5982 відвідувача онлайн
7 971 46

Рада кантонів Швейцарії відхилила пропозицію дозволити реекспорт зброї в Україну

швейцарія

Рада кантонів – верхня палата парламенту Швейцарії – після кількагодинних дебатів відхилила клопотання дозволити реекспорт зброї, яка передбачала б надання Україні озброєння швейцарського виробництва.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

У пропозиції, яку висунув представник лібералів Тьєррі Буркарт, передбачалось скасування заборони реекспорту військового обладнання до країн, які "віддані швейцарським цінностям і мають режим експортного контролю, співставний зі швейцарським". Буркарт, представляючи резолюцію, навів такі країни, як Німеччина, Іспанія та Данія – вони вже зверталися до Швейцарії за дозволом на реекспорт і отримали негативну відповідь. Західні країни-партнери Берна роздратовані такою позицією, додав парламентар.

Більшість членів Комісії з питань політики безпеки Ради кантонів рекомендували проголосувати проти пропозиції Буркарта. Вони пояснили це тим, що віддають перевагу ухваленню необхідних поправок до законодавства через парламентську ініціативу. Крім того, деякі члени Ради кантонів висловили принципову опозицію питанню зняття заборони на реекспорт, оскільки вбачали в цьому загрозу репутації Швейцарії як нейтральної держави-посередника.

Зрештою проти клопотання Буркарта проголосували 23 парламентарі, за висловились 18 і ще двоє утримались.

Водночас питання рееспорту зброї також стоятиме на порядку денному нижньої палати – Національної ради під час поточної сесії. Очікується, що наступної середи вона обговорить пропозицію Комітету з питань політики безпеки, висунуту ще в січні.

Згідно з пропозицією, заборону можна буде скасувати, якщо реекспорт військового обладнання стосується ситуації, в якій Рада Безпеки ООН або Генеральна Асамблея ООН більшістю у дві третини голосів визначила, що вона суперечить забороні на застосування сили згідно з міжнародним правом.

Топ коментарі
+23
как были пособниками фашистов - так ими и остались. гондоны
показати весь коментар
07.03.2023 00:25 Відповісти
+21
Безславні ********.
показати весь коментар
07.03.2023 00:22 Відповісти
+18
Не будуть вони нічого постачати вони нажились на Голокості вони сукі наживуться й на ДеУкраїнізації!
показати весь коментар
07.03.2023 00:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Где там у нас послом отставной Таран? А мы ещё удивляемся таким дипломатическим победам.
показати весь коментар
07.03.2023 00:07 Відповісти
В Словенії чи Словаччині. А у кандонів послом смазане око государєво - бєнядіктова.
показати весь коментар
07.03.2023 00:21 Відповісти
А, точно, перепутал. Это еще хуже.
показати весь коментар
07.03.2023 00:27 Відповісти
таран не закупил ни одного снаряда
показати весь коментар
07.03.2023 00:30 Відповісти
Что Таран, что Венедиктова - оба негодяи. Их спрятали подальше в почетную перебывку.
показати весь коментар
07.03.2023 00:38 Відповісти
та це неважливо, хто там послом.
Важливо те, хто в Україні головний дипломат. Бо звідси і йдуть всі наші нещастя; призначення послів та їхня бездіяльність - лише частина причин наших поразок на дипломатичному фронті.
показати весь коментар
07.03.2023 00:48 Відповісти
ку2еба б124арский сутенер
показати весь коментар
07.03.2023 06:50 Відповісти
что в этом хорошего?
показати весь коментар
07.03.2023 00:14 Відповісти
Кантоны...
показати весь коментар
07.03.2023 00:08 Відповісти
нє підаоаси
показати весь коментар
07.03.2023 00:10 Відповісти
Не будуть вони нічого постачати вони нажились на Голокості вони сукі наживуться й на ДеУкраїнізації!
показати весь коментар
07.03.2023 00:13 Відповісти
так гарно підмахнули кацапам .
показати весь коментар
07.03.2023 00:20 Відповісти
Безславні ********.
показати весь коментар
07.03.2023 00:22 Відповісти
как были пособниками фашистов - так ими и остались. гондоны
показати весь коментар
07.03.2023 00:25 Відповісти
сырные нейтральные ******** - скупщики золотых коронок убитых евреев
показати весь коментар
07.03.2023 00:43 Відповісти
Заявка Rheinmetall AG (Німеччина) на початок процедури виділення земельної ділянки під будівництво виробничих корпусів заводу на території України вже тиждень лежить в Кабінеті міністрів. На весь світкричать дайте зброі ,а свою виготовляти не поспішають це подвійні стандарти від зе команди!
показати весь коментар
07.03.2023 00:44 Відповісти
Ну що таке життя людини, і 20$!!!
Звичайно 20$!!!
Так і при Гітлеру відбувалося!!! Цінності, знаєте, Європейських демократій!!
Усе, що треба пам'ятати !!!

Але ж і ми, таке лайно обрали!!
показати весь коментар
07.03.2023 00:45 Відповісти
А Ткаченко, міністр в очочках, відмовив відспівувати Захисників України…
https://bykvu.com/ua/bukvy/tkachenko-ne-dozvolyv-vidspivuvaty-zahyblykh-biitsiv-bratstva-u-lavri-tseremoniia-vidbudetsia-u-mykhailivskomu-sobori/

От така вона, лжепатріотична влада від Оманщини…
Скотиняка.
показати весь коментар
07.03.2023 00:53 Відповісти
Ssykuny ..... pro takuh kazut` :" i ne drug , i ne vrag, a tak..."🤑
показати весь коментар
07.03.2023 01:09 Відповісти
Ну, они нам ничего не должны.
показати весь коментар
07.03.2023 01:13 Відповісти
А ЩОБ ЩВЕЙЦАРЦАМ БУЛО СТИДНО
Пора показувати у новинах світу як раша СТИРАЕТ С ЛИЦА землі украінські міста і залишается пустошь .
показувати кожний день ‼️‼️‼️
показати весь коментар
07.03.2023 01:18 Відповісти
да хай краще в сараях десь там згниє
показати весь коментар
07.03.2023 01:30 Відповісти
Рада Гандонів...
показати весь коментар
07.03.2023 02:22 Відповісти
ну по факту це діло швейцарців, їхні рішення похєрять їм сильно збройний промисловість, але то їхні тупі рішення, по факту вони нам нічого не винні. Війна з 2014 року, нарід втомився від війни і вибирає зелібобу. Замість ракет коррупція і асфальт, а тепер швейцарців поносять.
показати весь коментар
07.03.2023 02:23 Відповісти
Не кантонів а гандонів. Ось де кубло світового зла
показати весь коментар
07.03.2023 03:41 Відповісти
Рада , чого -чого, гон-донів ?
показати весь коментар
07.03.2023 06:19 Відповісти
Слава Богу, що у нас Рада більш відповідальна !
показати весь коментар
07.03.2023 07:42 Відповісти
Кондонів
показати весь коментар
07.03.2023 09:54 Відповісти
Zhal', chto etim urodam ne priletaet.....
показати весь коментар
07.03.2023 06:40 Відповісти
Зажравшиеся гномы.
показати весь коментар
07.03.2023 06:41 Відповісти
Хтож буде давати зброю зрадникам та хабарникам !
показати весь коментар
07.03.2023 06:58 Відповісти
Швейцарія - то вже майже "чесная і міролюбівая" БєларУсія, тільки з купою бабла і захищена з усіх боків Україною
показати весь коментар
07.03.2023 06:58 Відповісти
швейцарія - це сама мерзенна і до блювотини огидна країна за своєю сутністю. під прапором так званого нейтралітету, вона казково прібарахлілась на крові мільйонів і у першу світову війну, потім у другу світову, а після війни стала говєнью для брудних грошей зі всього світу, у тому числі гєбєшних. Так що рішенням цих кондомів я абсолютно не здивований.
показати весь коментар
07.03.2023 07:23 Відповісти
"репутації Швейцарії як нейтральної держави-посередника" - а Ерлікони Гіттлєру, можна було? Яка там, блд, репутація? Продажні підпуйловники...
показати весь коментар
07.03.2023 07:35 Відповісти
"Ерліклни Гітлеру - то зовсім інше" © Нейтральність - складна і мінлива штука: в 40х роках минулого століття для взаємовигідної торгівлі з Третім рейхом (і в очікуванні погодуватись з того, що випало б з рота фюрера) - нейтральності не було, сьогодні раптом з'явилась.
показати весь коментар
07.03.2023 08:30 Відповісти
Вони своїми мілками, сирами та краденими грошима (які не смердять) зовсім берега попутали🤬
показати весь коментар
07.03.2023 07:53 Відповісти
Бенедиктівна зробила зі швейцарців наших союзників на 200 років уперед. Талант не проп'єш !
показати весь коментар
07.03.2023 08:17 Відповісти
Т.з. "швейцарська гвардія" охороняє Папу римського - славних прадідів великих правнуки погані
показати весь коментар
07.03.2023 08:21 Відповісти
Тому що, а як же ж бабосіки?!..
показати весь коментар
07.03.2023 08:49 Відповісти
Швейцария формально утратила статус нейтральной страны. А по факту является пособником путинского террористического режима.
показати весь коментар
07.03.2023 09:17 Відповісти
Рада гандонів Швейцарії
показати весь коментар
07.03.2023 09:53 Відповісти
Швейцарськi ціенності то успадкоємлене золото 3 рейху та приховані спадщини євреїв загиблих в концтаборах.
показати весь коментар
07.03.2023 10:16 Відповісти