10799 відвідувачів онлайн
13 989 53

Бійці в Херсоні другий місяць не отримують бойові виплати, - військовослужбовиця Герасименко

забезпечення,виплати,грошове,бойові

Лінія фронту Херсонщини, крім частини островів та плавнів Херсону, офіційно не є зоною бойових дій. Тож бійці, які тут боронять Україну, не отримують бойових виплат.

Про це пише у фейсбуці військовослужбовиця Ольга Герасименко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Коли в січні верхні шари командування вирішували, кому платити, а кому не варто, Херсонщину розділили "по Дніпру": лівий берег - бойові, правий - ні. Не знаю, чим думали в цей момент в Міноборони, але факт є факт: вся лінія фронту Херсонщини опинилась поза зоною БД. За місяць одумались - і включили в "бойові території" частину островів і плавнів Херсону. За цей місяць тільки у нас на тих островах загинули двоє бійців - кількість поранених називати не буду", - написала Герасименко.

Бійці в Херсоні другий місяць не отримують бойові виплати, - військовослужбовиця Герасименко 01

Ольга Герасименко позначила на карті зони, в яких бійці мають право отримувати бойові виплати...

Бійці в Херсоні другий місяць не отримують бойові виплати, - військовослужбовиця Герасименко 02

...і лінію зіткнення між ЗСУ та армією РФ.

Вона називає рішення щодо виплати бойових "плювком в обличчя".

"То плювок в обличчя, приміром, бойових медиків, що цілодобово чергують на точці евакуації. Груп вогневої підтримки, що стоять під обстрілами на березі і забезпечують вогонь прикриття. Літунів-дронщиків - наших очей і операторів "карального меча з неба". Артилеристів, які змушують заткнутися ворожі ракетні установки, що насипають по наших на островах фосфором. Технарів-розвідників, що вилазять на самісінький нуль, аби зловити перехвати і зібрати цінні розвіддані. І ще купи інших дуже важливих фахівців, які щодня й щоночі під обстрілами в холоді і багнюці наближають Перемогу", - пише військовослужбовиця.

Герасименко зазначила, що вважає таке рішення категорично несправедливим, та попросила про розголос.

Топ коментарі
+45
це 3.14здець !!! ялені чмошники, запроданці і наркомани коли ви вже нажиретеся ???
показати весь коментар
04.03.2023 14:38 Відповісти
+37
Це не плювок *********** в обличчя військовим, це свідомий підрив обороноздатності.
показати весь коментар
04.03.2023 14:41 Відповісти
+31
Нема коли яйцекраду звертати увагу на ці дрібниці, йому сьогодні ще долю з фляг до опи нести.
показати весь коментар
04.03.2023 14:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це 3.14здець !!! ялені чмошники, запроданці і наркомани коли ви вже нажиретеся ???
показати весь коментар
04.03.2023 14:38 Відповісти
Ніколи . За 30 років України ще не одного не бачив , щоб нажерся . Правда , був один , всім свої руки показував , але дуже плямкав при цьому
показати весь коментар
04.03.2023 15:21 Відповісти
чому ??? бувм один, відносно нормальний - Петро Порошенко !!! ось тільки "уствший ат вайни" українській "мудрій" нарід, надивившись на Г+Г, інтерах-цвинтарах, інших олігархічних тв-помойках тупих 95-анальних серіальчиків класу "слуга народа" захотів простих рішень ...





показати весь коментар
04.03.2023 15:26 Відповісти
Порошенко також не втік... помагає як може...
а ось бєня - навіть повернувся..
і втікати не збирається, бо нема куди..
показати весь коментар
04.03.2023 19:47 Відповісти
.укі зелені. Усе роблять, щоб послабити дух оборонців. ЦЕ В РАМКАХ ОМАНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ, дІЮТЬ ПІДСТУПНО І НАХАБНО.
показати весь коментар
04.03.2023 15:59 Відповісти
Страшніші московських вошей ,тільки Українські гниди
показати весь коментар
04.03.2023 14:38 Відповісти
ЗЕОБОРОТЕНЬ ИЕГО КУКЛОВОД МСТЯТ ХЕРСОНЦАМ ЗА ЛЮБОВЬ К УКРАИНЕ И НЕ ХОТЯТ ОСТАВАТЬСЯ ПРОДАННЫМ В ОМАНЕ ЭТИМИ УБИЙЦАМИ
показати весь коментар
04.03.2023 15:17 Відповісти
Нема коли яйцекраду звертати увагу на ці дрібниці, йому сьогодні ще долю з фляг до опи нести.
показати весь коментар
04.03.2023 14:40 Відповісти
Це не плювок *********** в обличчя військовим, це свідомий підрив обороноздатності.
показати весь коментар
04.03.2023 14:41 Відповісти
нічого дивного !!! влада, виконуючи оманські договорняки з кацапами, краде і здає Україну де тільки можна
https://yt3.ggpht.com/t0DjCvKaTy7uA_zttz19yMJ8RpqwbKpFGS-8Gwk_xkuIrttwQY-9_8TYG71CqzyR9nXNILwCUCxiNQ=s640-nd-v1
https://youtu.be/hPCL-VQDqwU?t=2 рівень мародерства зашкалює !!! них хто говорить правду зелені мародери-наркомани тупо усувають !!!
показати весь коментар
04.03.2023 14:48 Відповісти
Вони донедавна вважали расіян теж людьми. Помилились. Ну з ким не буває. Кожен має право на помилку. Тож не їх убивали, а какіхта другіх людєй.
показати весь коментар
04.03.2023 14:52 Відповісти
Мародери,здохніть зепадли!
показати весь коментар
04.03.2023 14:47 Відповісти
4 мільярди з яєчних оборудок яйцеликий міністр яєчної промисловості вже повернув в бюджет, щоб можна було їх розподілити на виплати військовим? Риторичне питання, думаю всі і так знають на нього відповідь. Але зеленоскот вірить тільки тому ,що їм кажуть медведчуковські виродки з єдиного бєняфона.
показати весь коментар
04.03.2023 14:49 Відповісти
Kurt Wootz
@vinnicanin
·
5 год
Андрій Щегель - комік,какаяразніца,втік в Туреччину та заявив,що воювати за Україну на фронті не збирається і воювати це вибір самих хлопців.
Я знаю ще одного такого,який втік в Москву в 2014, поливав Україну брудом та переносив кордони.
Його ще потім ідіоти президентом обрали.
показати весь коментар
04.03.2023 14:51 Відповісти
А після перемоги цей щегель повернеться,та як ні в чому не бувало розважатиме бидло,яке йому з радістю платитиме за "гумор".
показати весь коментар
04.03.2023 14:55 Відповісти


показати весь коментар
04.03.2023 15:07 Відповісти
Головне щоб татаров вчасно отримував "бойові".
показати весь коментар
04.03.2023 14:52 Відповісти
Зате на собі коханих вони не економлять!
показати весь коментар
04.03.2023 14:54 Відповісти
Офтоп. Як зелене стадо захоплює і керує інтернет-ресурсами :

https://ibb.co/d6wx1M6
показати весь коментар
04.03.2023 14:56 Відповісти
Зато кравєц отримала 50 млн на своє тєлєшоу із бюджету. А бійцям на передовій - "какая разніца", бо країною керують рашистські колаборанти
показати весь коментар
04.03.2023 14:57 Відповісти
Зате верховна рада за січень всі до одного отримали 100 процентів надбавки до заробітної плати, за, ****, " інтенсивність праці". Немає слів.
показати весь коментар
04.03.2023 14:58 Відповісти
WTF, зебіли-оптимізатори-дермакофіли?
показати весь коментар
04.03.2023 14:59 Відповісти
Але тоді питання в іншому, в цих населених пунктах включно з Херсоном проживають десятки тисяч людей. І якщо вони позначають ,що це зона саме бойових дій, то тоді чому б не платити ті ж бойові: комунальникам, робітникам обленерго, херсонгаз, медичним працівникам, да навіть працівникам магазинів. До речі я вам скажу що тільки працівників комунальних установ там вбито не два і не три. Там працюють лікарні, амбулаторії, є світло яке перебивається і постійно відновлюється, газові системи які постійно обстрілюються.
Чи водій в лікарні повинен працювати на 6700 під обстрілами??
показати весь коментар
04.03.2023 15:05 Відповісти
Хороше питання, треба платити більше, це логічно. Тільки де брати гроші? В цій новині пишеться, що навіть військовим не вистачає грошей на виплати
показати весь коментар
04.03.2023 15:14 Відповісти
Саме так! Я кажу бо на даний живу в Херсоні і працюю в комунальній установі! І тут люди ризикуючи подають тепло , воду і газ. Медичні працівники виізжають під обстрілами і ризикують не менше військових. Почитайте новини за обстріли херсонщини. І говорити що кидайте все і втиізжайте вже не годиться після деокупації . Бо раз там є люди іх треба обігріти, лікувати, подавати воду.
Так значить і треба розібратися , чому той же водій комунальних служб, працює на мінімалку в Херсоні? Чи водій швидкої не попаде під обстріл?
А не хватає тому що достатньо було вояк які ні разу за рік не виіхали з Чернівців, Тернополя чи Рівного в зону бойових дій, а отримували непогані зарплати. От до речі більшість із них , зараз і піднімають питання щодо зарплат.
показати весь коментар
04.03.2023 15:43 Відповісти
Шо є - то є!
показати весь коментар
04.03.2023 15:57 Відповісти
Херсон не Чернівці, і ви в атаці не були і йти не будете. І мішень - військові в першу чергу. І т.д. і т.п. о того ви можете звільнитися і виїхати, а військові і інші відомчі ні. Звісно ваша праця над важлива, вам потрібно звертатись до відповідних міністерств з питання збільшення виплат.
показати весь коментар
04.03.2023 17:46 Відповісти
Це я ще не пишу про єдині ********* і подібне лайно , на яке виділяють мільярди.
показати весь коментар
04.03.2023 18:04 Відповісти
Порахуйте всі суми за останній рік в корупційних скандалах( це тільки які стали відомі) і у вас зразу зникнуть питання - "де брати гроші?"
показати весь коментар
04.03.2023 18:03 Відповісти
Ты больной ? Кошер -Ностре д'Ерьмака &БОНЕВТИКА МАРОДЕРИТЬ МЕНЬШЕ НАДО‼️Например Резниченко укравший полтора миллиарда , спокойно гуляет на свободе …………Старух …Тимошенко, Хмельницкий , тот у кого миллионы в диване нашли , заявил , что ему 84-бабка отдолжила , ау бабки миллионы не заде4ларированные откуда ? Плесень зелёная, вас тварей ,обменять на наших пленных , с полной конфискацией ! Яне понимаю , почему молчат США И ЕС ?
показати весь коментар
04.03.2023 18:23 Відповісти
Во пля..
яйця жеруть по 17 грн як у Монако
щей гроші бажають..
Щоб гроші отримувати
треба по три дні "інтенсівна" работать
як депутати..
показати весь коментар
04.03.2023 15:11 Відповісти
По три дні на тиждень чи на місяць?
показати весь коментар
04.03.2023 15:28 Відповісти
На квартал. У нас зараз все в кварталах рахується.
показати весь коментар
04.03.2023 18:06 Відповісти
Тоже самое. Чтоб получать 100 надо жить в новоселовском, где не осталось не одного дома
показати весь коментар
04.03.2023 15:20 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2023 15:21 Відповісти
Всі кошти витратили на пластикові фляги по 7 доларів, я якще ще подивитися по чому купляється зброя і **********, то стане зовсім невесело...
показати весь коментар
04.03.2023 15:24 Відповісти




ЄвроМайдан



Відому ескортницю, яка раніше виступила з тезами "Не важно чей Крым", нагороджено орденом ГУР

показати весь коментар
04.03.2023 15:31 Відповісти
jaka gan´ba
показати весь коментар
04.03.2023 15:47 Відповісти
БудЬОнов ти шлюха гогашпілівілі, що ти твориш мерзота?
показати весь коментар
04.03.2023 18:08 Відповісти
Чего разорались? Солдаты на нуле они и есть солдаты на нуле, перебьються. Главное что бы кошевой с пикаловым за бюджетный кошт по Европе бабло себе и Вове косили и ленка кравец-профура на свое шоу из бюджета 60 лямов получила ну и т.д.А вы тут вой с гт зависти подняли, что ваши сыновья, дочери, отцы и матери на нуле а они в тепле свои жопы греют и бабло миллионами с вас косят.
показати весь коментар
04.03.2023 15:39 Відповісти
Добре шо зе шобло собі в раді виплатило премії за потужну роботу...
показати весь коментар
04.03.2023 15:41 Відповісти
jak dovgo ze mozna terpity?
vijs´kovym treba vypla4yvaty gro6i 6otyznevo, bo nastypnogo tyznja ih vze mo4e ne buty u zyvyh
a tut take- 2 misjazi zatrymka .... 🤢 a 6o s zarplatneju v deputativ? tam zatrymky nema ?
показати весь коментар
04.03.2023 15:55 Відповісти
Зато служки собі премії не забули нарахувати
показати весь коментар
04.03.2023 16:00 Відповісти
військові (не всі звичайно)дуже ******* "храброго напулєона", який "підняв " армію до рівня нати! то нехай не нарікають!
показати весь коментар
04.03.2023 16:00 Відповісти
Мені цікаво, знайдеться хочаб один військовий хто скаже ,янелоху в очі, що він гнида, чи ні....
Чи там кожна типу зустріч з бійцями, чергове шоу....
показати весь коментар
04.03.2023 20:22 Відповісти
натуральний піздєц.

Суки
показати весь коментар
04.03.2023 16:05 Відповісти
зате всі депутати отримали 100% надбавки за інтенсивнісь роботи. паскудні мародери.
показати весь коментар
04.03.2023 17:52 Відповісти
Ситуация постоянно меняется в херовую сторону. Законы об ответственности, изменяют требования к командным критерия. Свистопляска.
показати весь коментар
04.03.2023 21:33 Відповісти
экономьте,падлы, на депутатах,а не на украинских воинах.Зачем издеваетесь над людьми!они рискуют жизнью так или иначе!а скупой платит дважды.
показати весь коментар
04.03.2023 22:08 Відповісти
#ЙДУНАВИ

Наказ готувався совком, а Залужний, чи то мав інші проблеми, чи то... Підмахнув. Насправді, зона бойових дій має визначатись доповідью Командира! ( чи там своїм офіцерам не довіряють ?).
І затверджуватись у генштабі. Так буде затримка на місяць, але цеж винагорода!

Хто згоден?
показати весь коментар
05.03.2023 01:32 Відповісти
Ну что тут скажешь? Наши пацаны рискуя жизнью за нас на передовой считаются поза зоной БД и не получают выплаты а сын завхоза Януковича Андрея Кравца (который спилил куча гос собственности недавно был замечен в ресторане Ишак с Арахамией) Владимир Кравец является заместителем постоянной земельной комиссии в Киевраде и пилит столичную землю пока наши бойцы защищают каждый метр но числятся поза зоной БД....