10585 відвідувачів онлайн
8 067 31

ЗСУ потребують мінімум 5000 авто щомісяця, - експерти

авто

Для захисту неба найчастіше використовують пікапи Ford.

 Про це пише Економічна правда. Взагалі найпопулярнішими моделями машин, які використовують на фронті, є Toyota Hilux, Ford, Nissan Navara, Mitsubishi L200.

Це пов’язано не лише з тим, що ці машини високі, а й з тим, що в них великі багажні відсіки. Туди можна завантажити рюкзаки, запасні колеса, боєкомплект, їжу, техніку та інші необхідні на війні речі.

"Ми передаємо військовим Ford F-250 та Ford F-350. Це дуже потужні рамні машини з шестилітровим дизельним двигуном. На такий пікап можна встановити будь-який ПЗРК чи кулемет. Вантажопідйомність кузова першої моделі 1,5-1,8 тонни, другої – до 2,5 тонни. На деякі машини, які ми передали на фронт, уже встановили повноцінні зенітні установки, які важать 2,2 тонни. Машина чудово працює і виконує завдання. Спеціально для забезпечення потреб ЗСУ в колісному транспорті ми створили єдину платформу – збираємо запити від військових з фронту, проводимо верифікацію заявок на актуальність, організовуємо збір коштів, поставляємо машину, ремонтуємо її та спільно з партнерами обслуговуємо", – пояснює керівник проєкту "ГЕРОЙCAR" Олександр Пугач.

ЗСУ потребує мінімум 5000 авто щомісяця

Середній термін служби автомобілів на фронті - 2-9 тижнів. Вкрай важливо постійно оновлювати та обслуговувати транспорт для ефективної роботи ЗСУ, вважають експерти опитані Економічною правдою.

З огляду на те, що автомобілі "живуть" на фронті недовго, від двох тижнів до двох місяців, ЗСУ потребує мінімум 5000 авто щомісяця.

Волонтери, які шукають і купують машини для ЗСУ, зазначають, що потреба в автомобілях прямо пропорційна активності бойових дій і йде хвилями. Під час інтенсивних боїв автівки часто підбивають і відновити їх неможливо.

"На жаль, машини на війні, як і дрони, є розхідним матеріалом. В теперішніх реаліях машини живуть в середньому місяць, а на бахмутському напрямку – близько двох тижнів", – каже боєць 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Руслан з псевдо Панк.

"Якщо машина вціліла після обстрілів, то зазвичай першими з ладу виходять мотор та ходова частина, потребують заміни гальма та гума. Як правило, ремонтують такі автівки в найближчих СТО за кошти, які збирають волонтери, або за кошти бійців", – пояснює військовослужбовець.

Ремонти машин за кошти військових частин, каже волонтер, трапляються. Проте, пригнавши за понад рік волонтерської роботи понад сотню авто, він стикався лише з одиничними такими випадками.

"Щоб швидко ремонтувати і відправляти машини на фронт, ми створили мережу партнерських СТО. Поки ремонтуємо – даємо військовим іншу машину", – зазначає керівник проєкту ГеройКар Олександр Пугач.

Топ коментарі
+24
Машины для фронта не волонтёры должны искать на 2-м году Большой войны, а правительство и не по тройной цене
показати весь коментар
14.03.2023 13:07 Відповісти
+12
Форд, чув!? за таку рекламу треба платити автівками!)
показати весь коментар
14.03.2023 13:06 Відповісти
+7
то тому мусора відбирають бляхи у військових???
бо машин не вистачає
скажіть цим гнидам хай визначаться та чесно скажуть
вони за руській мір
чи за перемогу України
показати весь коментар
14.03.2023 13:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Форд, чув!? за таку рекламу треба платити автівками!)
показати весь коментар
14.03.2023 13:06 Відповісти
Машины для фронта не волонтёры должны искать на 2-м году Большой войны, а правительство и не по тройной цене
показати весь коментар
14.03.2023 13:07 Відповісти
Це ІПСО!
показати весь коментар
14.03.2023 13:13 Відповісти
Напевно, Ford F250, F350 з США та Канади, бо в ЄС такі здорові та потужні пікапи не беруть. В США якби вони не були так далеко, взагалі, величезний ринок потужних пікапів, які б підійшли для фронту.
показати весь коментар
14.03.2023 13:16 Відповісти
Є Форд рейнджер, багато у Англії, але він трохи менший....
показати весь коментар
14.03.2023 14:45 Відповісти
Так, цю модель дуже хвалять і часто приганяють для ЗСУ.
показати весь коментар
14.03.2023 14:56 Відповісти
колись для таких потреб американці створили Віліс, в 41 вже почали виготовляти, простий, надійний, військовий автомобіль, налагодили виробництво за період менш як рік..., на заводах Форда, до речі...
показати весь коментар
14.03.2023 13:18 Відповісти
Про це пише https://www.epravda.com.ua/publications/2023/03/9/697799/ Економічна правда . Джерело:

Этим всё сказано. Не Зеленский об этом говорит. Не Резников. И даже не, прости господи, Данилов.
показати весь коментар
14.03.2023 13:19 Відповісти
упячка єтим все сказано__)))тупо вбросы
показати весь коментар
14.03.2023 13:24 Відповісти
то тому мусора відбирають бляхи у військових???
бо машин не вистачає
скажіть цим гнидам хай визначаться та чесно скажуть
вони за руській мір
чи за перемогу України
показати весь коментар
14.03.2023 13:19 Відповісти
Якщо взяти різницю в вартості за 1 кг яблук і помножити на сотні тон, то 5000 авто це копійки. Про яйця вже мовчу
показати весь коментар
14.03.2023 13:22 Відповісти
5 тысяч авто "Форд" х 60.000 = 300 миллиона $ - 11 миллиардов грн.
700 тысяч военных за день съедают 350 тонн яблок, за месяц - 1тысяча тонн
разница в цене 30 грн, т.е - 30 миллионов грн.
Если бы не было завышенной цены яблок можно было бы купит 15 автомобилей "Форд"
-Взять к примеру многочлен,
-Ах. о чём вы батенька,
-Что такогоя сказал? Это ж математика.
показати весь коментар
14.03.2023 15:28 Відповісти
нам потрібні броньовані авто для доставки і евакуації з передової. А пікапи використовувати за призначенням в тилу. Тоді і розхід буде значно меньшим.
показати весь коментар
14.03.2023 13:23 Відповісти
Тисячі броньованих потрібні. Де їх взяти в такій кількості.
показати весь коментар
14.03.2023 14:50 Відповісти
якщо в назві інформаційного джерела присутнє слово "правда". То довіряти цьому джерелу не варто.
показати весь коментар
14.03.2023 13:25 Відповісти
То тіпа ЗСУ не потрібні позашляховики? Не довіряємо?
У мене в групі якраз сьогодні на подібний пікап збирали. Хлопці з-під Кремінної попросили їм допомогти.
показати весь коментар
14.03.2023 13:38 Відповісти
А К. Тимошенко скільки потребує?
показати весь коментар
14.03.2023 13:28 Відповісти
Мені теж здалося, що 5000 то замало.
У нас чиновників набагато більше. А у них же ще є дітки.
показати весь коментар
14.03.2023 13:57 Відповісти
Слава богу у нас дешовые *евробляхи* по $2-3тыс. запретили завозить. Теперь покупайте новые по $50тыс. машины для фронта
показати весь коментар
14.03.2023 13:30 Відповісти
зачетный сарказм . за 300-500 тоже завозили рабочие авто.
показати весь коментар
14.03.2023 15:21 Відповісти
Інгулєанін

@inguleanin

Вже рік тому. Яворівський полігон. 13.03.2022 Вічна пам'ять героям України!

https://twitter.com/i/status/1635402048261742595
показати весь коментар
14.03.2023 13:35 Відповісти
Мда... З такою кількстю нам жодні зусилля волонтерів не допоможуть.
показати весь коментар
14.03.2023 13:43 Відповісти
Бачив аерознімки. Десь в пустелі в США стоять тисячи хаммерів Н-1. В такому кліматі вони не ржавіють. Акум новий кинути і резину б/у знайти, і можна їхати.
Тут питання в тому, чи поміняло МО нормативні документи? Колись, ще у 1980-х авто підвищеної прохідності (УАЗік) полагався на роту, у кількості 1.
Зараз реалії такі, що на кожне відділення треба пікап.
То Резніков всім і впарює, що ЗСУ всім забезпечені "згідно нормативів".
Їхав на тому тижні з Батурина на Кіпті, то по трасі їхала колона - БТР, а за ним особовий склад взводу, як цигані, на старих реношках, логанах, жигулях.
Такі "нормативи" ...
показати весь коментар
14.03.2023 13:47 Відповісти
хамер в принципі не ржавіє,бо нічому,кузов люміньовий,і так я теж за хамери,бо їх реально можна взяти одразу і багато,плюс бронюється.
показати весь коментар
14.03.2023 14:55 Відповісти
так и є
показати весь коментар
14.03.2023 15:17 Відповісти
сегодня за 3 месяца добрался до парней, которые чинят машины. три месяца на 3х цилиндрах ездил
показати весь коментар
14.03.2023 15:19 Відповісти
а подводну лодку?? з пропелером?
показати весь коментар
14.03.2023 13:52 Відповісти
Хлопці купили собі "жигулика " щоб Урала не ганяти ті 20 км . Бо командир каже їдьте , ну там в магазин пошту , але солярочку за свої Так купили ж щоб менш на паливо викидати то приїхало та забрало . Ніззя
показати весь коментар
14.03.2023 13:56 Відповісти
Предложено было:

150 x New 2017 RAM 1200 GLX ****** Cab 4X4 2.4L Petrol - 5-Speed MT

MSRP (Manufacturers Suggested Retail Price): US$ 28'400.-

Our Price Offer: US$ 17'950.- Plus Worldwide Shipping

Additional Port Handling Fees of US$ 195.-

Specs:

Exterior Color: Solid White

Interior: Gray Premium Cloth

Power Window Front & Rear, Heavy Duty Air Conditioning, Central Power Door Locking, Rear Bumper W/ Large Step & Chromed, Chrome Accents Exterior, Driver & Passenger Air Bags, Abs W/ ***, Heavy Duty Suspension, Steering Wheel Uretane W/ Srs A/B, Front & Rear Doors Speakers, Immobilizer, Tire Pressure Monitoring System, Crash Detection Door Unlock - Auto Door Lock By Speed Sensing, Rear Stop Lamp, Seat Belt, 3 Point Elr Drv & Passenger, Tool Set (Full), Digital Clock On Headlining, Rear Window Defogger, Cargo Bed Outer Hooks, English Language Manual/ Standard Equipment: Front Towing Hook, Halogen Headlights (Amber Upper Accent, Material Black Bezel), Silver Front Grill, Front & Rear Bumper Colored, Front Bumper Under Garnish Material Black, Clear Lens Turn Lamp On Fender, Front & Rear Mudguards, Rear Body Guard Frame, Rear Gate Handle Black, Gate Stopper Link Type (Enable To Fully Open), Variable Intermittent Wiper And Washer, Master Key X 2 (Without Rubber Protect), Instrument Center Panel Black, Analogue Speed Meter, Tachometer, Rheostat, Silver Painted Meter Bezel, Multi Information Display On Meter Panel Amber Background (Drive Range, Fuel Consumption, Service Reminder), Power Steering With Urethane Finish, Accessory 12v Socket On Console Box, Cigarette Lighter On Instrument Panel, Rear Room Lamp, Glove Box With Illumination & Key Cylinder, Door Trim Pocket On Each Door Trims, Bottle Holder On Each Door Trims, Overhead Assist Grip Retractable Type, Sun Visors With Ticket Holder For Driver's Side, Floor Center Console Box With Center Armrest, Front Seat Type Separate Seat, Driver And Passenger Seat Manual Sliding & Reclining Adjuster, Passenger's Seat Manual Sliding & Reclining Adjuster, Rear Bench Seat, Speakers 2 (Front Door), Antenna Pillar Type, Manual Heater, No Radio, Mechanical Key No Center Lock, Air Filter, Brake (Load Sensing Proportioningvalve), Brake Over Ride System, Side Door Impact Bars Fr & Rr Door, Child Proof (Rr. Door), Seat Belt Warning Lamp, Speed Warning Lamp, Height Adjustable Front Seatbelt Anchor, Rear Head Restraints X 2, Rear Head Restraints 3 Point Elr X 2, 2 Point Center Lap

Думаете купили? Щас-с-с!
показати весь коментар
14.03.2023 14:24 Відповісти
Я за год уже две машины сменил, сейчас третья. сам покупал. Выплаты отменили, теперь х.з. что делать, если третья умрет. Грёбаные зеленые петухи.
показати весь коментар
14.03.2023 15:15 Відповісти
Треба створити базу кузовів і двигунів, які передаються військовим, щоб їх не могли перепродати!!!!!!!!!!!!!!!!! А то чув не одну історію як продають волонтерські передані машини, що в армії крис менше стало???
показати весь коментар
14.03.2023 15:52 Відповісти