Доброволець з Польщі загинув в бою за Україну

Про це повідомив міністр канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик, інформує Цензор.НЕТ.
"Сьогодні (у п’ятницю. - Ред.) загинув черговий український військовий - громадянин Польщі", - написав він у твіттері.
Дворчик додав, що двоє інших польських громадян, які зазнали поранень на фронті декілька днів тому, все ще перебувають у важкому стані.
Ще одного з двох польських волонтерів-медиків потрапили під обстріл в зоні бойових дій, вивезено на подальше лікування до Польщі. Іншого, важкопораненого, перевезли з Дніпра до Києва.
За даними журналіста Polsat News Матеуша Ляховського, загинув командир взводу Інтернаціонального легіону на ім’я Міхал. Він перебував в Україні від квітня минулого року. Через місяць у нього мав закінчитися контракт, і він планував повернутися до Польщі, аби передавати у польській армії досвід, здобутий в Україні.
За словами журналіста, декілька місяців тому Міхала було поранено. Він міг відпочити довше, але перед Різдвяними святами повернувся на фронт.
"Він неодноразового говорив, що бореться за свободу України і безпеку Польщі", - наголосив Ляховський, підкресливши, що Міхал був скромним, дбав за свій особовий склад, був втіленням солдатської честі.
Місяць тому Президент України вручив йому медаль "За відвагу".