8596 відвідувачів онлайн
14 508 86

Кислиця про Лаврова на G20: Клоун, блазень або придурок

кислиця

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця емоційно прокоментував заяви міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова на саміті G20 в Індії.

Свою оцінку він висловив у твіттері, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Клоун, блазень або придурок. Клоун - це кумедний персонаж цирку, тоді як блазень - це людина, яка працює, щоб розважати свого господаря. "Війна, яку розв'язали проти нас", - говорить жалюгідний Лавров, виставляючи себе на посміх, викликаючи принизливий регіт публіки. Безчесний придурок!", - написав дипломат.

Таким чином він прокоментував заяви міністра закордонних справ Лаврова на конференції "Raisina Dialogue". Тоді Лавров заявив, що Росія нібито намагається зупинити війну, яку проти неї розв'язали за допомогою народу України. Його слова перервав гучний сміх людей в залі.

Топ коментарі
+36
ТРИ В ОДНОМУ
показати весь коментар
04.03.2023 16:02 Відповісти
+27
Я знову ж таки переконують яка це лжива і підла продажна мерзота цей руZZкій мір і його адепти! руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
04.03.2023 16:05 Відповісти
+18
Цирковая придурочная кляча
показати весь коментар
04.03.2023 16:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ТРИ В ОДНОМУ
показати весь коментар
04.03.2023 16:02 Відповісти
"Клоун, блазень або[і] придурок" В тексті описка
показати весь коментар
04.03.2023 16:48 Відповісти
Він буде і клоуном, і блазнем, і ким завгодно, аби тільки не сконати передчасно в тюрмі , чи від Новачка, або просто від "інфаркту". От лише для того щоб вижити, в ситуації що склалася, в нього розуму і достатньо.
показати весь коментар
04.03.2023 17:09 Відповісти
від передозу коксу здохне.. чим раніше, тим краще..
показати весь коментар
04.03.2023 19:37 Відповісти
Цирковая придурочная кляча
показати весь коментар
04.03.2023 16:02 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2023 16:03 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2023 18:36 Відповісти
пєдальная лошадь, пля
показати весь коментар
04.03.2023 19:39 Відповісти
Я знову ж таки переконують яка це лжива і підла продажна мерзота цей руZZкій мір і його адепти! руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
04.03.2023 16:05 Відповісти
там всi такi - багаторiчна селекцiя. ця дефiнiцiя чудово пiдходить i для нашого уряду, депутатiв, та #ОП.
показати весь коментар
04.03.2023 16:06 Відповісти
Категорично не погоджуюся! Аж ніяк не клоун,не блазень і не придурок. Старий ворожий мерин,з якого потрібно здерти ратиці,та відправити на скотомогильник! А якщо серйозно,його має спіткати участь Ріббентропа!
показати весь коментар
04.03.2023 16:06 Відповісти
Стоп. Какой скотомогильник, а на махан ? Нет у Вас хозяйственной жилки Пленных башкир, татар , бурятов кормить же чем то нужно? Махан из конины - самое то.
показати весь коментар
04.03.2023 16:33 Відповісти
Можливо навіть так,погоджуюся!
показати весь коментар
04.03.2023 17:41 Відповісти
Лавров,це не мерен і не жеребець-це т.з.,,пробнік,,Це фактично той самий жеребець,якому на статевих органах ветеринари роблять невеличку операцію, у результаті якої ерегований член знаходиться майже паралельно заднім ногам. Все інше у нього як у справжньго жеребця-запліднювача.І як би не намагався він запліднити кобилу, у звязку з таким положенням члена у нього нічого не виходить.У конярстві їх використовують для виявлення у табунах кобил,готових до спарювання,після чого кобил вилучають з табуну і спарюють з породистими жеребцями. Мені здається ,що функція,,пробніка,, найобразливіша та підходить цій потворі.
показати весь коментар
04.03.2023 16:58 Відповісти
Тонкощі професії
Здогадався же хтось
показати весь коментар
04.03.2023 17:27 Відповісти
Лавров, як і все російське керівництво разом із пропагандою це воєнні злочинці, котрі винні в геноциді, розв'язування війни, злочинами против людства! Скільки світ може терпіти цей нонсенс!!! Воєнному злочинцю надають міжнародну трибуну звідки він насміхається над всім світом!!!!
показати весь коментар
04.03.2023 16:08 Відповісти
Кокаинщик он
показати весь коментар
04.03.2023 16:08 Відповісти
на слово "клован" Україна має ліцензію...
показати весь коментар
04.03.2023 16:09 Відповісти
Ні і ви це знаєте але стаття не про Зеленського, а про випадок в Індії і реакцію українського дипломата.
показати весь коментар
04.03.2023 16:18 Відповісти
Єто другоє . Наший - молодоє ліцо . Не сплутайте !
показати весь коментар
04.03.2023 16:18 Відповісти
Типо шкапа паадорваная. шо ни шаг, то cвоим H2S воздух портит.
показати весь коментар
04.03.2023 16:33 Відповісти
и зачем спамить в теме о совсем другом? будет тема о подоляке - оторвешься, спамер
показати весь коментар
04.03.2023 16:13 Відповісти
три в одном как точно подмечено там все такие поголовно
показати весь коментар
04.03.2023 16:13 Відповісти
каким Фрейдом, русский? Над калантаряном потешался весь зал, когда оно несло этот русский шизофренический бред.
показати весь коментар
04.03.2023 18:23 Відповісти
ПРОТЕСТУЮ!
В КОРНЕ НЕ СОГЛАСЕН!
Клоун, блазень и придурок это у нас с 2019 года. Он же подонок, вор, чмо, трус, злопамятное ничтожество и хамелеон. П лавров - рашист, родственник фашиста и армянская гнида на службе московии.
показати весь коментар
04.03.2023 16:15 Відповісти
коли армянин народився - єврей заплакав!
показати весь коментар
04.03.2023 16:25 Відповісти
коли русскій армянин народився - русскій єврей заплакав!
показати весь коментар
04.03.2023 19:09 Відповісти
Лаврову нужно отдать должное - он членом на рояле не играл !
показати весь коментар
04.03.2023 16:27 Відповісти
Возраст...
показати весь коментар
04.03.2023 16:34 Відповісти
Бг-ггг... Дык и на G20 все - не как бубочка, в глаза всяким кацапопид.рам не заглядывают, а взяли хромой лошади по губам громко и поводили, шобы не паясничал... А ШО ДЕЛАТЬ. НЕ о рояль же мудь наяривать...ХЕХ...
показати весь коментар
04.03.2023 16:45 Відповісти
З козлоподібною конякою лавровим все і так давно зрозуміло, а от чому кислиця включає бойового піхотинця тільки в твіттері, а в залі сидить і читає з листочка якусь маячню про все і ні про що - ось це цікаво.
показати весь коментар
04.03.2023 16:37 Відповісти
Шизофренія разом з дебілізмом во всій красі. Удосконаленню немає меж.
показати весь коментар
04.03.2023 16:58 Відповісти
Шестірка яка мусить шестерить перед шестіркою Путіна...
показати весь коментар
04.03.2023 17:03 Відповісти
Лавров - цінний кадр
Хай працює далі
Як і шойгу
показати весь коментар
04.03.2023 17:31 Відповісти
Це й не дивно,адже перед призначенням він пройшов кастинг у таких кадрів,як Лавров-іноходець і Захарова-пресалкаше МЗС рашки....
показати весь коментар
04.03.2023 18:32 Відповісти
всё гораздо хуже-он циничный идейный нацист.да ещё страстно жаден до бабла!
показати весь коментар
04.03.2023 19:38 Відповісти
Идейного в нём ничего нет, просто ради карьеры вляпался в банду, армянин.
показати весь коментар
05.03.2023 00:47 Відповісти
Я і в Україні такого знаю,клоуна,блазня і придурка.
показати весь коментар
05.03.2023 00:28 Відповісти
Ни то и не другое, холуй уголовника.
показати весь коментар
05.03.2023 00:46 Відповісти
Дайте лаврову вівса!
показати весь коментар
05.03.2023 03:24 Відповісти
Коняка Калантаряка!
показати весь коментар
05.03.2023 13:31 Відповісти
Можно еще добавить: покидьок та вбивця