12052 відвідувача онлайн

Росіяни пошкодили дамбу Каховської ГЕС, водосховище обміліло, - ОВА

гес,каховська

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, інформує Цензор.НЕТ.

"Найперше та найнагальніше питання – водозабезпечення.  Дамба Каховської ГЕС пошкоджена ворогом. Водосховище обміліле", - повідомив Лисак.

За його словами, титанічними зусиллями вдалося підвищити й утримати рівень води у Каховському морі. Адже це критично важливо для жителів Криворіжжя та Нікопольщини.

"Спільно знайшли технічні рішення. Нині розробляється проєктно-кошторисна документація. Там, зокрема, врахували й модернізацію обладнання. Аби воно безперебійно працювало в умовах воєнного стану та витрачало менше електроенергії. А ще могло використовуватись у мирний час. Після нашої перемоги", - зазначив Лисак.

Завантаження...