5415 відвідувачів онлайн
1 834 11

Польща отримає перші Abrams зі США в квітні, - Блащак

абрамс,abrams

Польща у квітні отримає перші зі 116-ти замовлених у США танків Abrams, які були в експлуатації.

Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, інформує Цензор.НЕТ.

"Триває підготовка до передачі перших із 116-ти танків Abrams, замовлених для польської армії. Перші танки будуть доставлені до Польщі у квітні", - написав він у твіттері.

Він додав, що Польща зміцнює "бронетанковий кулак" армії, щоб мати змогу "реально і результативно відлякувати агресора".

Нагадаємо, Як відомо, на початку січня Польща підписала угоду про купівлю у США 116 танків Abrams M1A1, які вже були в експлуатації.

Топ коментарі
+5
мабуть, це польща кацапів на шмаття рве а не Україна.

так, пане байден?
показати весь коментар
08.03.2023 15:57 Відповісти
+3
А обіцяні Україні "Абрамси коли будуть!
показати весь коментар
08.03.2023 15:56 Відповісти
+2
На цензорі ж писали: 1-2 роки. Пруф: https://censor.net/ru/news/3401790/ukraina_mojet_poluchit_tanki_m1_abrams_cherez_god_ili_bolshe_pentagon
показати весь коментар
08.03.2023 16:05 Відповісти

Завантаження...