11703 відвідувача онлайн

Росія в енергетичній політиці більше не покладатиметься на західні країни, - Лавров

лавров

Росія в енергетичній політиці не покладатиметься на західні країни.

Про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров, відповідаючи на питання повномасштабне вторгнення вплинуло на російську енергетичну політику. Його слова наводить російська пропагандистська агенція "РИА Новости", передає Цензор.НЕТ.

"Війна, звичайно, вона вплинула на російську політику, включаючи енергетичну політику. І якщо двома словами описати, що змінилося, — це те, що ми більше не покладатимемося на будь-яких партнерів на Заході", - сказав Лавров, додавши, що Росія "не дозволятиме їм підривати більше трубопроводи". 

Топ коментарі
+56
показати весь коментар
04.03.2023 19:09 Відповісти
+55
Так обосраться и делать вид что сидят не а говне по уши, а в золоте. Как он сам говорил "Дебилы ... ять".
показати весь коментар
04.03.2023 19:00 Відповісти
+48
Продавали нефть и газ всей Европе за нормальные деньги. Теперь поставляют Китаю и Индии за себестоимость. Курва, настоящие гении геополитики.
показати весь коментар
04.03.2023 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так обосраться и делать вид что сидят не а говне по уши, а в золоте. Как он сам говорил "Дебилы ... ять".
показати весь коментар
04.03.2023 19:00 Відповісти
Зімбабве ваше усьо. І кусок Еритреї. І пів-цюньки вузькоглазого друга.
показати весь коментар
04.03.2023 19:01 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2023 19:09 Відповісти
Враги России те страны - где живут граждане...
показати весь коментар
04.03.2023 19:28 Відповісти
"І пів-цюньки вузькоглазого друга" І жіть как завєщал вєлікій таваріщь Со Сі(сосі цюнь пінь)
показати весь коментар
04.03.2023 19:22 Відповісти
переходим на лучины и газовые рожки и это еще будет хорошо.. свечки то в России из воска из Херсона.... а фитилек родом из Германии...а в Рашке никуя своего нема от слова вообще,..
показати весь коментар
04.03.2023 19:43 Відповісти
"Мы будем это делать сами!" - добавил лавров.
показати весь коментар
04.03.2023 19:01 Відповісти
яка сумна новина
показати весь коментар
04.03.2023 19:02 Відповісти
Отримав пенделя?
показати весь коментар
04.03.2023 19:02 Відповісти
Нажралась скатина ! 🐎
показати весь коментар
04.03.2023 19:45 Відповісти
Зов предков - встать на четыре копыта! 🐎
показати весь коментар
05.03.2023 13:14 Відповісти
Во ДЛБ.
показати весь коментар
04.03.2023 19:03 Відповісти
Оце та дурило! Вони з ****** не покладатимуться" Так і не зрозуміє, що на кацапів з їхнім газом та нафтою в Європі ВЖЕ ніхто не покладається. Хіба що Орбан з Сіяртою.
показати весь коментар
04.03.2023 19:05 Відповісти
неожиданно. особено когда их уже послали)
показати весь коментар
04.03.2023 19:05 Відповісти
Продавали нефть и газ всей Европе за нормальные деньги. Теперь поставляют Китаю и Индии за себестоимость. Курва, настоящие гении геополитики.
показати весь коментар
04.03.2023 19:06 Відповісти
Ниже. Ниже себестоимости. То-есть дотируют экономику Китая и Индии, со своего тощего кармана. Мир еще не видел таких глупцов
показати весь коментар
04.03.2023 19:16 Відповісти
Ми ще гірші - українське зерно в Африку по 69 доларів за тону, в Єгипет по 114, а середньосвітова ціна 362 долари за тону... А що в нас ще є зараз крім зерна на продаж?
показати весь коментар
04.03.2023 20:25 Відповісти
це геніталії .. рабссії...
показати весь коментар
04.03.2023 19:29 Відповісти
Зима прошла, завял лавровый лист)))
показати весь коментар
04.03.2023 19:06 Відповісти
Еще и как завял

показати весь коментар
04.03.2023 19:11 Відповісти


Зима прошла, завял лавровый лист)))

Бабло за газ куда-то улетело
И фюрер, как печальный глист
В кремлевской дупе прячет тело.
показати весь коментар
04.03.2023 19:14 Відповісти
лавруша - армянська королева.. . це з бандюковського жаргону...
показати весь коментар
04.03.2023 19:27 Відповісти
Загнаний Лошадь у своєму амплуа-лякає їжака голою ж.... Марійки Захарової....
показати весь коментар
04.03.2023 19:06 Відповісти
Перевод на человеческий."мы хотели шантажировать запад ,а нас послали ***** и поводили по губам как последним лохам"
показати весь коментар
04.03.2023 19:06 Відповісти
Зате захід клав на срасєю
показати весь коментар
04.03.2023 19:10 Відповісти
Сама багата природними ресурсами краіна світу -- одного нема - розуму .
показати весь коментар
04.03.2023 19:12 Відповісти
накрали багато, каратєлі..., .. треба в міру..
показати весь коментар
04.03.2023 19:24 Відповісти
Захід теж на вас поклав .
показати весь коментар
04.03.2023 19:24 Відповісти
Думали запад посадить на трубу, а получилось как всегда: сами сели на бутылку.
показати весь коментар
04.03.2023 19:15 Відповісти
смешная лошадка...
показати весь коментар
04.03.2023 19:15 Відповісти
Росія в енергетичній політиці не покладатиметься на західні країни.Це вказує на те, що рашистсько-німецький проект куйла і його німецької лахудри меркель, потрібно похоронити і не хоронити ним Україну.с..ки
показати весь коментар
04.03.2023 19:16 Відповісти
потрібно похоронити і не хоронити
-- поховайся і сховайся...
показати весь коментар
04.03.2023 19:23 Відповісти
похоронити газовий проект меркель і путіна, котрим хотіли похоронити Україну,лишивши її транзитних грошей(3 млрд) і в той самий час викачувати із громадян ЄС гроші ,для фінансування майбутньої війни з Україною і її окупацію.
показати весь коментар
04.03.2023 21:11 Відповісти
з мене такий самий кацап ,як з тебе німець(трошки нагадую,абись знав)
показати весь коментар
04.03.2023 21:24 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2023 19:22 Відповісти
знову сміх над ціею потворою
показати весь коментар
04.03.2023 19:22 Відповісти
Ненадійний партнер, на якого не можна покладатися, а в бізнесі надійність має більше значення за тимчасову і до того ж сумнівну вигоду. І хоч покладайся, хоч ні, а репутацію він незворотньо втратив як цивілизованої країни, так і економічного партнеру. А слідом за репутацію і ринок, який створювали десятиліттями. Шантаж був грандіозний, але провалився, бо не в однієї росії на Землі є вуглеводні. Спочатку, дійсно було важко Європі від шантажу, рашисти думали, що таки продавлять Європу, але не на тих натрапили. І шантаж провалився з стріском - настав час великої розплати. Падіння доходів від нафтогазу на 50%, яке визнали як Захід, так і Росія- це вже початок зворотнього відліку часу росії як держави
показати весь коментар
04.03.2023 19:22 Відповісти
Пів століття Росія підбирала під себе європейский енергетичний ринок. Мільярди долярів на побудову газо та нафтопроводів, на розвиток власної промисловості, мільярди на підкуп і лояльнісь європейских чиновників. І за рік, все це у Путіна в чумайдані
показати весь коментар
04.03.2023 19:29 Відповісти
О, Лайнов...
показати весь коментар
04.03.2023 19:24 Відповісти
А как старанно строили северные потоки в Европу тратя сотни миллиардов долларов и пафосно считали дни до их завершения. А теперь засунули их в жопу и делают вид что все так и задумывалось
показати весь коментар
04.03.2023 19:30 Відповісти
"Війна, звичайно, вона вплинула на російську політику, включаючи енергетичну політику. І якщо двома словами описати, що змінилося, - це те, що ми більше не покладатимемося на будь-яких партнерів на Заході", Джерело:
І шо лошара так і сказав ВІЙНА, так за це має пару років получити за "дискредитацию несокрушимой и легендарной".Закон для всіх, чи може я помиляюсь.
показати весь коментар
04.03.2023 19:36 Відповісти
ТАМ ВАШЕГО НИЧЕГО НЕТ !)
показати весь коментар
04.03.2023 19:39 Відповісти
показати весь коментар
04.03.2023 19:45 Відповісти
Будет полагаться на Эритрею, Северную Корею и Сирию с Зимбабве. Гойда!
показати весь коментар
04.03.2023 19:46 Відповісти
Так послали ж найух, а нАда как то тіпа красіво уйті
показати весь коментар
04.03.2023 19:51 Відповісти
Цікаво - як обісраний може "красіво уйті"?
показати весь коментар
04.03.2023 20:02 Відповісти
Не простая, а цирковая лошадь.
показати весь коментар
04.03.2023 20:30 Відповісти
Не вийде у кацапів. Доведеться покладатися на контрабандистів, а це означає подальшу легітимізацію криміналу в **********. Є дуже велика різниця між виробляти самому, купувати за чесно зароблені гроші у виробника і викупляти "сіре" та крадене у контрабандистів.
показати весь коментар
04.03.2023 20:32 Відповісти
Козломордии скоро придется консервировать скважины, а в ихних условиях и с ихними технологиями - это равносильно закрытию.
показати весь коментар
04.03.2023 20:33 Відповісти
Теперь московиты сосать член будут исключительно у китайских товарищей. В добрый путь идиоты.
показати весь коментар
04.03.2023 20:35 Відповісти
к ноге, жалкая белая обезьяна )

показати весь коментар
04.03.2023 21:36 Відповісти
А знаете какая разница между мулом и лошаком ? У лошака мама ослиха, а папа конь. А у мула все наоборот. Вряд-ли Лавров-лошадь. Наверное -лошак !
показати весь коментар
04.03.2023 20:40 Відповісти
типа не послали, а мы сами туда шли...
показати весь коментар
04.03.2023 21:09 Відповісти
Из инета: Ивана разбудил корейский смартфон, он встал из шведской кровати, выдавил на китайскую зубную щетку немецкую зубную пасту, побрился американской бритвой, умылся французским мылом, вскипятил воды в немецком чайнике, заварил бразильский кофе в польском чашке, надел итальянский костюм, обул итальянские ботинки, надушился французскими духами, закрыл входные китайские двери на английский замок, сел в немецкий автомобиль, вставил диск в японскую магнитолу, включил музыку британской рок-группы, по дороге купил гамбургер в американском ресторане быстрого питания, приехал в офис, что построили турецкие строители, припарковал машину на парковке с канадской системой видеонаблюдения, поднялся финским лифте на нужный этаж и открыл дверь с табличкой "отдел мерчендайзинга", сел за американский компьютер, открыл браузер в американской операционной системой, зашел в созданную американцами, сеть Интернет, на английском языке написал веб-адрес американского сайта социальной сети вошел в свой аккаунт и написал "НЕ ДАДИМ ЗАПАДУ ПОРАБОТИТЬ РОССИЮ".
показати весь коментар
04.03.2023 21:27 Відповісти
куда вы ***** денетесь без западных то стран,ублюдок вонючий!будете в каменном веке сидеть науровне с кндр!!а гонор свой нацистский засунь себе в сральник по самые гланды!
показати весь коментар
04.03.2023 21:28 Відповісти
Вони ще цього на дійшли...проте пізніше тварі ох як завиють...!)))
показати весь коментар
04.03.2023 21:34 Відповісти
.

точно, отдавайте все за бесплатно своему китайскому господину. так держать, убогие *********.))
показати весь коментар
04.03.2023 21:31 Відповісти
Тотальний крінж...!!!
*****- у цих дебілів знову в усьому винен Захід..!
Вони невиліковні...!!!
показати весь коментар
04.03.2023 21:32 Відповісти
Так может вернёте газ турбины Сименсу из Крыма? А то такую совместную схему замутили....
показати весь коментар
04.03.2023 21:36 Відповісти
.

ура ! ура! снова паБеда!!!

показати весь коментар
04.03.2023 21:48 Відповісти
ой *** не дали себе шантажувати,
не замерзли взимку без газу,
провалилась пропаганда
показати весь коментар
05.03.2023 00:18 Відповісти
Запасов газа в ес 60 процентов, в Германии 70. На 3 марта 22 года было 29 процентов. По факту и закачивать не нужно. Новые Спг терминалы справляются. Цена на газ в Европе опустилась ниже 500 долларов за 1000 кубов или 44 евро за мвтч. К 1 апреля цена скорее всего опустится до 400 долларов. Осталось что-то решать с нефтепроводами, зачем Украина это качает.
показати весь коментар
05.03.2023 06:51 Відповісти