9811 відвідувач онлайн
3 187 5

На Київщині скорочують комендантську годину

година,комендантська,годинник

Комендантська година в Київській області з 26 березня діятиме з 00:00 до 05:00.

Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації, інформує Цензор.НЕТ.

Там зазначили, що більшість приміських та міжміських автобусів в області від неділі курсуватимуть довше. Вони виходитимуть на маршрути на 1 годину раніше та повертатимуться в депо на 30 хв. пізніше.

"Звертаюся до жителів Київщини. Не забувайте, що ми живемо в умовах війни, в умовах, коли ворог обстрілює наші мирні міста й села. Тому прошу дотримуватися всіх вимог воєнного стану. Зокрема комендантської години. Наша з вами глобальна задача – зробити все можливе, аби захистити наш спільний дім від загарбників", - наголосив т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

Завантаження...