! Лапшу нам пропонувати не потрібно!
показати весь коментар
27.02.2023 07:34 Відповісти
Писав сотню раз і сьогодні напишу.Тут є скоріше за все кацапські "експерти", які вперто склоняють всіх відмовитися від "зеленою енергетики" на користь викопної, або АЕС. Викопна - це закупка вугілля на Цапії, чи в третіх країнах, але Цапського, бо в нас на сьогодні немає антрацитних пород вугілля, а будувати АЕС-також купувати паливо на Цапії і це дуже дорого і довго. І ніхто не закликає відмовитися від ТЕС, ТЕЦ чи АЕС, а намагаються довести до нас, що дуже вигідно нарощувати виробництво альтернативної енергетики, щоб при можливості менеше використовувати викопної і зберегти купу грошей. Вугілля не дешеве і ми використовуємо чуже, більшість якого купували на росії. А це великі гроші і з бюджету, іншої вашої кишені і підтримка ворога, розвитое його економіки. Не забувайте, що Запорізька АЕС, де половина блоків АЕС України (шість енергоблоків) працює на паливі, аналогам США, в окупації і звичайно при визволенні вона працювати не буде і прийдеться знову паливо купувати на Цапії. Ось до чого підбивають "експерти", коли всупереч розвитку "зеленої" енергетики нав'язують своє, кацапське.
показати весь коментар
27.02.2023 08:04 Відповісти
Краще сотий раз би подумав, чим тут дурню писати. Усе ядерне паливо, що зараз поставляється виробництва Westinghouse Electric, для чого в Швеції існують виділені технологічні лінії суто для виробництва палива для реакторів ВВЕР-1000.
показати весь коментар
27.02.2023 11:48 Відповісти
Сторінка 2 з 2