Міноборони матиме власний канал - "Армія ТБ"

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення на 10 років видала супутникову ліцензію каналу Міноборони "Армія ТБ". Основу колективу цього каналу складуть медійники, які служать у ЗСУ.
Це рішення регулятор ухвалилив на засіданні 23 березня, яке транслювалося в YouTube, повідомляє Цензор.НЕТ.
Під час засідання Нацради канал представляв продюсер Ілларіон Павлюк. За його словами, колектив каналу на 90% складатиметься з військових - це будуть медійники, які служать в ЗСУ.
Також до складу команди входять: головний редактор Євген Самойленко, бренд-менеджер Остап Малашняк, головний режисер Володимир Рибась, продюсер інформаційних програм та спеціальних проєктів Роман Вінтонів (відомий також, як Майкл Щур. - Ред.). та керівниця напрямку тренінгів Інна Руденко.
Формат каналу під час засідання охарактеризували як "Discovery Mílitary".
Заступник голови Нацради Олег Черниш зазначив, що багато провайдерів цікавились каналом і хотіли взяти канал у свої мережі: "Тобто цей канал буде доступний не лише на супутнику, а й у кабелі".
Для приватних власників, в умовах різкого падіння рекламних пропозицій на телебачення телеканали давно вже непосильний фінансовий тягар. Але саме смішне в "єдиному марафоні" - це те як хвіст крутить собакою. "Навколомедійне" оточення Зеленського активно вкладає йому дані про "рейтинги і вплив на населення" виключно з власних, особистих причин. Причина дуже проста навколо "марафону" харчується стільки зацікавлених структур, що його відміна буде для них просто катастрофою. Державні дотації на весь спектр піар-акцій - біля 200-260 млн. гривен на рік. В середині цього середовища йде скажена конкуренція і МО, яке відтіснили від цього шматка, вирішило за рахунок коштів на оборону створити нове джерело для себе і Єрмака.
Хроніка
https://t.me/tZEinform/23665 09:45