7620 відвідувачів онлайн
14 363 63

Помер автор "темників" та ідеолог Кремля політтехнолог Павловський

павловський

Російський політтехнолог та політолог Гліб Павловський, який реалізовував ідеологію Кремля та був автором "темників" на українських телеканалах, помер на 72 році після важкої хвороби.

Про смерть Павловського повідомляє ряд російських ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.

Останні кілька місяців він був тяжко хворий, останні кілька тижнів провів у хоспісі.

Павловський - ключовий політтехнолог Кремля часів початку перебування при владі Володимира Путіна. Його "Фонд ефективної політики" розробляв для Путіна першу передвиборчу кампанію.

В 2004-му Павловський брав участь у президентській кампанії Віктора Януковича. Він очолював групу російських політтехнологів, яких відрядили з Москви до Києва, щоб забезпечити Януковичу перемогу.

У 2005 році в ефірі "5 каналу" було заявлено про передачу в Генпрокуратуру України плівки із записом телефонної розмови, в якій нібито співробітники російських спецслужб говорять про те, що ідея отруїти Ющенка належить Павловському. Тоді політтехнолог відкинув ці звинувачення.

При цьому Павловський визнавав, що разом із політтехнологом Маратом Гельманом придумав "темники" для українського телебачення.

Також "Фонд ефективної політики" Павловського на виборах до парламенту 2002 року працював з СДПУ (о) Медведчука, обслуговуючи інтереси Кремля. У 2008 році "Русский журнал", який курирував Павловський, опублікував план війни проти України під назвою "Операція "Механічний апельсин".

Політтехнолог співпрацював з Кремлем до 2011 року.

Топ коментарі
+44
показати весь коментар
27.02.2023 10:51 Відповісти
+35
В пєрвам рядє на канцертє кабздуна пополнєніє...
показати весь коментар
27.02.2023 10:50 Відповісти
+35
наконец-то эта тварь сдола.
День сегодня удался.
показати весь коментар
27.02.2023 10:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І шо?
показати весь коментар
27.02.2023 10:50 Відповісти
гнида Кремлевская сдохла - он "шел к успеху" всю жизнь вылизывая очко путлера, рассказывал недавно что-бы Укарина забыла за Крым - но как видим про него быстрее забудут..
показати весь коментар
27.02.2023 12:28 Відповісти
В пєрвам рядє на канцертє кабздуна пополнєніє...
показати весь коментар
27.02.2023 10:50 Відповісти
Исходя из своей "проыессии" он будет там "конферансье"
показати весь коментар
27.02.2023 11:00 Відповісти
це місце вже зайняв Жиріновький...
показати весь коментар
27.02.2023 11:02 Відповісти
це місце вже зайняв Жиріновький жиріновький...

раSSія, путін, лавров, шайгу, гірасімав, суравікіни, кадирав, медведчуки, шуфричі, мєдвєдєви та ін. слід писати з малої літери в Україні, щоб показувати їх "значимість".....
показати весь коментар
27.02.2023 11:17 Відповісти
Маю надію що мучився ..
показати весь коментар
27.02.2023 10:50 Відповісти
маю надію, що продовжує мучитись в пеклі
показати весь коментар
27.02.2023 19:45 Відповісти
наконец-то эта тварь сдола.
День сегодня удался.
показати весь коментар
27.02.2023 10:51 Відповісти
Пам'ятаю як він казав в 2005 році, що "Помаранчевій революції треба було дати по зубам".
показати весь коментар
27.02.2023 10:51 Відповісти
Наскільки пам"ятаю, зміст фрази був інший. Типу, ми (гебня) старалися досягти результату -- але хто ж міг передбачити, що в Україні трапиться всенародна революція, яка дасть нам по зубах.
показати весь коментар
27.02.2023 11:26 Відповісти
Він стояв ввечері в Маріїнському парку і давав коментар рашТВ і сказав те, що я написав.
показати весь коментар
27.02.2023 12:30 Відповісти
/Умер российский политтехнолог Глеб Павловский, который разрабатывал президентскую кампанию путина в 2000 году

В 2004 году он участвовал в президентской кампании Януковича./ (с)
показати весь коментар
27.02.2023 13:16 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 10:51 Відповісти
Земля гімном потворі.
показати весь коментар
27.02.2023 10:52 Відповісти
земля йому бетоном. підар *******
показати весь коментар
27.02.2023 10:52 Відповісти
Не померло а ЗДОХЛО.
показати весь коментар
27.02.2023 10:52 Відповісти
Не помер, а здох! Помирають люди, а це кацапсяче лайно!
показати весь коментар
27.02.2023 10:52 Відповісти
...запізнювався на концерт кабздона ....
показати весь коментар
27.02.2023 11:13 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

На каналі міжнародного злочинця коломойського-медведчука
раєвська (мосейчук не її прізвище)
оголошує рік не Марченко, який не дав Зеленському здати до кінця південь, не Залужного, а кента російського фашиста дугіна арестовича. Це все, що вам потрібно знати про провладний Г+Г.
показати весь коментар
27.02.2023 10:53 Відповісти
Коли вже інформаційний простір України вичистять від цього лайна?
показати весь коментар
27.02.2023 10:55 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 10:59 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 12:18 Відповісти
Завдяки зЕбілМарафону, каломойський-мертвячук економлять на зарплатах пропагандонів і проплатах, за виробництво інформсміття.
Ми, громадяни України, утримуємо це лайно за власний кошт, з держбджету.
Одна з причин, чому на військових не вистачає.
показати весь коментар
27.02.2023 11:16 Відповісти
Зате паржалі папріколу.
показати весь коментар
27.02.2023 10:58 Відповісти
Про епоху зе-бидла :

И мерзко, и гнусно, и подло,

и страх, что заразишься свинством,
а быдло сбивается в кодло
и счастливо скотским единством.
показати весь коментар
27.02.2023 12:41 Відповісти
Чекалкін зовсім поїхав. До чого тут "оголошує рік арестовича"? Програма "Рік з життя Арестовича". А це 2 великі різниці!
показати весь коментар
27.02.2023 13:30 Відповісти
Та нє. Просто, сторінку раєвської зламав і зробив вкид. НігАдяй!
показати весь коментар
27.02.2023 13:36 Відповісти
Чайки душе хотіли тупити і їм це гарно вдавалось.
показати весь коментар
27.02.2023 19:28 Відповісти
Типова відповідь прихильника плісняви.
показати весь коментар
27.02.2023 20:04 Відповісти
тобто ти радий шо ***** мосейчучка за державний кошт знімає люську,їбать важлива персона,завай далі зельоний ,бо думати то не твоє
показати весь коментар
27.02.2023 14:42 Відповісти
Де ти мою радість побачив? Знаєш, , якщо багато думати, то можно такого напридумувати, ну ось як Чекалкін...
показати весь коментар
27.02.2023 19:30 Відповісти
ага напридумував а правда то в тому що за держ кошт мосейчучка знімає люську,але напридумував Чекалкин,очі розтули і побачиш як тебе за твоє ж бабло ********,але у тебе винен Чекалкин,якого заїбало це зелене гівно,як думаєш скільки наших бійців не отримали допомогу чи лікування,бо ця ***** знімає люську?
показати весь коментар
27.02.2023 22:15 Відповісти
Дохне мразота - світ стає чистішим.
показати весь коментар
27.02.2023 10:53 Відповісти
Не у мер а здох
показати весь коментар
27.02.2023 10:54 Відповісти
Цікаво,а кого відряджали з Московії у 2019 році?
показати весь коментар
27.02.2023 10:58 Відповісти
Не помер, а здох!!! Земля, ******, скловатою!!!
показати весь коментар
27.02.2023 10:59 Відповісти
Шош тепер казатимуть різні зливні бачки та інші киселі?
показати весь коментар
27.02.2023 11:00 Відповісти
Не надо пытаться во всем видеть позитив. После увольнения с должности кремлевского бульдога как это обычно бывает (самый яркий пример Невзоров) Павловский стал антипутинистом. Произошло это аж 12 лет назад.
показати весь коментар
27.02.2023 11:01 Відповісти
і ще памятаю одного руSSкого Покидька дарєнка....
показати весь коментар
27.02.2023 11:11 Відповісти
Доренко хотя бы никогда не строил из себя совесть нации, как эти продажные шкуры.
показати весь коментар
27.02.2023 11:14 Відповісти
Та й х#й на нього.
показати весь коментар
27.02.2023 11:02 Відповісти
"Хароших узькіх" стає все більше!
показати весь коментар
27.02.2023 11:02 Відповісти
Сподіваюся, важкп хвороба була справді впжкою і доставила цьому поцу страждання. Хоча ніякі страждання не компенсують того зла, яке він приніс Україні і зокрема вільним ЗМІ. Жаль, що відмучився. Хоча можливо пекло із вічними муками таки існує.
показати весь коментар
27.02.2023 11:04 Відповісти
"Здох Максим, да и *** с ним." (с)
показати весь коментар
27.02.2023 11:06 Відповісти
Подохло, але мало.
показати весь коментар
27.02.2023 11:07 Відповісти
всіх рашистів - путіністів на концерт кабздона в гундяївський рай!!
Zадорнави та кабZдони на нього зачекалися....
показати весь коментар
27.02.2023 11:09 Відповісти
Все рівно він був на пенсії. Тобто ні про що.
показати весь коментар
27.02.2023 11:09 Відповісти
Корупція на церквах та благодійності. Зливи Вагнеру. Державна зрада.
Дуже корисно подивитись, та всім все буде зрозуміло:
https://youtu.be/LzWgZbnR0rU
показати весь коментар
27.02.2023 11:12 Відповісти
Горіти в пеклі цьому виродку
показати весь коментар
27.02.2023 11:19 Відповісти
+ масляков - который КВН - тоже не в этом мире
показати весь коментар
27.02.2023 11:25 Відповісти
Земля стікловатою! Це була ще та сволоч.
показати весь коментар
27.02.2023 11:36 Відповісти
Пох. Гуд.
показати весь коментар
27.02.2023 11:44 Відповісти
Интересно, кто-то помнит интервью с Павловским на кком-то российском канале, кажется на "Дожде" или "Это Москвы", в первые дни войны? Не помню точно когда именно и где. Помню, что сначала они с ведущим согласились, что это никакия не спецоперация, а полномасштабная война, а потом ведущий задал первый вопрос: "И что же теперь будет?". А Павловский ответил что-то вроде: "Ну что ж. Готовьтесь проиграть войну".
Ведущий кажется слегка офигел от такого ответа. Он явно был не готов услышать что-то подобное. Но Павловский объяснил, отчего это зависит, и как такое может случиться.
Не могу нигде найти это видео.
Как бы то ни было, но он был первым, кто сообщил дорогим россиянам о грядущем поражении.
показати весь коментар
27.02.2023 11:50 Відповісти
Умный был человек, вовремя понял, что путин превратился в х=ло и начиная с 2012 уже стал в оппозицию к путинской власти. Выступал на Эхе, критиков путинскую власть, а с начало большой войны одним из первых сказал, что РФ в ней проиграет. Чем с себя часть вины за прошлые грехи снял.
показати весь коментар
27.02.2023 12:22 Відповісти
что ты несешь ? павловсикй всю жизнь был кремлевским и путинскми холуем и украинофобом -то что он лапшу вешал таким как кты так это твои проблемы
показати весь коментар
27.02.2023 12:31 Відповісти
Господи прости , хочу ще!!!
показати весь коментар
27.02.2023 13:29 Відповісти
А що там Подоляк, який тоді був політтехнологом Януковича? Скорботь?
показати весь коментар
27.02.2023 15:57 Відповісти
Я слишком много знал, "чайку" дали и всё
показати весь коментар
27.02.2023 16:00 Відповісти
собаке собачья смерть!
показати весь коментар
27.02.2023 17:40 Відповісти
Он всегда напоминал Чикатило.
показати весь коментар
27.02.2023 18:35 Відповісти