9723 відвідувача онлайн

США та союзники заблокували активів росіян на 58 млрд доларів

санкции

Міжнародна група з блокування активів росіян, що потрапили під санкції (REPO), за рік роботи заморозила активи на понад 58 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Група об'єднує зусилля щодо блокування активів між урядами США, Австралії, Великої Британії, Німеччини, Італії, Канади, Франції, Японії та Європейської комісії. 

"Гарантуємо, що активи Центрального банку Росії та Фонду національного добробуту Росії в наших юрисдикціях залишаються заблокованими та не можуть використовуватися для підтримки військових зусиль Росії. Арештована або заморожена розкішна нерухомість та інші активи, які належать, утримуються чи контролюються підсанкційними росіянами, оцінюються в багато мільярдів доларів", – йдеться у спільній заяві учасників групи, опублікованій на сайті Міністерства фінансів США.

Міжнародна цільова група щодо російських еліт, довірених осіб та олігархів була створена 17 березня 2022 року. Крім грошей на рахунках, група заморозила кілька яхт російських мільярдерів, їхні будинки та предмети мистецтва, що їм належать.

У заяві REPO наголошується, що частина заморожених коштів пішла на міжнародну допомогу Україні. Йдеться про майно на 5,4 мільйона доларів, вилучених у російського підприємця Костянтина Малофєєва.

Топ коментарі
+4
Дивлячись на все оце з історичних позицій, виникає аналогія з І Світовою війною Тоді Німеччина хоч і фактично капітулювала - однак не була окупована Так - вона втратила території, вона була "обідрана до нитки" і перестала буть монархією Однак вона зберегла національну єдність І саме ця національна єдність і допомогла німцями знову укріпиться та зробить спробу взять реванш З Росією буде те саме "Маленька" різниця - в Росії ніколи не було національної єдності Вся ця розхвалена "дружба народів" віками у ній тримається на примусі На "московському батогу" І коли той "батіг" поламається - конгломерат під назвою "Росія" почне сам себе на шматки рвать!
показати весь коментар
10.03.2023 05:45 Відповісти
+3
А где можно получить хотя бы 2-3 тысячи из этих денег ?
показати весь коментар
10.03.2023 01:43 Відповісти
+2
согласен; т.н. "россия" - это не единая нация, как поётся к примеру в немецком национальном гимне, а конгломерат народов, оккупированных засевшей в столице империи бандой
показати весь коментар
10.03.2023 06:14 Відповісти

Завантаження...