10486 відвідувачів онлайн
8 227 45

Лукашенко полетів на переговори до Ірану

лукашенко

Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, прибув із візитом до Ірану.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Белта.

У Лукашенка заплановано зустрічі з президентом країни Ебрахімом Раїсі та верховним лідером Ірану Алі Хаменеї.

Офіційні цілі переговорів - "торгово-економічне співробітництво", у тому числі у сферах промисловості, транспорту та логістики.

Топ коментарі
+28
Ізраїль будь ласка накрийте цього усатого дебіла ракетами.
показати весь коментар
12.03.2023 20:28 Відповісти
+25
Вусата шльондра помчала до чергового клієнта.
показати весь коментар
12.03.2023 20:28 Відповісти
+13
Якось недобре, розлітався бульбофюрер. То в Китай, то в Іран. Вже нова фашистська коаліція оформлюється офіційно?
"Чує моє серце, ми на порозі великого шухєру"
показати весь коментар
12.03.2023 20:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ізраїль будь ласка накрийте цього усатого дебіла ракетами.
показати весь коментар
12.03.2023 20:28 Відповісти
Неможна!!!! Так розводити путлера на гроші під обіцянку що валєріки вступлять в війну...скоро...можливо...ймовірно...є невеликий відсоток...точно ніхто не спровокує на війну!!!!! - так коля не зможе!!!! Нехай гнида ще посмокче цицьку і в ірана....
показати весь коментар
12.03.2023 21:01 Відповісти
Вусата шльондра помчала до чергового клієнта.
показати весь коментар
12.03.2023 20:28 Відповісти
)(уйло сцить з бункера вилазити того й пюрера на перемовини туди-сюди ганяє.
показати весь коментар
12.03.2023 21:12 Відповісти
Шоо, вже і цьому ''мапєди'' стали потрібні?
показати весь коментар
12.03.2023 20:34 Відповісти
А чому без рушника на голові? Дами в бурках? Перси можуть їх повісити за це.
показати весь коментар
12.03.2023 20:34 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2023 20:48 Відповісти
А можна по приколу посадити його літак жесь у дружній до нас країні? Тобто зробити так само як це бидло зробило з Протасєвичем. А потім передати його Україні.
показати весь коментар
12.03.2023 20:34 Відповісти
І шо Україна з ним буде робити? Те саме шо з вагнерівцями і мєртвєчуком?
показати весь коментар
12.03.2023 20:51 Відповісти
А очму ні? Наприклад, поміняти на азовців. За схемою 1 до 2000.
показати весь коментар
12.03.2023 20:58 Відповісти
А нахіба він ***** треба шоб його міняти? Він ще дякувати буде, шо його прибрали.
показати весь коментар
12.03.2023 21:06 Відповісти
Хоча ідея взагалі непогана!
показати весь коментар
12.03.2023 21:07 Відповісти
Якось недобре, розлітався бульбофюрер. То в Китай, то в Іран. Вже нова фашистська коаліція оформлюється офіційно?
"Чує моє серце, ми на порозі великого шухєру"
показати весь коментар
12.03.2023 20:34 Відповісти
Он ищет варианты как бы пропетлять.
показати весь коментар
12.03.2023 20:42 Відповісти
Для "пропєтлять" треба літати в дещо інші країни, а не в Іран з Китаєм.
показати весь коментар
12.03.2023 20:52 Відповісти
Ой, ну фсьо..., думаете Саня и без Вас этого не понимает?... Он ещё на днях и в Зимбабве слетал... Его там ещё с козлом провожали... или встречали.
показати весь коментар
12.03.2023 21:29 Відповісти
Саня розуміє, Юра здається ні...
показати весь коментар
12.03.2023 22:53 Відповісти
В Гааге не пропетлять.
показати весь коментар
13.03.2023 00:45 Відповісти
Нехай там і залишається!
показати весь коментар
12.03.2023 20:34 Відповісти
а далі куди, до північної кореї?
показати весь коментар
12.03.2023 20:35 Відповісти
в Эритрею.
показати весь коментар
12.03.2023 20:38 Відповісти
Абсолютно вірно,якщо Ин Ким Чен не погидуєз ним зустрітись.
показати весь коментар
12.03.2023 20:39 Відповісти
ок улетел...... но он обещал вернуться.. милий
показати весь коментар
12.03.2023 20:38 Відповісти
дед при деле налетаться хочт успеть перед повешением
показати весь коментар
12.03.2023 20:39 Відповісти
Не чула,щоб бульбафюрер був великим перемовником.....шльондрою так,але не більше
показати весь коментар
12.03.2023 20:40 Відповісти
Знайдіть в любій точці Світу державу,де при владі диктатор, сволоч та вбивця і можете не сумніватися,що то друг путіна і лукашенка.
показати весь коментар
12.03.2023 20:41 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2023 20:43 Відповісти
Лука ищет куда бы можно продавать белорусские тракторы, ноуты и картошечную газировку?
Из всего того что делает Белораша только Белаз кому-то может быть интересен на мировом рынке.
показати весь коментар
12.03.2023 20:45 Відповісти
а белорусские креветки?
показати весь коментар
12.03.2023 20:54 Відповісти
Білорусь допомагала Ірану з поставками машин і обладнання, приймала на навчання іранських студентів. Крім того, білоруські фахівці працювали над будівництвом атомної електростанції в Бушері.
показати весь коментар
12.03.2023 20:55 Відповісти
У 2021 році товарообіг між країнами перевищив 33 млн доларів, збільшившись більш ніж на третину в порівнянні з 2020 роком, але за останній рік рівень торгівлі зріс ще суттєвіше: у 2022 році Білорусь та Іран наторгували на 100 млн доларів.
показати весь коментар
12.03.2023 20:53 Відповісти
Теперь на побегушках у путлера пристроился: то в Китай гоняет, то в Иран... Ж*пой чует, что конец приближается. Оттягивает его (конец)... Мразь! 🤬
показати весь коментар
12.03.2023 21:12 Відповісти
У нього весняна тічка почалася от і бігає в пошуках того, хто глибше вставить.
показати весь коментар
12.03.2023 21:13 Відповісти
ссучєне чьмо на службі крємля.
показати весь коментар
12.03.2023 21:14 Відповісти
100% відсотків карти повіз. Хоч би дурень не гральні взяв з голими дівчатами, бо назад од нього повернуть тільки бурку.
показати весь коментар
12.03.2023 21:14 Відповісти
Подельник кремлёвского параноика, мечется по странам третьего мира, пытаясь найти для раши оружие и уговорить покупать дешёвую путинскую нефть и газ.

Жаль, что Китай продолжает вести свою циничную двойственную политику, но рано или поздно он поплатится за такое лицемерие, теперь Тайваня ему не видать, как своих ушей!
показати весь коментар
12.03.2023 21:25 Відповісти
Так этот петушара еще и летает.
показати весь коментар
12.03.2023 21:31 Відповісти
Ця падла може їздити як посланець *****, бо спочатку Китай, а тепер Іран.
показати весь коментар
12.03.2023 21:35 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2023 22:00 Відповісти
хай би Валєру захопив з собою
показати весь коментар
12.03.2023 23:07 Відповісти
Уже не знает тварь куда скоро бежать придется.
показати весь коментар
13.03.2023 03:44 Відповісти
пора сифмлитика картофляндии ликвидировать