9463 відвідувача онлайн
9 088 33

У МАГАТЕ відмовилися від ідеї демілітаризованої зони навколо Запорізької АЕС

заес

У Міжнародному агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ) відмовилися від ідеї створити демілітаризовану зону навколо Запорізької АЕС.

Про це повідомив голова агентства Рафаель Гроссі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

За його словами, наразі йдеться про припинення бойових дій поряд з атомною електростанцією.

"Ми чудово розуміємо, які додаткові складності це (створення зони. - Ред.) принесе, особливо в зоні активних бойових дій. Надзвичайно важко буде здійснювати процес верифікації - через більш ніж одну милю від демілітаризованої зони територія буде надзвичайно мілітаризованою. Тому ми більше не розглядаємо це", - заявив Гроссі.

Він нагадав, що переговори тривали вісім місяців. "Я дійшов висновку, що територіальне питання з різних причин для України може також розглядатись як легітимізація російської присутності", - пояснив Гроссі причини зупинення переговорів.

Топ коментарі
+21
не змогли нав'язати Україні кацапський варіант і заспокоїлися
показати весь коментар
23.03.2023 19:52 Відповісти
+15
А уже не имеет смысла. Всё равно совсем скоро рашистам там п@зда.
показати весь коментар
23.03.2023 19:55 Відповісти
+9
По большому счёту МАГАТЕ право. Вот скажите нахера ребятам в пиджаках, голову ломать и решать вопросы с кацапами, когда не их вина, что сдали Энергодар ? МАГАТЕ видит ,что станция працюе ,ядерка там где нужно. ЩО им ЩЕ нужно? Зеленский, зачем тебе атомная станция,а не ТЫ ли прикручивал станции в угоду Ахметову и его ветрякам? Не ты, не твои ли депутаты и министры? Нет? Что прижало? Да не ври ,я не верю тебе ,я не верю не одному твоему слову. Иди к терриристам ,как с тем автобусом, освобождай станцию?
показати весь коментар
23.03.2023 20:03 Відповісти

Завантаження...