РФ намагається дискредитувати Україну перед партнерами та зірвати мобілізацію українців, - Маляр

Росія хоче дискредитувати Україну перед партнерами та зірвати мобілізацію українців за допомогою інформатак.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила в телеграмі.
"Росія зосередила свою інформаційну зброю проти України на двох цілях: дискредитація України як отримувача зброї, а також зрив мобілізації та процесу укладення контрактів на службу", - написала вона.
За її словами, напрямки інформаційних атак зумовлені тим, що "зброя і люди, які її застосовують, - це те, чого ворог найбільше боїться".
Маляр зауважила, що дискредитація України як отримувача зброї орієнтована на західного споживача інформації, а укладення контрактів на службу - на українського.
"Для того, щоб не ставати жертвою цих навіювань, потрібно критично оцінювати будь-яку інформацію з неофіційних джерел, перевіряти достовірність та запитувати себе: "яка мета поширення такої інформації", - підкреслила вона.
2.Н-07Київ-Суми-Юнківка
3.Н-24Благовіщинське-Миколаїв
4.Н-26Мілови-Старобільськ
МОСКОВИТИ,щоб зайти в Київ зі Сходу, їхали аж з Сум шляхами 1 та 2.Це зайві 350км.Чому?Бо з сторони Білорусі-ліси та болота. ПОЛІССЯ. (Пам'ятаєте довжелезну колону танків на початку березня, яка не могла з' їхати з дороги, бо болота).
АЛЕ З сторони Чорнобиля московити легко досягли Ірпиня, Бучі, Гостомель. ЧОМУ? Велике будівництво"-мережа автошляхів в зоні" відчудження"40км дороги між КПП" Дитятки"-КПП" Прип' ять"та під'їздом до Чорнобильської АЕС
До КПП" Чорнобиль"веде ще одна дорога з Білорусі-Р-56,новий автобан через Поліські ліси Чорнобильської зони в бік Києва. Не для Туристів, а????Ця дорога через Прибірськ на Іванків і довела Московитів в 1 день війни.
І до захоплення Чорнобильської АЕС
Чому московити лізли в Чорнобаївку?? ТАМ Міжнародний аеропорт"Херсон", ЗЛІТНА ПОЛОСА ЯКОГО ПРОДОВЖЕНА НА 2600М(2021Р)
Думайте.чому на Пандемію в Уряду Зе не вистачало грошей, а на дороги в "Зоні відчуження", де малий рух-Знайшлися наші з Вами кошти