10614 відвідувачів онлайн

"Сирія визнає нові кордони Росії", - Асад

асад

Сирійський диктатор Башар Асад визнав окупацію українських територій.

Про це він заявив в інтерв'ю пропагандистському російському агенству "РИА Новости", повідомляє Цензор.НЕТ

"Звичайно. Я кажу, що це російські території, і навіть якби не сталася війна, це історично російські території", - сказав Асад.

Як він стверджує, "чітка і рішуча" позиція Сирії ґрунтується виключно на історичних фактах. Далі він пояснив, про які саме "історичні факти" йдеться. 

"Вони (ці території. - Ред.). були передані Україні, можливо, близько 100 років тому, я думаю, що за часів Леніна. На них проживають російські громадяни, і факти на місцях свідчать про те, що це російська земля. Ми переконані в цій позиції".

Як повідомлялося,  14 березня, сирійський диктатор прибув до Москви та провів переговори з Путіним про поглиблення співпраці країн. 

Нагадаємо, режим Асада залежить від підтримки Росії. Завдяки Москві Асаду вдалося переломити на свою користь перебіг громадянської війни у Сирії. Зустріч диктаторів припадає на 12-ту річницю війни, яка забрала життя майже 500 тисяч людей і змусила втікти з Сирії половину населення. 

Топ коментарі
+44
Незабудьте и сирии зерна отгрузить
показати весь коментар
16.03.2023 08:46 Відповісти
+35
Навіщо взагалі друкувати слова якоїсь путінської "шістки". Думаю, що всім на нього п..уй
показати весь коментар
16.03.2023 08:47 Відповісти
+20
"Вони (ці території. - Ред.). були передані Україні, можливо, близько 100 років тому, я думаю, що за часів Леніна. На них проживають російські громадяни, і факти на місцях свідчать про те, що це російська земля. Ми переконані в цій позиції".

dibila kusok
показати весь коментар
16.03.2023 08:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Незабудьте и сирии зерна отгрузить
показати весь коментар
16.03.2023 08:46 Відповісти
асад это дерьмо барана.
показати весь коментар
16.03.2023 12:27 Відповісти
Не забудь і далі на свинособачому спілкуватися, щоб коли якийсь "пересічний" європеєць або американець читав подібну маячню, то в нього і сумнівів ніяких не було.
показати весь коментар
16.03.2023 14:27 Відповісти
Навіщо взагалі друкувати слова якоїсь путінської "шістки". Думаю, що всім на нього п..уй
показати весь коментар
16.03.2023 08:47 Відповісти
більше коментів, більше заходів на сайт...такий закон існування інтернет ресурсів
показати весь коментар
16.03.2023 11:04 Відповісти
"Вони (ці території. - Ред.). були передані Україні, можливо, близько 100 років тому, я думаю, що за часів Леніна. На них проживають російські громадяни, і факти на місцях свідчать про те, що це російська земля. Ми переконані в цій позиції".

dibila kusok
показати весь коментар
16.03.2023 08:47 Відповісти
А ми переконані, що він поняття не має, ким був ленін і що він вчинив з українцями.
показати весь коментар
16.03.2023 08:58 Відповісти
Долбойоб , Київська Русь мала тисячолітню історію , коли на болотах мордера, із чухонських племен , виникла московія! Вважають себе слов"янами , хоча до слов"ян не мають ніякого відношення! Московити більше 300 років були улусом " Золотої Орди" Монголо - татарські хлопці добряче " попрацювали " над їх генофондом! Мають мнталітет холуя , поважають " крепкую руку " і батіг! Відчуваючи свою ущербність , ненавидять сусідні народи з тисячолітньою історією і демократичними принципами! І ця чухня , вважає себе повноцінною нацією , щось нав"язує , бреше , придумує , краде чужу історію , захоплює землі , тощо! Затуркані рашисти , будете сидіти біля " параші " , куди вас посадить Україна , разом з союзниками, де і є ваше місце !
показати весь коментар
16.03.2023 09:21 Відповісти
Щось давно не чути ще одного "історика", Ілона Маска. Той теж "гуру" в історії слов'ян
показати весь коментар
16.03.2023 09:36 Відповісти
еще один клоун вылез,ну этот отброс вообще роли никакой не играет так что пох.
показати весь коментар
16.03.2023 08:47 Відповісти
Як там? - дипломатичні відносини з сирією розірвали чи будемо й далі дружити?
показати весь коментар
16.03.2023 08:47 Відповісти
Посольство працює над "розвитком гармонійних відносин' (з Вікіпедії).
Зернові культури (56,3%), жири і олії тваринного або рослинного походження (14,5%), чорні метали та вироби з них (11,5%), насіння і плоди олійних рослин (9,7%) поставляються безперебійно.
показати весь коментар
16.03.2023 09:25 Відповісти
Асад это точно Сирия?
показати весь коментар
16.03.2023 08:48 Відповісти
Хто б ще в цьому сумнівався
показати весь коментар
16.03.2023 08:48 Відповісти
Сирія сама давно вже не має кордону (але за кацапстан!!) Іншим світовим опущенцям теж треба подумати: чи варто тягнути за кацапстан?👈
показати весь коментар
16.03.2023 08:50 Відповісти
Хто хто, а Сирія штучна країна, як і Ірак з Йорданією. Хай подякують Франції з Англією які після 1945 року придумали як поділити арабські трофеї колишні землі Турецької порти (до 1921 року), і провели на карті кордони як їм було зручно
показати весь коментар
16.03.2023 08:56 Відповісти
А Еритрея?
показати весь коментар
16.03.2023 08:51 Відповісти
Нічого дивного. Йому гроші потрібіні більше, ніж лукашенку.
показати весь коментар
16.03.2023 08:52 Відповісти
Нічого! Скоро Туреччина з Ізраїлем визнають "нові кордони" Сирії А Асад (якщо "вдячні" громадяни повісить не встигнуть) буде керувать "Сирійською автономною республікою" на "Рубльовці"
показати весь коментар
16.03.2023 08:55 Відповісти
Значить за рахунок території Сирії можна створити державу Курдистан та ІДІЛ. Туреччина приєднає до себе частину території Сирії.
показати весь коментар
16.03.2023 08:55 Відповісти
а що таке сирія?
показати весь коментар
16.03.2023 08:57 Відповісти
Чучмеки арабские.
показати весь коментар
16.03.2023 12:25 Відповісти
безмоглый ***** *****
показати весь коментар
16.03.2023 08:57 Відповісти
Тоді - сирійська земля це історична територія тадам-м - ескімосів . Ну а шо , гулять так гулять ..!
Франція - історичні землі племені майя , а Америка відкрила Колумба , а не навпаки . !!
Хвала вялікому історику ********** - Башарці Асаду . !!
показати весь коментар
16.03.2023 08:59 Відповісти
При батькові Асада Сірія (за підказкою СРСР) "биконула" проти Ізраїлю Втратила Голанські висоти При синочку Сірія взагалі ризикує стать "огризком"
показати весь коментар
16.03.2023 09:32 Відповісти
Тож висновок - нєфіг бикувати . !! Це до речі , стосується і русні ..
показати весь коментар
16.03.2023 09:39 Відповісти
Так Московія ж саме цим століттями і займається! Постійно "*********** на сусідів Отримує по морді Виючи від образи, відповзає, зализуючи рани Окріпнувши - знову лізе "**********! А "за душею" ж нічого не має! Що нагребе - те й просере!
Еллочку Людоїдку з "12 стільців" пам"ятаєш? Сиділа на шиї у чоловіка і все "змагалася" з "Вандербільдихою" у одязі та стилі життя взагалі Поки був СРСР - кацапи сиділи на шиї у тих народів, що вміли та любили працювать А коли вирішила "стать независимай" - виявилося, що сама ні до чого реально нездатна Ні працювать, ні організовувать працю, ні використовувать напрацювання
показати весь коментар
16.03.2023 10:15 Відповісти
В тому сенсі що сирія це территорія *********?Так це всі давно знають
показати весь коментар
16.03.2023 08:59 Відповісти
Цікава в Асада ситуація - не буде хайла то що його чекає?
показати весь коментар
16.03.2023 08:59 Відповісти
Судьба Наджибуллы
показати весь коментар
16.03.2023 09:16 Відповісти
Начебто, тебе запитували...
показати весь коментар
16.03.2023 09:00 Відповісти
Та ты шо
показати весь коментар
16.03.2023 09:07 Відповісти
От чого його літак не завалили в Каспійське море коли воно летіло на Мокляндію?!
Летітиме назад - заваліть!
показати весь коментар
16.03.2023 09:07 Відповісти
Ну то ми кацапів нагодуємо ''історично їхньою землею'' аж через зад полізе!
показати весь коментар
16.03.2023 09:10 Відповісти
Тупий жираф , сирія взагалі не країнв
показати весь коментар
16.03.2023 09:12 Відповісти
По методичке чисто ляпнул
показати весь коментар
16.03.2023 09:14 Відповісти
Як добре що ви погодилися з кордонами Мацковської області...
показати весь коментар
16.03.2023 09:15 Відповісти
Сирійська озброєна опозиція повинна користуватися моментом, поки вагнерівці дохнуть на Україні і картелі вже не допоможуть Асаду. Вже б давно зробили б з Асадом те, що зробили з Каддафі
показати весь коментар
16.03.2023 09:16 Відповісти
Спробував би не визнати)
показати весь коментар
16.03.2023 09:18 Відповісти
Україна не визнає розумову повноцінність аСАДА!
показати весь коментар
16.03.2023 09:18 Відповісти
Представляю эту картину....асад, путин и лукашенко висят на трёх столбах головой вниз...
И нам приятно и польза есть - показывают направление ветра....
показати весь коментар
16.03.2023 09:19 Відповісти
А ще Сі, аятолла та Пухлик Кім. Ото буде ікебана!
показати весь коментар
16.03.2023 10:17 Відповісти
Шо, опять! Наверно чувал забыл, шо это делал уже несколько раз.
показати весь коментар
16.03.2023 09:20 Відповісти
Та він мабуть і Північну Корею з перемогою на чемпіонаті світу по футболу поздоровляв... 😁
показати весь коментар
16.03.2023 09:22 Відповісти
Вчора бачив як вулична кицька гластами блювала...
Не хочете теж про це тут написати?
показати весь коментар
16.03.2023 09:23 Відповісти
С етого дня сырия нужно писать с маленькой буквы и признать как террористическая организация а не государство
показати весь коментар
16.03.2023 09:26 Відповісти
Глист Сосад забув хто з нацистами підписував пакт Рібентропа-Молотова в 1939р?
показати весь коментар
16.03.2023 09:27 Відповісти
nihuya ne znae, ale perekonanyi, navit', metodychku kacaps'ku ne vyvchyv
показати весь коментар
16.03.2023 09:38 Відповісти
Ще один кандидат на повішання.
показати весь коментар
16.03.2023 09:53 Відповісти
після цих слів зеленський мовчки підмиється та підітреться.

бо у нього між ногами нічого нема.

бо якби щось там було то публічно б оголосив про заборону продавати сирії українське збіжжя.
показати весь коментар
16.03.2023 09:54 Відповісти
Чья бы корова мычала, но асадова б молчала... каких -то 100 лет сирия была в составе Османской империи, какими-то злыденнымы тремя вилайетиками(районами).
показати весь коментар
16.03.2023 10:04 Відповісти
Зібрались два великих історики із палати #6 і несуть "бред" . Вас в псіхушку треба помістити.
показати весь коментар
16.03.2023 10:07 Відповісти
ваші знання вимагають поповнення
показати весь коментар
16.03.2023 10:13 Відповісти
А Москву заснував Юрій Довгорукий - київський князь (якщо не помиляюсь). Тож Москва - це Україна.
показати весь коментар
16.03.2023 10:25 Відповісти
показати весь коментар
16.03.2023 10:29 Відповісти
Значить треба признати Курдістан на території сірії ! Це історичний факт і курди там живуть споконвіч ! І це їхня земля !
показати весь коментар
16.03.2023 10:37 Відповісти
Отже якщо ти визнаєш Курдістан державою замість сирії номінально отримаєш розмову з Ердоганом на підвищених тонах, ліпше ігнорувати цю близько-східну субстанцію, за такі заяви відкликають посла на консультації на невизначений термін, для початку, але враховуючи фаховий рівень нашого МЗС сумніваюся що вони знайдуть час на реакцію...
показати весь коментар
16.03.2023 10:51 Відповісти
Я гадаю Ердоган буде тільки за ! Головне що не на території Турції ! Як в анекдоті ( я за комунізм але не в нашому колхозі) !)) Проблему курдів всерівно потрібно вирішити ! Рано чи пізно ! А тут два зайці можна поцілити !
показати весь коментар
16.03.2023 12:10 Відповісти
Так, або ні, пояснить Ердоган)) а ти гадай далі...))
показати весь коментар
16.03.2023 17:03 Відповісти
Ну , тогда Сирия исконно турецкая территория . С 1517 года Сирия на 4 века вошла в состав https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F Османской империи .

Накануне https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0 Первой мировой войны территория современной Сирии входила в состав трёх вилайетов Османской империи - Бейрут, Алеппо и Дамаск (Сирия).
показати весь коментар
16.03.2023 10:45 Відповісти
Хто Шо
новый анекдот это как беларуские апельсины и мопед минск
показати весь коментар
16.03.2023 10:46 Відповісти
Дурна мавпа!
показати весь коментар
16.03.2023 10:51 Відповісти
Кто кто, а этот будет, точно, окувалден.
показати весь коментар
16.03.2023 10:54 Відповісти
ахахаха, шо таке Сирія? вона щє існує?
показати весь коментар
16.03.2023 10:59 Відповісти
Нельзя просто выйти на границы 2013 года, потому что будет как в войне Ирака с Кувейтом. Там тоже в 90-х "вышли на границы" - результат : война продолжилась через годы, потому что противоречия остались. Мировую ось зла надо добивать. Да, это означает заплатить высокую цену кровью, но иначе через пару лет цена будет ещё выше.

россия, Беларусь, Иран, Северная Корея, Сирия, Никарагуа, Эритрея, Китай и так далее пройтись по глобусу (наверное Мьянма, возможно в Южном Судане вопросы, в Ливии, в Мали, Венесуэле). Эту всю шоблу надо привести в чувство. Не исключено, что на Китай можно пока что повлиять экономически, чтобы в сторону отошёл + пообещать ему немалую часть россии. А с остальными надо разбираться силой, по другому тут уже не получится. Правда разбираться по-одному, чтобы остальные верили, что их это не коснётся и не вмешивались. Сначала добить россиян, потом взяться за Лукашенко и Приднестровье, потом порядок на Кавказе, потом Иран и так далее . . .

Проблема в ядерных арсеналах Китая, Северной Кореи, возможно уже и Ирана и, особенно, россии. Тут надо действовать тонко. Но, уверен, у США планы на все случаи жизни уже разработаны. Просто им и Европе надо подготовиться. И время на подготовку выигрывает им Украина тем, что сдерживает врага, который рвался в Европу, а увяз в боях за сортир на улице в частном секторе Бахмута.
показати весь коментар
16.03.2023 11:14 Відповісти
А кому взагалі,власне, цікаво,що там звіздить цей кацапський прихвостень?
показати весь коментар
16.03.2023 11:32 Відповісти
Ну да, лєнін і сталін в свій час почали масові депортації. На місці Українців в Донбасі з'явились російські зеки. З таким успіхом можна вкидати в інформпростір наратив про те, що Сибір це Україна, особливо тюмень. А чому би й ні???
показати весь коментар
16.03.2023 12:00 Відповісти
єто кто?
показати весь коментар
16.03.2023 12:25 Відповісти
************ Ближнего Востока проснулся 🤣
показати весь коментар
16.03.2023 12:43 Відповісти
По убеждения турок курды это горные турки. Следовательно, Сирия это исторически турецкая земля
показати весь коментар
16.03.2023 13:04 Відповісти
Он ни кто и звать его ни как.
показати весь коментар
16.03.2023 13:32 Відповісти
а иди ***** ******* **** вместе с ************* московии..................от ******......................
показати весь коментар
16.03.2023 13:34 Відповісти
одно выражения **** этого лохапеда свидетельствует о том что ему нужно очень глубокое и продолжительное лечение на стационаре с использованием шоковой терапии
показати весь коментар
16.03.2023 15:30 Відповісти
Историческая справедливость-это ИндоПэриджанский=Одэрбэйджанский север Сирии +Алабэй(Алеппо?) и АлаАтаАга(Латакия)И сейчас там 2млн.одэров( а не туркоман сталинское) живут-остатки Пэриджанской(ПэриУшской) Империи.Эту Сирию Одэрбэджан и создал, а арабы и другие из глубины Арабистана пришли.
показати весь коментар
16.03.2023 16:00 Відповісти
асад такой же ***** и урод как *****,ким чен ын,раисси и лукаш!
показати весь коментар
16.03.2023 22:05 Відповісти