13826 відвідувачів онлайн

Вбивство трьох волонтерів у Бучі: Підозрюваний окупант Макаренко підтвердив, що на той момент перебував у місті

буча,окупант

Журналісти ASTRA поговорили з російським військовим Давидом Макаренком, який 4 березня 2022 року потрапив на камери відеоспостереження в Бучі Київської області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал ASTRA.

Відповідні кадри у своєму розслідуванні змогли знайти журналісти видання "Суспільне". Журналісти з'ясували обставини обстрілу трьох друзів-волонтерів: Насті Яланської, Максима Кузьменка і Сергія Устименка, які стали жертвами російських військових у Бучі, на вулиці Києво-Мироцькій.

Давид Макаренко підтвердив, що 4 березня 2022 року саме він потрапив на камери відеоспостереження магазину в Бучі. Однак, як стверджує сам окупант, він нібито не вбивав мирних жителів, не бачив волонтерів та їхню машину, бо йшов "іншою вулицею".

23-річний Давид Макаренко у березні 2022 року був контрактником у в/ч 32515 у Псковській області. 4 березня 2022 року, коли він перебував у Бучі, на Києво-Мироцькій вулиці міста російські військові розстріляли волонтерів Максима Кузьменка, Анастасію Яланську та Сергія Устименка, а також мешканця цієї вулиці Володимира Асаулова.

"Звідки ви знаєте, що то я був? Так, я фігурував у відео. Але звідки ви знаєте, що я розстріляв людей? Це непрямі підстави, що зараз мені ви це кажете, що ми розстріляли людей. А у вас є підстави?" - обурюється Макаренко у розмові з журналістом.

Після пояснення, що зараз немає жодних доказів його причетності до розстрілу, а йому телефонують, щоб з'ясувати, чи знає він, хто з його товаришів по службі міг це зробити, Давид заводить розмову про Донбас, "який бомбили 8 років".

Топ коментарі
+20
Нет никого хуже манкурта, забывшего свои корни. Макаренко, блд
показати весь коментар
05.03.2023 15:02 Відповісти
+19
От для таких і треба мати свій Моссад.
показати весь коментар
05.03.2023 15:16 Відповісти
+13
Піда**с кацапський! Домбас воно згадало! А те що домбас це Україна тобі не розповіли?!!! Щоб вас там всіх бомбило тисячу років!!!!
показати весь коментар
05.03.2023 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нет никого хуже манкурта, забывшего свои корни. Макаренко, блд
показати весь коментар
05.03.2023 15:02 Відповісти
Колись йому відділяються сльози українських матерів. Я на це дуже сподіваюсь.
показати весь коментар
05.03.2023 15:07 Відповісти
От для таких і треба мати свій Моссад.
показати весь коментар
05.03.2023 15:16 Відповісти
У нас уже був "моссад". Гіві з моторолою підтвердять.
Але потім прийшло "какая разніца"...
показати весь коментар
05.03.2023 15:25 Відповісти
В нас багато чого було, поки був Президент, а не фігляр, якого обрало інстаграмне та тік-токовське бидло.
показати весь коментар
05.03.2023 15:26 Відповісти
Шо вы несете... То быдло составляет 73% от 35% пришедших проголосовать. Главная проблема - это инфантилы, кто не пришел голосовать, а это 65%. Те 73% быдловаты составляют 20% от тех всех, кто проголосовал и мог бы проголосовать, но не пришел это сделать.
показати весь коментар
05.03.2023 20:29 Відповісти
Кста. инстаграмников тьфу и обчелся в сравнении неистаграмниками.
показати весь коментар
05.03.2023 20:30 Відповісти
То що не так? Інстаграмне бидло з засраними 95 кварталом мізками обрало пріпіздєнта? Обрало. А який процент від чого - ролі не грає. Достатньо того, що цього бідла виявилася більшість.
показати весь коментар
05.03.2023 20:32 Відповісти
И шо, те кто не пришел проголосовать , а их больше , чем припоцаных тупней, пусть и дальше инфантильничают, пропи.ары?
показати весь коментар
05.03.2023 20:40 Відповісти
В даний момент річ не про них, бо невідомо, як би вони голосували. Можливо б Лідор взагалі отримав з ними 99%. Тут сам факт, що маємо тепер трагедію через небажання людей думати при обранні президента і голосуванні "па пріколу" за популістів. А от що робити з тими, хто не прийшов - звісно спонукати приходити, заохочувати, або штрафувати.
показати весь коментар
05.03.2023 20:45 Відповісти
А вот шо делать с проголосовавшими за гнома?
показати весь коментар
06.03.2023 05:57 Відповісти
маємо тепер трагедію через небажання людей думати при обранні - во время агитгонок(перед выборами), разговаривал с одним, тянувшим массу за пустослова, мол , шо ты в нем нашел? Отвечает по кремлевскому шаблону, типо, нова людина, без мафиозных связей во власти... и т.д. Спрашиваю у голубка, мол , хорошо, зебил - хороша дюдина, вот у вас на улице есть хороша людина, которая еще и шутит, которую вы всей улицей уважаете? - Да, - отвечает. Спрашиваю: " А ты той людинi, c вашей улицы, доверишь твой семейный бюджет, со счетами в банке, доверишь свое майно, шобы он мог распоряжаться на свое хорошее усмотрение. Понятно шо этот некто отвечает , шо нет, не доверил бы. Продолжаю спрашивать , так почему же ты этот бюджет хочешь доверить клоуну, который не имеет ни малейшего понятие в управлении страной... Не переубедил. Через год после выборов, этот некто, слышу костерит зебила по всем падежам... Говорю, мол, шо случилось? отвечает, что то, что было у него до выборов , теперь и того нет. -Дык, я же тебе говорил не голосуй за тупня, зачем голосовал? - спрашиваю. Тупо твечает: "Да, я голосовал, за него !" Затем переводит на другую тему, мол, надо голосовать за Бойко: толкова людина... Такому хоть кол теши на лбу, будут те же дрова.
показати весь коментар
06.03.2023 06:16 Відповісти
Наша влада повинна мати "яйця" і створити , таємно, підрозділ подібно ,Мосаду" який би знищував таких злочинців де би вони не були. А то ця історія з різними судами затягнеться на десятиліття а то і століття. І Зло не буде наказано.
показати весь коментар
05.03.2023 15:28 Відповісти
Судячи з усього, навіть не збирається. Викатить для плебсу суровий відосик в стилі :" Вони за це заплатять!11!!" І на цьому все. Жадна тварюка кацапська запоребриком не була покарана, попри купу обіцянок Лідора.
показати весь коментар
05.03.2023 15:33 Відповісти
Піда**с кацапський! Домбас воно згадало! А те що домбас це Україна тобі не розповіли?!!! Щоб вас там всіх бомбило тисячу років!!!!
показати весь коментар
05.03.2023 15:21 Відповісти
Украинская фамилия. А главным советником диктатора и фанатом нападения является кремлёвский Ковальчук по иронии случая.
показати весь коментар
05.03.2023 15:59 Відповісти
Та там і валька-півстакана. Дохера манкуртів.
показати весь коментар
05.03.2023 19:34 Відповісти
Через годы его найдут заколотым. Или всей семьей сгорит в машине после дтп. Таких мерзостей как правило наказывает природа. Может и чьими-то руками
показати весь коментар
05.03.2023 16:01 Відповісти
👍
показати весь коментар
05.03.2023 16:08 Відповісти
чурка іпана!!!!! бамбас БЛД!! 😡😡
показати весь коментар
05.03.2023 16:39 Відповісти
Яке вона вся, ота кацапця, мерзéнна, курва.
показати весь коментар
05.03.2023 16:51 Відповісти
чому він живий?((
показати весь коментар
05.03.2023 17:15 Відповісти
23 года - оно может так и не успеть сообразить, что творило.
показати весь коментар
05.03.2023 19:18 Відповісти
Судячи з почутого "діалекту", він не Макаренко, а макаренков-макаренсян-макарендаєв.
показати весь коментар
05.03.2023 19:32 Відповісти
Кацап дуркует, типо, а ты докажи... Тре його мочити, най потiм не шукае пiдстави, бо iх дiйсно вже не буде? разом iз ним.
показати весь коментар
05.03.2023 20:37 Відповісти