Польща отримає перші Abrams зі США в квітні, - Блащак

Польща у квітні отримає перші зі 116-ти замовлених у США танків Abrams, які були в експлуатації.
Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, інформує Цензор.НЕТ.
"Триває підготовка до передачі перших із 116-ти танків Abrams, замовлених для польської армії. Перші танки будуть доставлені до Польщі у квітні", - написав він у твіттері.
Він додав, що Польща зміцнює "бронетанковий кулак" армії, щоб мати змогу "реально і результативно відлякувати агресора".
Нагадаємо, Як відомо, на початку січня Польща підписала угоду про купівлю у США 116 танків Abrams M1A1, які вже були в експлуатації.
так, пане байден?