7620 відвідувачів онлайн
15 509 75

Сирський про Бахмут: Складно, але оборона фортеці триває

сирський

Ситуація довкола Бахмута залишається складною. "Вагнерівці" атакують з кількох напрямків.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

"Штурмові загони Вагнера наступають з декількох напрямків, намагаючись прорвати оборону наших військ і просунутися до центральних районів міста", - зазначив він.

За словами Сирського, оборонці України в ході жорстких боїв завдають ворогу відчутних втрат. Вони відбивають вогнем артилерії та танків всі спроби противника захопити місто.

"Оборона фортеці триває!" - наголосив Сирський.

Топ коментарі
+15
Генерал Кривоніс заявив що ЗСУ потрібно було відводити від Бахмута ще три тижні тому.Американці невдоволені політичним рішенням обороняти це місто,тому що тут Україна витрачає надто багато ресурсу котрий був потрібен для весняного наступу.Яку відповідальність понесе сирський,дружбан хомчака та бєні,якщо орки замкнуть кільце??? А зеленський знов займеться евакуацією,як з азовсталі.
показати весь коментар
13.03.2023 10:12 Відповісти
+15
Можливо.Генарал Кривонос та генарал Марченко для вас,як і для зешобли,не авторитети,а генерал сирський,друган каломойського та хомчака,для вас саме те.Раджу почитати хто такий сирський,а заодно задуматись чому його дуже часто показують по телемарафоні.
показати весь коментар
13.03.2023 10:33 Відповісти
+11
Дядьку ти дурак?
Звісно що коли контрнаступ НІХТО точно не каже. Інформація навмисно суперечлива подоється.
P. S. Якщо тобі 15 тоді питання немає.
показати весь коментар
13.03.2023 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тільки правильна тактика зі стратегією, взаємодія між собою, чітке командування на місці зможе зберегти Бахмут. А Сирський наразі там і є відповідальним, а не Штаб
показати весь коментар
13.03.2023 08:31 Відповісти
Сохранить бахмутское направление, вы хотели сказать, а не сам Бахмут. Города как такового практически уже нет, одни руины.
показати весь коментар
13.03.2023 09:24 Відповісти
Мене дивують такі коментарі і їх коментатори. А що Бахмут уже в окупації? Чи все таки навіть до центру орки не дісталися
показати весь коментар
13.03.2023 10:23 Відповісти
Генерал Кривоніс заявив що ЗСУ потрібно було відводити від Бахмута ще три тижні тому.Американці невдоволені політичним рішенням обороняти це місто,тому що тут Україна витрачає надто багато ресурсу котрий був потрібен для весняного наступу.Яку відповідальність понесе сирський,дружбан хомчака та бєні,якщо орки замкнуть кільце??? А зеленський знов займеться евакуацією,як з азовсталі.
показати весь коментар
13.03.2023 10:12 Відповісти
Можливо.Генарал Кривонос та генарал Марченко для вас,як і для зешобли,не авторитети,а генерал сирський,друган каломойського та хомчака,для вас саме те.Раджу почитати хто такий сирський,а заодно задуматись чому його дуже часто показують по телемарафоні.
показати весь коментар
13.03.2023 10:33 Відповісти
Я поставив їх в одну лінію тому що обидва відсторонені,а це означає що вони є ворогами антиукраїнської зеленої влади. Те що єрмаківське дбр відкрило на Кривоноса кримінальну справу за оборону аеропорту Жуляни,для вас також не аргумент?Те саме дбр,котре вилучило у ЗСУ клістрони ,повернуло їх військовим на другому місяці війни.
показати весь коментар
13.03.2023 10:50 Відповісти
Дискусія не має сенсу.
показати весь коментар
13.03.2023 11:09 Відповісти
Генерал Кривонос не заявив, а висловив свою думку, додавши при цьому, що не володіє повною інформацією і не знає планів Генштабу. Підтримує генерала Залужного. Це я до того, щоб після Вашого допису дехто з коментаторів не шукав "зрад".
показати весь коментар
13.03.2023 18:34 Відповісти
Повною інформацією не володіє ні Генштаб,ні генерал Кривонос,оскільки ситуація в Бахмуті та в його околицях змінюється дуже динамічно.Не сумніваюсь що у Кривоноса достатньо друзів військовиків,тому про ситуацію він може знати не гірше,а скоріш за все,краще чим Генштаб,саме тому він зробив таку заяву.На Вашу думку,де у нас буде більше людських втрат та втрат техніки - в боях в Бахмуті та околицях,чи може варто відступити на значно краще обладнані рубежі ,не дуже далеко від Бахмута?А щодо "зради",то час покаже.Ситуація дуже схожа на ДАП ,захист котрого не був надто важливим,де знищували добровольців,пропускаючи їх в ДАП через сепарський блокпост,на якому сепари рахували патрони котрі можна з собою провезти.
показати весь коментар
13.03.2023 19:29 Відповісти
Якраз мій пост полягав у тому, щоб "зраду" не клеїли до генерала Кривоноса, бо це буде підло.
Своя думка тут - лише власний погляд на ситуцію. Може бути правильною з огляду на результат, а
може бути і навпаки. Генерала Кривоноса дуже поважаю і вважаю ганебним і злочинним рішення влади не зарахувати його до військового командування.
показати весь коментар
13.03.2023 21:02 Відповісти
Сирський вважається людиною д'Єрьмака. Втім, також є лайном, проте смердить по-іншому, ніж бєня
показати весь коментар
14.03.2023 08:10 Відповісти
Він начальник сухопутних військ - тому має право
показати весь коментар
13.03.2023 08:33 Відповісти
З трьох сторін б"ють Бахмут -- дуже тяжко .
показати весь коментар
13.03.2023 08:32 Відповісти
https://t.me/knputhebest/29331
показати весь коментар
13.03.2023 08:44 Відповісти
Сьогодні прочитав(від офіційних особ в смі) що протриматись до контрнаступу треба всього місяць.А позавчора - що два тижні,через два тижні -контрнаступ.Якщо все так неузгоджено,якщо знов трєпотня в смі,і розбавлена допомога зі зброєю від Заходу,то краще не підставляти бійців під оточення.
Щодо мене,мені здається що "контрнаступ"-це на даний день гола пропаганда,маніпулювання очікуваннями українців.Якби ж то я помилився!
показати весь коментар
13.03.2023 08:52 Відповісти
А мы и не должны знать что и когда.
показати весь коментар
13.03.2023 09:44 Відповісти
Дядьку ти дурак?
Звісно що коли контрнаступ НІХТО точно не каже. Інформація навмисно суперечлива подоється.
P. S. Якщо тобі 15 тоді питання немає.
показати весь коментар
13.03.2023 10:04 Відповісти
Від військового, який знаходиться з пораненням, почув що від Бахмутського напрямку відвели важку техніку. Хлопці виходять практично з стрілецькою зброєю. Таке враження, що на цьому напрямку два пригожина, які кидають людей на м'ясо. Один десь з нашого боку сидить.
показати весь коментар
13.03.2023 10:04 Відповісти
А Сирський сьогодні написав,що арта і танки допомагають захисникам. До речі, редактор цього учора не говорив. Хтось комусь давайте залишимо.
показати весь коментар
13.03.2023 10:20 Відповісти
Невже ти й дійсно думаєш що тобі хтось із Генштабу повідомить в подробицях - час наступу , напрямок і його деталі . ???
Все що говориться про наступ на сторінках Цензора і в інших ЗМІ , це не що інше як - іпсо .. Навіть якщо про це розповідають генерали Генштабу . Ну невже ж це так важко зрозуміти . ?
Наступ ніколи не буде проводитись тоді і там , коли і де на нього вже чекають . Це - ази військової науки ..
показати весь коментар
13.03.2023 10:23 Відповісти
Не помітили, як по ТБ дуже багато військових з Бахмуту (не кажу що усі такі), в чистенькому одязі та охайно побриті або з вистриженою борідкою, дають інтерв'ю? І так усе гладенько та просто. А потім подивіться відео з окопів.... у чому там хлопці? Кому вірити?
показати весь коментар
13.03.2023 10:43 Відповісти
Карту дивіться регулярно, вона в динаміці і багато чого стане зрозумілим.
показати весь коментар
13.03.2023 13:51 Відповісти
Кацапи підкріплення підтягнули:

"...на прошлой неделе, было отмечено движение в сторону Донецкой области поезда с плацкартными вагонами для перевозки заключенных. Один из вагонов - с осужденными женщинами. Как и на каких направлениях их собираются использовать - пока неизвестно."
показати весь коментар
13.03.2023 08:55 Відповісти
А ЗСУ відбивають вогнем артилерії і танків наступ ось такого м'ясо-зомбі
показати весь коментар
13.03.2023 09:11 Відповісти
Несокрушимая и легендарная совковая армия воюет и в 2023 году по жуковским полководческим канонам 80-летней давности:

товарищ Жуков "брал" райцентровский городок Ржев в течение 14 месяцев с января 1942 года по март 1943 года, уложив под ним 2 миллиона красноармейцев, а его такие же тупые наследники типа узколобого 67-летнего дебила Герасимова за полгода непрерывных ежедневных боёв взяли аж полгорода, который даже не является районным центром.
показати весь коментар
13.03.2023 09:16 Відповісти
Ху#лу до жукова як до москви рачки. Той 2 мільйони зміг уложити у Ржеві, а в цього навіть триста тисяч чмобіків лише бунтують відмовляючись іти в атаку та тікають з полю боя. А вагнерівців можуть видавлювати стратами та тортурами лише групками по 10-30 смертників.
показати весь коментар
13.03.2023 09:45 Відповісти
Мєльчаєт россія.
показати весь коментар
13.03.2023 10:30 Відповісти
Путин - это агрессивный совковый гопник-невежда, не прочитавший за всю его долгую жизнь ни одной серьёзной научной книги по истории России и Восточной Европы. Ничего не соображает в сущности западной цивилизации.
Весь его интеллектуальный багаж - это совковое фейковое кино про чекистов "Щит и меч", "По тонкому льду", "Семнадцать мгновений весны" и 3-4 небольших брошюры с больным бредом Дугина.

Такой ограниченный ушлёпок, к тому же, тяжело больной старик, разменявший 8-ой десяток, не способен выиграть мировую войну против 45 самых развитых стран мира.
показати весь коментар
14.03.2023 00:26 Відповісти
Чергова порця м'яса, яке чудово перемелюється у Бахмутській м'ясорубці
показати весь коментар
13.03.2023 09:27 Відповісти
Как радует что у нас столько понимающих в военной стратегии и тактике людей в стране, легко найдется замена и Сырскому и Залужному😂
показати весь коментар
13.03.2023 09:17 Відповісти
У русских по-прежнему превосходство в артиллерии и авиации (( мобрезервы тоже потенциально больше наших. Есть ли смысл складывать головы за груду развалин?.. Для спасения нашей армии нужно либо уходить на более выгодные рубежи, либо запрашивать помощь НАТОвских войск не только техникой, но и солдатами. США тоже недоумевают, чего так цепляться за Бахмут. Если конечно это не вброс кацапской пропаганды
показати весь коментар
13.03.2023 09:22 Відповісти
Вброс пропаганди і лише через одне джерело жовтої преси - брудний таблоїд Bild, який до цього займався дисткредитацією ЗСУ і його статі російські пропагандистські ЗМІ розбирали на цитати. А перевага в атрилерії вже зходить нанівець, пригожин так і не дочекався снарідів і його істерика триває і понині, бо за даними західних джерел у ворога залишилося менше третини снарядів.
показати весь коментар
13.03.2023 09:30 Відповісти
Перш ніж вчити Українських генералів як воювати треба спочатку вивчіти Українську мову.
Мови вивчіти не здатні а поради роздавати "розумних" багато.
показати весь коментар
13.03.2023 10:07 Відповісти
Это мне сейчас говорит великий "патриот" из-за границы? Сбежал и учит людей, на каком языке им говорить?
показати весь коментар
13.03.2023 11:20 Відповісти
Уяви.... у Британії люди можуть писати й говорити Українською а в Україні деякі ні - дефективні чи що.....
P. S. Нахрін ти кому щоб тебе вчити здався, я до того що кацапаГаварящіє не мають давати поради.
P. S. Про "сбєжал" ти проболаболив що для кацапаГаварящєго (бути балоболом) нормально.
показати весь коментар
13.03.2023 12:54 Відповісти
Свободен, чепушила
Пі3дуй звідси, так тобі ясніше, мавпа?☺️
показати весь коментар
13.03.2023 13:17 Відповісти
А чого тебе бидло так підірвало? А чипушило побачиш на першій сторінці свого паспорту, там його фото.
P. S. Як не кацапоговорящій так бидло у 9 з 10 випадків.
показати весь коментар
13.03.2023 13:25 Відповісти
Быдло в зеркале увидишь, уродец. Я писать мне фигню не просил) канай, редиска, разговор со всяким скамом типа тебя закончен, у меня лимит
показати весь коментар
13.03.2023 13:27 Відповісти
Я можу побачити бидло у дзеркалі, легко - тільки коли ти поряд стоятимеш. Без тебе ніяк кацапаГаварящій.
показати весь коментар
13.03.2023 13:31 Відповісти
Ще одне бидло пусомельне вилізло.
Ти заразу можеш на х¥й йти.
показати весь коментар
13.03.2023 16:21 Відповісти
P. S. путин-*****.
Кпцап - раб *********** на швабре.
*****&кацапьі- ПНХ.
показати весь коментар
13.03.2023 16:25 Відповісти
генерал Залужный ежедневно лично контролирует ситуацию обороны Бахмута: он весьма прагматичный, умный и осторожный военачальник, знает, что надо делать.
Да и главком Сухопутных войск Сырский - тоже опытный военный дядька с 3-мя высшими военными образованиями, эффективно и уверенно командовал войсками во время контрнаступления в прошлом году.

Так что, ситуация в Бахмуте под грамотным контролем и управлением.

Ну, касательно тех рассуждений, что, мол, нет смысла сражаться за руины Бахмута, то следует вспомнить, что французская армия в 1916 году в течение 7 месяцев ожесточенно обороняла руины Вердена с весьма конкретным смыслом и результатом: немецкая армия зациклилась на взятии руин Вердена, бросала в эту мясорубку лучшие дивизии, потеряла 600 тысяч солдат и в итоге полностью обескровилась.
показати весь коментар
14.03.2023 00:40 Відповісти
Вот бы русские потеряли в Бахмуте 600 000 солдат. А лучше миллион)
показати весь коментар
14.03.2023 10:46 Відповісти
С этих ордынских придурков вполне станется: будут штурмовать руины Бахмута до декабря 2023 года...
показати весь коментар
14.03.2023 22:53 Відповісти
Міллі каже "недоречно". Зе-піар - важка залежність. А що, якщо Залужного тримають у заручниках?
І коли Бахмут стане Сєверодонєцком/Лісічанськом то на Ваоерія повісять всіх собак.
показати весь коментар
13.03.2023 09:35 Відповісти
Валерія я поважаю і він дуже розумна людина. Але напряму підпорядкований боневтіку.
показати весь коментар
13.03.2023 09:51 Відповісти
С которым по словам Залужного у него отличные отношения.Не вереться кацапским взбросам У Валерия сейчас достаточно сил и власти что бы поступать так как надо.
показати весь коментар
13.03.2023 09:53 Відповісти
А Бутусов, то кацапський вкид, чи ні? Якраз вчора цю тему підіймав.
показати весь коментар
13.03.2023 09:58 Відповісти
Навряд.Сирський взяв на себе всю відповідальність.
показати весь коментар
13.03.2023 11:52 Відповісти
Так пока кацапы Бахмутом прикрываются на других участках они активно наступают ! Сырский не "заигрался " в "защиту Бахмута" - можно проиграть больше ?
показати весь коментар
13.03.2023 09:46 Відповісти
Без кацапогаварящіх знають Генерали ЗСУ що робити.
показати весь коментар
13.03.2023 10:09 Відповісти
Та я не против, если генералы знают что делают , то я за. Просто по сводках, пока сырский в Бахмут летает через день, кацапье начинают двигаться к Купянску, а на юге к Часовому Яру ! Не *****...ть бы, можно ж заиграться !
показати весь коментар
13.03.2023 14:29 Відповісти
Німецькі боти мойше подоляка, а вам поперек горла чорний нал, у т.ч вкрадений у армії, поперек горла ще не став?
показати весь коментар
13.03.2023 10:49 Відповісти
Сирського явно розпіарюють. Командувач у ролі речника - нісенітниця!
показати весь коментар
13.03.2023 10:51 Відповісти
Держите! Кому-то в администрации Байдана очень хочется ***** хоть какую-то "кость кинуть" (в виде "победы" в Бахмуте), чтоб не психанул. Не слушайте этих МУДАКОВ и ТРУСОВ!
показати весь коментар
13.03.2023 11:17 Відповісти
Хто воює за стратегіями 18 сторіччя,тому й Бахмут,-фортеця 🙄
В совєцькій історіографії була така,крєпость-гєрой Брєст...
показати весь коментар
13.03.2023 11:51 Відповісти
Кожен день в інформації про хід боїв присутнє слово "намагаються прорвати, захопити." Наприклад, про Соледар вже тиждень як здали а розказували що тримаються. Нащо вже комуністи брехливі були але в своїх сводках вказували здані міста. Орки дойшли до Оріхово-Василівки а звідти до Краматорська 20 км, до Славянська 25 км.!
показати весь коментар
13.03.2023 14:15 Відповісти
Дадуть маршала
показати весь коментар
13.03.2023 15:02 Відповісти
Дивує,що чат не відключений...Тут же купа ботів строчить постійно.
показати весь коментар
13.03.2023 15:14 Відповісти
Бутусов вчора говорив про оборону Бахмуту. Сподіваюсь вийде його матеріал про факапи , які повторюються від Сєвєродонецька. Лисичанськ просто здали неясним чином.
Героїзм одних через дурість інших
показати весь коментар
13.03.2023 16:48 Відповісти
Сьірский...противовес Залужному от мандьі zeка. Любимец ****** новин. Герой обороньі Соледара . Рос и учился на Московии. Минус комбат каждьій уже день. Героизм одних всегда следствие идиотизма других.Или саботажа.
показати весь коментар
13.03.2023 16:58 Відповісти
Надо же, а Залужный "дурак" ему на все 100 доверяет о чем говорил неоднократно. Но вам то виднее конечно
показати весь коментар
13.03.2023 20:48 Відповісти
Хох...а що Залужний повинен був казати? Єдиний , хто зараз має рейтиг політичний більший ніж у zелемойських ? Що головнокомандуючий з його креатурами- хворобливі злодіі?Чи відверті зрадникі...
показати весь коментар
13.03.2023 20:58 Відповісти
бункерному х#й на воротник вместо Бахмута...
показати весь коментар
13.03.2023 21:58 Відповісти
Сырский опытный котловодец и он знает что делает, если что у кореша своего хомчака иловайского ещё может спросить. Да и сам людей утилизировал в Дебальцево - знает как. Человек с ********** чекатило лучше знает, что он делает
показати весь коментар
13.03.2023 23:01 Відповісти
Теорія про те, що війна закінчиться при здачі Бахмуту і новим Бахмутом не стане Карматорськ-Слов'янськ - так собі теорія. Сирський може і не викликає довіри, але якщо відступати, то можна тоді контр-наступ планувати одразу десь з під Черкас. Наскільки відомо, у Бахмуті багато тих, хто добровільно воює. Якщо тому ж ДаВінчі сказали б відсутупити, можливо він би і залишився живим, але чи хотів він відступати?
показати весь коментар
13.03.2023 23:55 Відповісти
Сирський родився в Росії, вчився в Москві, керував обороною Дебальцево!
показати весь коментар
14.03.2023 00:27 Відповісти