9147 відвідувачів онлайн
3 361 19

Дякую всім, хто тримає в Тбілісі український прапор, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський подякував усім, хто на площах Грузії тримає український прапор і співає наш гімн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він зазначив у своєму відеозверненні наприкінці 378-го дня війни.

"Я хочу подякувати всім, хто цими днями на площах і вулицях Грузії тримав українські прапори. Хочу подякувати за наш національний гімн, який лунав у Тбілісі. Це повага до України, і я хочу висловити щиру повагу до Грузії", - сказав він.

За словами президента, немає такого українця, який не бажав би успіху дружній Грузії.

Він висловив упевненість, що Грузія і Молдова, як і Україна, будуть в Євросоюзі.

"На це заслуговують усі вільні народи Європи",- додав Зеленський.

Топ коментарі
+8
"Дякую всім, хто тримає "Козиря" на Банковій".
показати весь коментар
09.03.2023 00:48 Відповісти
+6
хриплю всім, хто [х-хр неразборчиво], хрюм-хрюнм прапор...
показати весь коментар
09.03.2023 00:50 Відповісти
+5
дякула-сракула
показати весь коментар
09.03.2023 00:40 Відповісти

Завантаження...