Говорили про Україну, - Байден провів зустріч із фон дер Ляєн

Президент США Джо Байден і глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у ході зустрічі обговорили питання економіки, торгівлі, а також війну РФ проти України.
Як інформує Цензор.НЕТ, зустріч відбулася в п’ятницю в Білому домі, передає Укрінформ.
Під час спілкування в Овальному кабінеті перед пресою Байден і фон дер Ляєн підтвердили партнерські й дружні відносини між США та Євросоюзом.
"Ви надзвичайно допомогли нам, коли ми хотіли позбутися залежності від викопного палива з росії", - відзначила президент Єврокомісії.
Вона також висловила рішучість спільно підтримувати Україну в боротьбі за свободу й незалежність та примусити росію сплатити високу ціну за її жорстоку війну.
Очільниця Єврокомісії висловила сподівання на плідну взаємодію в умовах імплементації закону США про скорочення інфляції (IRA), який створює економічні незручності для європейців.