9219 відвідувачів онлайн
13 667 122

РФ намагається дискредитувати Україну перед партнерами та зірвати мобілізацію українців, - Маляр

маляр

Росія хоче дискредитувати Україну перед партнерами та зірвати мобілізацію українців за допомогою інформатак.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила в телеграмі.

"Росія зосередила свою інформаційну зброю проти України на двох цілях: дискредитація України як отримувача зброї, а також зрив мобілізації та процесу укладення контрактів на службу", - написала вона.

За її словами, напрямки інформаційних атак зумовлені тим, що "зброя і люди, які її застосовують, - це те, чого ворог найбільше боїться".

Маляр зауважила, що дискредитація України як отримувача зброї орієнтована на західного споживача інформації, а укладення контрактів на службу - на українського.

"Для того, щоб не ставати жертвою цих навіювань, потрібно критично оцінювати будь-яку інформацію з неофіційних джерел, перевіряти достовірність та запитувати себе: "яка мета поширення такої інформації", - підкреслила вона.

Топ коментарі
+46
показати весь коментар
06.03.2023 21:45 Відповісти
+41
2021 рік Великого будівництва:1.М-02Бачівськ-Глухів-Копни

2.Н-07Київ-Суми-Юнківка

3.Н-24Благовіщинське-Миколаїв

4.Н-26Мілови-Старобільськ

МОСКОВИТИ,щоб зайти в Київ зі Сходу, їхали аж з Сум шляхами 1 та 2.Це зайві 350км.Чому?Бо з сторони Білорусі-ліси та болота. ПОЛІССЯ. (Пам'ятаєте довжелезну колону танків на початку березня, яка не могла з' їхати з дороги, бо болота).

АЛЕ З сторони Чорнобиля московити легко досягли Ірпиня, Бучі, Гостомель. ЧОМУ? Велике будівництво"-мережа автошляхів в зоні" відчудження"40км дороги між КПП" Дитятки"-КПП" Прип' ять"та під'їздом до Чорнобильської АЕС

До КПП" Чорнобиль"веде ще одна дорога з Білорусі-Р-56,новий автобан через Поліські ліси Чорнобильської зони в бік Києва. Не для Туристів, а????Ця дорога через Прибірськ на Іванків і довела Московитів в 1 день війни.

І до захоплення Чорнобильської АЕС

Чому московити лізли в Чорнобаївку?? ТАМ Міжнародний аеропорт"Херсон", ЗЛІТНА ПОЛОСА ЯКОГО ПРОДОВЖЕНА НА 2600М(2021Р)

Думайте.чому на Пандемію в Уряду Зе не вистачало грошей, а на дороги в "Зоні відчуження", де малий рух-Знайшлися наші з Вами кошти
показати весь коментар
06.03.2023 21:43 Відповісти
+39
А так це підораша наймає воєнкомів, які ****** людей, купляє яйця по 17 грн, засовує гроші в дивани, ось воно що, хитро-хитро
показати весь коментар
06.03.2023 21:44 Відповісти

Завантаження...