6935 відвідувачів онлайн
13 701 68

У Білорусі працюють над організацією серійного виробництва безпілотників

білорусь,безпілотник

Підприємства військово-промислового комплексу Білорусі працюють над організацією серійного виробництва безпілотників.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Белта, про це повідомив голова Державного військово-промислового комітету Дмитро Пантус після наради у Президента Олександра Лукашенка щодо фінансування закупівель продукції військового призначення.

Пантус повідомив, що у жовтні 2022 року на Обуз-Ліснівському полігоні було представлено лінійку безпілотних літальних апаратів, зокрема й бойових. Це були зразки, які розроблені та виробляються в Білорусі.

"На сьогодні наша робота сконцентрована на організації серійного виробництва цих типів безпілотників. І, звичайно, окремі моделі зазнають певних змін і модернізуються", - сказав Пантус.

За його словами, визначено конкретні типи БПЛА, які будуть вироблятися в Білорусі та поставлятимуться на озброєння вітчизняним силовим відомствам. "За окремими типами (БПЛА. – Ред.) роботу не буде організовано з урахуванням того, що економічно це недоцільно", - додав Пантус.

Топ коментарі
+31
Білорусь напроситься на хаймерси. Безхребетні бульбоїди таке ж гавно, як кацапи
показати весь коментар
27.02.2023 13:48 Відповісти
+18
Про шахеди свого часу те саме говорили, але це лайно долітає і досягає цілі. Не варто недооцінювати ворога.
показати весь коментар
27.02.2023 14:04 Відповісти
+18
Вони на іранські будуть свої шильдики клеїти, от і вся розробка.
показати весь коментар
27.02.2023 14:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Білорусь напроситься на хаймерси. Безхребетні бульбоїди таке ж гавно, як кацапи
показати весь коментар
27.02.2023 13:48 Відповісти
Досить нить у нас війна і ніякого масового виробництва безпілотників не має тільки новини що ворог випускає і ми чужими хаймерсами якщо нам дозволять їм покажем.
показати весь коментар
28.02.2023 00:19 Відповісти
Без китайских микросхем ничего не полетит.
показати весь коментар
27.02.2023 13:50 Відповісти
Поэтому лукашенко в Китай лететь собрался
показати весь коментар
27.02.2023 13:51 Відповісти
Ну, чого, може і полетить, тільки низько-низько
показати весь коментар
27.02.2023 13:52 Відповісти
Про шахеди свого часу те саме говорили, але це лайно долітає і досягає цілі. Не варто недооцінювати ворога.
показати весь коментар
27.02.2023 14:04 Відповісти
Придбати китайські (і не тільки) мікросхеми не проблема, як і решту запчастин. Високотехнологічний БЛА типу тих, які використовують війскові США з цього не зробиш, але щось на зразок шахедів - без проблем.
показати весь коментар
27.02.2023 14:09 Відповісти
Вони на іранські будуть свої шильдики клеїти, от і вся розробка.
показати весь коментар
27.02.2023 14:10 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 14:15 Відповісти
Косилки, веялки, боронилки с вертикальгым взлетом
показати весь коментар
27.02.2023 16:02 Відповісти
Що ти, чмо, варнякаєш!
Білорусь єдина країна колишнього ссср, яка повністю зберегла мікроелектроніку.
показати весь коментар
27.02.2023 14:27 Відповісти
Гарний жарт, але це не юмористичний розділ.
показати весь коментар
27.02.2023 14:34 Відповісти
Тупориле!
На Інтегралі 386 процесор роблять, як два пальці об асфальт.
а ЦЕ - НАЙКРУТІША МІКРОСХАМА, ПРИСУТНЯ НА ф-16, якого просять тупорилі, за яких ти голосував.
показати весь коментар
27.02.2023 16:10 Відповісти
как и китайско франсузкие мопеды минск
показати весь коментар
27.02.2023 16:40 Відповісти
https://integral.by/sites/default/files/binder2.compressed.pdf https://integral.by/sites/default/files/binder2.compressed.pdf

показати весь коментар
27.02.2023 18:51 Відповісти
і колір гівн0льота як протезу пломб совку
а потрібен буде дьякон щоб крутив колеса лисапеду щоб мікросхема працювала?
показати весь коментар
27.02.2023 14:45 Відповісти
ага,з транзісторами розміром з кулак,клоун блет)))
показати весь коментар
27.02.2023 14:45 Відповісти
Не знаю чи зберегла, але - на початку 2000-х працював на ремонті побутової РЕА, був в ремонті телевізор *Вітязь* а-ля Беларусь, всередині корейська ЕПТ (кінескоп), плата повністью зарубіжні деталі, наче отой монітор. Працюючи в Києві з 2006 року при мені на очах повністью знищили завод РЕЛЕ-Автоматики коло Лепсе, припинили діяльність інститут мікроелектроніки, інститут напівпровідників, ще декілька виробництв. Дякувать папірєднікам в нас нічого не залишилося, в нас є - чи вже було - багато талановитих інженерів-конструкторів-прорамістів, розробників апаратури, особливо Харків славився, зараз з них частина за кордоном, частина добровольцями на фронті, не часто їх долучають до на службу за призначенням. Держава мабуть не дуже зацікавлена у цьому... Це з власного досвіду...
показати весь коментар
27.02.2023 18:49 Відповісти
***** воно не зберегло,пермаркуваненя чіпів то не виробництво,тво ******** навіть свій бєлаз проїбала
показати весь коментар
27.02.2023 22:22 Відповісти
Якщо комусь варто занепокоюватись через проблеми з китайськими мікросхемами при виробництві дронів, то в першу чергу нам.
показати весь коментар
27.02.2023 14:35 Відповісти
полетить, ще й як тому що проблеми з закупкою та доставкою і в росію і в бульбандію електронних комплектуючих з Китаю немає як таких. Я мовчу вже за "треті" країни через яких можна купити і американські спеціалізовані чіпи. Питання знову ж - ЧОМУ наше вороже оточення запустило та запускає серійне виробницьво озброєнь, в тому числі дронів, а у нас повна срака по цьому напрямку???? Якісь перси в чалмах зуміли "скопіювати" і досить непогано американські ударні безпілотники, запустити серійне виробництво і ще продають нашим ворогам тисячами??? А ми б..я тільки відосики знімаємо що щось там розробляється і колись воно буде в кількості 1 шт на виставку
показати весь коментар
27.02.2023 15:07 Відповісти
Бо в нас клоуни при владі, которі під час війни обкрадають країну і народ. Думаєте, це кодло буде працювати на перемогу?
показати весь коментар
27.02.2023 15:16 Відповісти
Були бяларускія креветки, а це вже на акулу схоже їб@ть копать...
показати весь коментар
27.02.2023 13:51 Відповісти
ми не Ізраїль, ми не жахнемо по виробництву, доведеться сидіти та чекати...
показати весь коментар
27.02.2023 13:52 Відповісти
это сделают партизаны с альфа центавра
показати весь коментар
27.02.2023 14:09 Відповісти
Так это, забыли что ли про асфальт? Там же все замазаны в это. У бульбашного кгб есть папки с компроматом на огромное количество людей. Ясно и чётко покажут при желании, что вот цена продажи за битум с асфальтого завода 150 тысяч долларов кому угодно с отгрузкой, а цена покупки битума в нашем бюджете 800 тысяч долларов за тот же объем. И 650 тысяч - это распил на двоих, половину кошельки таракана, вторую половину наши воры. На видео сняли, как им чемодан денег отдают за распил на асфальте, а чинушам надо просто в бюджете максимально делать строительство дорог как самый прибыльный бизнес для них. Так что насчет ракет спешить не стоит. До того момента, пока каждый выродок, который хоть раз сделал заявление о необходимости строить дороги, не будет досконально изучен на предмет того, как он жил последние 3-4 года. Если его десятилетний сын купил себе особняк, то сразу можно арестовывать и раскулачивать в конце концов, у нас хватает воинов, кто заслужил себе роскошный особнячок с бассейном и лаунж-зоной.
показати весь коментар
27.02.2023 15:46 Відповісти
Виходить, від білозасрашки у нас друга загроза, після Засрахи. Там комплектують і навчають їх військових, вони передають Засраші танки, БМП, БТР, літаки, з їх аеродромів злітають МІГи з "кінджалами", з їх терииторії стріляють "Іскандери", а сьогодні ще і безпілдотники будуть використовувати Засраха, зроблених на білозасрашці? Це наслідки підняття їх економіни шляхом придбання в них тракторів МТЗ, МАЗів, продукті і одягу. Самі виростили ворога.
показати весь коментар
27.02.2023 13:55 Відповісти
А вам до голови не приходило, що всі ці речі могли вироблятися в нас? Чи не за експорт сировини (руди, "сємок", кукрудзи. тощо) ми купували у всіх промислову продукцію, навіть не високотехгнологічну?
показати весь коментар
27.02.2023 14:01 Відповісти
Ні, це мені в голову не приходило. Чомусь прийшло в голову інше, що в нас з 2014 року виробляли свої безпілотники. Пам'ятаю про "лелеку 1", "лелеку 2" про "горлицю" та інші непогані. Мабуть їх наробили за чотири роки багато?
показати весь коментар
27.02.2023 14:41 Відповісти
Фу.
Українці до такого не дійдуть. То кацапи один одному *******.
показати весь коментар
27.02.2023 13:59 Відповісти
а що у нас починаючи з 2014-го??? війна 9-й рік фактично.. Організоване серійне виробництво хоч чогось??? крім контейнерів для кілограмових яєць
показати весь коментар
27.02.2023 13:58 Відповісти
Останній інженер який вмів користуватися паяльником десь під Бахмутом в окопі зимує - його недавно воєнкои зловили і відправили на передок, щоб максимально ефективно позбавити країну майбутніх розробок.
показати весь коментар
27.02.2023 14:59 Відповісти
Чому немає ударів по заводах у Білорашці які працюють на їх армію?
Чому по аеродромах так мало ударів?
Нестача зброї чи заборона таких ударів зрадниками?
показати весь коментар
27.02.2023 13:58 Відповісти
данілов каже це -не на часі..
показати весь коментар
27.02.2023 14:01 Відповісти
Беларусики не понимают что до них быстро ракеты долетят?!
показати весь коментар
27.02.2023 13:58 Відповісти
Технологій у бюлядорусів немає. але ось вам секрет полішенеля Лукашенка -

Самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко планує відвідати Китай та обговорити з його лідером деякі питання..
https://24tv.ua/vizit-lukashenka-do-kitayu-shho-mozhut-obgovoryuvati-lideri_n2263674
показати весь коментар
27.02.2023 13:58 Відповісти
А де наші дрони? Оті, що летять на 1000 км? Чи нам знову *********, вкотре?
показати весь коментар
27.02.2023 14:04 Відповісти
Хороше питання...
показати весь коментар
27.02.2023 15:04 Відповісти
бульбу опрыскивать будут???
показати весь коментар
27.02.2023 14:05 Відповісти
То в Мачулищах були випробування одного з білоруських безпілотників? Та випробуйте ще - доведіть до абсолюту!
показати весь коментар
27.02.2023 14:10 Відповісти
Вижу, мало им бавовни в Мачулищах
показати весь коментар
27.02.2023 14:11 Відповісти
В нас є потужна авіаційна промисловість, яка дозволить масово випускати дрони набагато більше, ніж Іран, Білорусь та Росія разом узяті, бо вона для цього вже застосована і набагато легше нам налагодити таке масове виробництво, ніж ворогу на Мотор-Січі, який може масово випускати від бенозпил та ковомолок до гелікоптерів та двигунів "Мрії"
показати весь коментар
27.02.2023 14:11 Відповісти
Білорусь сама зараз мотоцикл зробити не може.

Якщо почне робити БПЛА, значить їх для Білорусі робить Китай. Доречі, Лука ж в Китай поїхав.
показати весь коментар
27.02.2023 14:12 Відповісти
А дрони робити простіше за мотоцикл, це дитяча іграшка. А те що ми їх не робимо говорить про те що хтось хтось саботував їх виробництво. Ой, а хто ж це був... Стривайте, а чи не той хто забороняв волонтерам привозити їх для армії? Як же його звали... та один грець, нічого йому за то не буде, він має хороший дах.
показати весь коментар
27.02.2023 15:07 Відповісти
Будьбофюрерский мудак использует эти беспилотники против Украины.
показати весь коментар
27.02.2023 14:15 Відповісти
показати весь коментар
27.02.2023 14:24 Відповісти
Кто или что мешает Залужному, разок поучить бульбафюрера? Уже и планирующие бомбы на 150 км появились.
показати весь коментар
27.02.2023 14:41 Відповісти
Здравый смысл. А то уже можно просто угарать с местных. Давайте разьбем Преднестровье! А давайте проучим Лукашенко. Блаженный *****. Мозги включи.
показати весь коментар
27.02.2023 21:05 Відповісти
І будуть випускати.Дешевий і серійний.
А мародерське відомство Рєзнікова,-ні.Не буде.
показати весь коментар
27.02.2023 14:55 Відповісти
Нажаль...
показати весь коментар
27.02.2023 15:00 Відповісти
Все буде так само, як і з "їхнім" ноутбуком. Корпус свій, а начинка вся китайська...

А, ну і ще логотип причеплять якийсь тіпа "Бульбокоптер 1 ЦСУГТкЧРЦДнССУ"
показати весь коментар
27.02.2023 15:20 Відповісти
легше буде, якщо ця муйня з 30-40 кг вибухівки впаде на якийсь обєкт. і ***** шо там написано
показати весь коментар
27.02.2023 17:36 Відповісти
таке враження, що тут збирають найтупіших селюків, які думають, що китайці розробляють мікросхеми.
показати весь коментар
27.02.2023 16:17 Відповісти
а для чого їм розроблять, вони штампують розроблені, і нехіло на цьому підіймаються. хто нам заважає робити так само? тіко ******* ротом
показати весь коментар
27.02.2023 17:38 Відповісти
ЗСУ😍
показати весь коментар
27.02.2023 16:42 Відповісти
білоруссія все більше і більше напрошується на киздюлі. Цікаво, нафіга воно їм треба? У кацапляндії територій хоч тищу заводів відкривай, кордону між ними нема, нафіга саме в білорашці? Шоб таки туди вʼїпали і це змусило драникові війська вступити в війну?
показати весь коментар
27.02.2023 16:48 Відповісти
А працювать у Росії на тих заводах хто буде? В Японії та в Південній Кореї для роботи з мікросхемами на заводах залучають молодих дівчат Постійно тести на вживання алкоголю наркотиків чи сильнодіючих лікарських речовин Доходить до зобов"язання не виходить заміж на час роботи в тих цехах (додаткові стреси) А в Росії третина школярок-старшокласниць мінімум пиво смокчуть як воду і у них руки "ходуном ходять"! Куди їм до мікроелектроніки?
показати весь коментар
28.02.2023 07:44 Відповісти
Які безпілотники,вони картошку лопатами сажають....бульбофюрер тобі пи*да!
показати весь коментар
27.02.2023 19:37 Відповісти
Шотам санкції?

А я повторю найкращі санкції та єдині ефективні санкції це удари ракетами та дронами камікадзе.
показати весь коментар
27.02.2023 20:17 Відповісти
Проблеми закупівлі на Аліекспресі?
показати весь коментар
27.02.2023 20:31 Відповісти
Хотілося б написати якийсь жарт про картопляного фюрера, але...
Навіть він добре розуміє що таке БПЛА, на відміну від наших геніїв державоутворення. Ще місяць назад голова МО щось таке верз про весільні дрони, ну а про клована краще взагалі промовчати - повна деградація. Він може тільки з протянутою рукою по світу ходити, а про створення своєї потужної галузі виробництва навіть ніхто не думає. Створили декілька моделей дронів, а про масове виробництво щось не чутно, та й навіщо - є волонтери та свідомі громадяни, вони все й забезпечать, навіщо паритись.
показати весь коментар
27.02.2023 20:37 Відповісти
Таракан белоруську *******-14 з китаю везе?
показати весь коментар
27.02.2023 23:56 Відповісти
У у нас дипломатичні стосунки з Білорусіїєю , яка по всіх законах воює на боці росіі
показати весь коментар
28.02.2023 00:32 Відповісти
А деж оголошення:"В Україні працюють над організацією масового виробництва безпилотників"?
показати весь коментар
28.02.2023 02:28 Відповісти