9714 відвідувачів онлайн
5 946 46

Росія цілеспрямовано обстрілює українські поля, щоб зруйнувати одну з найважливіших галузей економіки країни, - The New York Times

ракета

Російські війська націлені на поля України та сільгоспобладнання, щоб заморити українців голодом та зруйнувати одну з найважливіших рушійних сил економіки країни.

Про пише The New York Times, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

За оцінками HALO Trust, всесвітньої організації з розмінування, міни та вибухові речовини могли забруднити територію розміром із Великобританію.

У жодному регіоні ця проблема не стоїть так гостро, як у Херсонській області, де російські війська практично скрізь залишили вибухівку після того, як українські війська звільнили частину територій. Фермери вважають, що окупанти руйнують найважливішу галузь економіки України.

"Область є однією із сільськогосподарських житниць України, яка до війни славилася своїми кавунами та помідорами, а також великим виробником зерна та соняшникової олії. Згідно з державною статистикою, до вторгнення Росії Херсон виробляв більше овочів за обсягом, ніж будь-яка інша область України", - йдеться у матеріалі.

Ще зарано робити оцінки того, скільки часу може знадобитися для знешкодження всіх мін у Херсонській області. Значні ділянки звільненої території залишаються в зоні досяжності російських артилерійських установок і щодня зазнають обстрілів, у тому числі касетними боєприпасами.

Топ коментарі
+26
І знову виникає запитання: Так хто ж дав вказіівку пустити орків на павдень? Хто розмінував Чонгар?
показати весь коментар
11.03.2023 22:41 Відповісти
+16
показати весь коментар
11.03.2023 22:58 Відповісти
+15
Может это и правильно. Это звучит чудовищно по своей циничности, но когда Украина просила поддержать ее во время агрессии, целая толпа стран, которых Украина кормила, демонстративно отвернулась от нее. Я это запомнил, хорошо запомнил, так как следил за медиа практически 24\7.
Теперь, вместо продовольствия Украина будет заниматься разминированием и восстановлением, а вот эта толпа стран будет сосать тот, что у хйла между ног и кормиться этим. Так вам и надо.
Гутерриш уже приперся:
"У Украины отторгли территории (временно), разрушили инфраструктуру, людей сделали нищими и бездомными, еще больших беженцами, а его волнует посевная и зерновая сделка! А не пошел бы ты, гуттериш, на ...., далеко и надолго!".
В 2022 году Украина просила поддержки, и ряд стран ее поддержали (но не все).
В 2023 году, те страны, которые ее не поддержали, будут умолять Украину дать немного покушать.
Украинцы не злопамятные, нет, просто у них память хорошая и TB в голове много. Места для всего хватит. Как и кладбищ для любителей россии.
показати весь коментар
11.03.2023 22:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зійду з розуму якщо буду без херсонських кавунів два роки поспіль
показати весь коментар
11.03.2023 22:39 Відповісти
Головне не зійти з розуму від експортних зерна та олії, та томатних продуктів.
показати весь коментар
12.03.2023 00:02 Відповісти
Так. Знову про « продаж зерна» Україною.

Навіщо Україна сама себе залишає без стратегіческого ресурсу?!?!!!

Продукти харчування е теж «зброєю».

Ядерну зброю Україна вже повністю віддала..
показати весь коментар
12.03.2023 03:59 Відповісти
Нехай надлишкове зерно згниє? От якби переробляли його і тоді імпортували, то було б краще. Але, мабуть, зерно користується більшим попитом.
показати весь коментар
12.03.2023 08:58 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2023 09:08 Відповісти
это точно. в ответку краснодарскую область Украины нужно зафигачить ау сливные бачки
показати весь коментар
11.03.2023 22:40 Відповісти
І знову виникає запитання: Так хто ж дав вказіівку пустити орків на павдень? Хто розмінував Чонгар?
показати весь коментар
11.03.2023 22:41 Відповісти
вава
показати весь коментар
11.03.2023 22:43 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2023 07:19 Відповісти
А скільки ракетних підрозділів "Нептун", "Грім", "вільха М" могли побудувати, що ні один кацапський кораблик не зайшов в Азовське море, а по Чорному морю виходили не далі свого новоросійська. І виступає Боневтік з таким завзяттям, мов би він тут ні до чого.
показати весь коментар
12.03.2023 07:30 Відповісти
для этого медведчук специального пацанчика из масквы выписал.
показати весь коментар
11.03.2023 22:48 Відповісти
показати весь коментар
11.03.2023 22:58 Відповісти
Заценіть, як москалик «5 корінець « працює-

не пожалкувала часу та « створив картинку».

Ні, не про ху&ла. Цього не чипаемо.
Про президента України.

Прохіессіонал, однако. Мабуть як Януковощ.

«Жодного дня без рядка»,
бо їсти дуже хочеться.

Бо гроші не пахнуть…
показати весь коментар
12.03.2023 04:11 Відповісти
показати весь коментар
11.03.2023 22:48 Відповісти
Заростуть, загояться рани української землі, як і в душах українців після перемоги над рашистською пітьмою.
показати весь коментар
11.03.2023 22:51 Відповісти
показати весь коментар
11.03.2023 22:53 Відповісти
Тобто..а те, що нашим дітям, старим й нам - всім українцям нема що буде їсти то норм??? Зелені все збіжжя вже продали й вивезли!
показати весь коментар
11.03.2023 23:00 Відповісти
Нам всегда что будет есть
показати весь коментар
11.03.2023 23:36 Відповісти
Пане Владіслів, цікава у Вас логіка. Виходить, що знову винні якісь країни, що мов не дали нам зброю у 2022 році? А хто з 2019 і по 2022 роки всі гроші витратив на "Крадівництво" і не закупив для СЗУ жодного снаряду, хоча наші підприємства могли випускати снаряди калібром 152 і 155 мм? Хто закрив Павлоградський хімзавод, який мав виробляти паливо для ракет "Вільха М"? А де наші дивізіони "Нептун", бо ракета вже була готова до поставок у ЗСУ? І врешті, хто ж там дав команду розмінувати Чончар та відвезти війська з укріплень Донецької і Луганської області, що і дало можливість окупувати південь і велику частину сходу?
показати весь коментар
12.03.2023 07:38 Відповісти
Вы правы. Это все было. Действительно было. Было также и:
органическая с\х продукция по бросовым ценам в Европу;
зерновые, в огромных количествах, спасшие африканские страны от голода;
сверх-прибыли банковских и финансовых международных организаций на рынках Украины;
логистика и транспортные коридоры, которые контролируются не-украинскими предприятиями;
и еще много чего.
Так вот ради этого, да они должны. Кроме откровенного бардака внутри страны, было еше и то, что я привел. Теперь когда его нет из-за войны, очень многие хватаются за голову, насколько существенна была Украина.
Только вот "бардак" можно исправить, а зерно - надо вырастить, надо организовать, надо тяжело и долго работать, чтобы получился результат. Зерно - не нефть. И теперь этого всего не будет - война.
"Печально знаменитая" зерновая сделка была для чего? Чтобы украинские фермеры смогли свое зерно продать? Не-а! Чтобы сбить взлет мировых цен на зерновые! Потому что, если бы Украина зерно не отправила на мировые рынки - эффект был бы похлеще ядерной перестрелки.
А остальное, Вами приведенное - да, это предательство в высших эшелонах власти Украины.
показати весь коментар
12.03.2023 08:00 Відповісти
А Найзеленіший вивозить зерно.
показати весь коментар
11.03.2023 23:01 Відповісти
Можно дистанційно мінувати поля рашистів, треба кацапським потворам влаштовувати аналогічний террор
показати весь коментар
11.03.2023 23:07 Відповісти
А в них, крім берез щось росте?
показати весь коментар
11.03.2023 23:11 Відповісти
Росте. І збір зернових у них вищій за нас. Не треба думати що там шишки їдять
показати весь коментар
11.03.2023 23:33 Відповісти
Краснодарський край ж віддали, щоб мокши не вмерли. А самі отримали Крим на відновлення.
показати весь коментар
12.03.2023 00:06 Відповісти
На Крим був обмін деяких земель, що зараз в складі курської, беелгородської та воронежських областей.
Ставропольський край теж віддали щоб вони з голоду не померли?
Давайте виходити з того, що є міжнародно признані кордони станом на 1991 рік, а не з того, що колись десь було.
показати весь коментар
12.03.2023 07:57 Відповісти
Так. Занедбаний Крим нам віддали, щоб Дніпровський каскад довели до розуму, вирили Північно-Кримський, щоб Крим мав воду. А Кубань й ще декілька махнули нєглядя ще у 20 роках минулого століття. Легше так?
показати весь коментар
12.03.2023 09:08 Відповісти
"занедбаний Крим" та дніпровський каскад пов'язані між собою, але не у вашому уявленні (щоб мокши з голоду не померли)
Мені однаково як вам здається кому легше, а кому гірше.
Аби вам від ваших "знань" не стало гірше
показати весь коментар
12.03.2023 11:35 Відповісти
Роки не плутайте! Те, що у Криму зараз, то провина кацапів! Україна дніпровську воду до Криму доправила, силами однієї республіки. Зробила з пустелі землі, придатні для сільського господарства й життя людей. Ще скажіть реліктові ліси ми вирубуємо.

А, ну можете наративи кацапів згадати про витоки Дніпра й ми вам Дніпро закапаємо.
показати весь коментар
12.03.2023 11:44 Відповісти
Повертаючись до початку нашого "діалогу": крім березок у москалів ще багато чого росте. І збір зернових у них вищій за нас.
Не треба думати що там шишки їдять
показати весь коментар
12.03.2023 13:32 Відповісти
Ви з маніакальною впертістю сповзаєте з теми передачі родючих земель. Й того, що Криму воду дала Україна. Берізки то з анекдоту. Відчепіться вже від них.
показати весь коментар
12.03.2023 13:35 Відповісти
Манюня, до теми Криму та родючих земель сповзли як раз ви. На моє зауваження що не треба думати що там тільки шишки їдять.
Схоже од ваших "знань" вам таки стало гірше
показати весь коментар
12.03.2023 13:42 Відповісти
Ви мене з кимось сплутали, хоча до Вас може санітари так і звертаються. Й взагалі, хоча б радянські фільми подивіться про кубанських козаків, послухайте як розмовляють. А може ще Катьку згадаєте й те, як вона з військом запорізьким повелась.

Ото не треба за мокшан-трудяг топити. У них он китайці рис вирощують
показати весь коментар
12.03.2023 14:53 Відповісти
Я можу ще тебе неадекватною назвати, або дурепою. Це ще буде м'яко сказано бо в своїх 5 постах ти показало свою дурість во всій красі. Ти мені, неадекватне створіння, будешь розказувати що подивиться і кого послухати? Тобі скільки років, неадекватне? Ти хто такий Миколайчук хоч знаеш? Або ким себе вважав Чохонте?
Я тобі, дурепі, вже казав, що не треба згадувати де що колись було, а треба виходити з того, які кордони були станом на 1991 рік.

Ти, в силу своєї тупості, цього незрозуміла
показати весь коментар
12.03.2023 18:41 Відповісти
Если все проблемы Украины были такие , орала впереди трактора поставить и все проблема решена, глупая статья. Украина - это не только три области
показати весь коментар
11.03.2023 23:39 Відповісти
І на заході України кавуни з помідорами ростуть..Тільки не такі ранні. Не нервуйте -буде нам що їсти.
показати весь коментар
12.03.2023 00:24 Відповісти
Я вже рік попереджаю , не треба, вивозити зерно Вам ще знадобитися для їжі. Але мене ніхто не слухає. На жаль . Я ж не Гордон.
показати весь коментар
12.03.2023 07:18 Відповісти
Не тільки Ви попереджаєте...але зелені такі ненажерливі спасуни всесвіту, що капець..там вже 20 життів собі й сім'ям нарятували..
показати весь коментар
12.03.2023 09:09 Відповісти
Якщо не вивозити зерно, то зібране цьогоріч прийдеться пустити на корм свиням, аграрії не отримають гроші і наступного року його просто не стане
показати весь коментар
12.03.2023 13:37 Відповісти
та вони й до війни держрезерв зерна вивезли і гроші в карман поклали.знаючи напевно що буде війна.родниє моі....
показати весь коментар
12.03.2023 07:40 Відповісти
Маячня...
показати весь коментар
12.03.2023 08:06 Відповісти
А нам розповідають про снарядний голод у русні, а насправді вони нам готують голодомор.
Хто бачив супутникові знімки полів, то суцільні кратери. А ще отруєна земля, вода тощо.
показати весь коментар
12.03.2023 10:17 Відповісти