З передмістя Бахмуту окупанти вивозять місцеве населення, - Центр національного спротиву

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.
"Бойовики примусово вивозять місцевих мешканців на захоплені райони Луганщини, де вони проходять фільтрацію. Після чого їх депортують до Пермі й інші віддалені райони РФ", - йдеться в повідомленні.
В ЦНС зазначили, що Росія користуючись бойовими діями, які сама й розв'язала, депортує місцеве населення під намірами евакуації. Після чого асимілює українців у віддалених районах імперії, адже ті тепер залежні від окупантів.
Топ коментарі
+21 маЄ сенс
показати весь коментар
23.03.2023 15:20 Відповісти Посилання +21 Дмитрий Selftravel
показати весь коментар
23.03.2023 15:28 Відповісти Посилання +20 Тарас Осташук
показати весь коментар
23.03.2023 15:22 Відповісти Посилання
Клоуны еще те..Вместо того чтоб цивилизованно перебраться в страну своей мечты,распродав и перевезя имущество загодя и не призывая русский мир на голову всего региона,сидели ждали,пока их вытянут вонючих за месяцы сидения в подвалах,напоят водой и с тем что есть в руках-не спрашивая согласия,насильно-принудительно отправят на фильтрацию в Шахтерск или Первомайск...Это не Украина-которая все время уговаривала-эвакуируйтесь,уезжайте.А теперь и мальчики в трусиках и карательные войска и бандеровцы и наемники польские...просто трансляции из дурдома.Редкие длб..***