8812 відвідувачів онлайн
6 580 22

Російські окупанти відчують "сезон бавовни" у Криму, - ОК "Південь"

гуменюк

Україна дотримується всіх вимог та правил ведення війни, нагадала речниця.

Україна продовжить завдавати ударів по військових цілях на території тимчасово окупованого Криму. Про це заявила в ефірі телемарафону начальниця об’єднаного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, передає Цензор.НЕТ з посиланням на lb.ua.

"Сезон вже розпочато і заколихувати їх теж не будемо. Не буде їм спокою в жодній точці тимчасово окупованого Криму, тому що ми дуже серйозно налаштовані повернути наші території і повернутися до кордонів 1991 року. Те, що вони дійсно будуть відчувати "сезон бавовни" в деяких місцях і точках, - це однозначно, тому що дуже багато у них розгалужень на Кримському півострові. Україна дотримується всіх вимог та правил ведення війни, і тому наші удари ідуть виключно по військових об’єктах", - зазначила Гуменюк.

Топ коментарі
+15
А може, нехай спочатку відчують, а тоді відчитаєтесь?
показати весь коментар
25.03.2023 18:20 Відповісти
+8
показати весь коментар
25.03.2023 18:19 Відповісти
+6
В них усе в майбутньому часі. Настрадамуси, блін.
показати весь коментар
25.03.2023 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
25.03.2023 18:14 Відповісти
Транда Іванівна!
показати весь коментар
25.03.2023 18:16 Відповісти
показати весь коментар
25.03.2023 18:19 Відповісти
А може, нехай спочатку відчують, а тоді відчитаєтесь?
показати весь коментар
25.03.2023 18:20 Відповісти
А нашо?Подоляк казав,скоро кохве буде на юбк пити.......)))Фантазьор?
показати весь коментар
25.03.2023 18:24 Відповісти
Яйця по 17 це не правилам війни, це навіть не для обліку. За таке вішають.
показати весь коментар
25.03.2023 18:57 Відповісти
Російські окупанти відчують "сезон бавовни"

Стара совєцька пісня набуде нового звучання та змісту:

Слышишь, время гудит - БАМ!
На просторах крутых - БАМ!
)))
показати весь коментар
25.03.2023 18:24 Відповісти
Не кажи гоп, поки не перескочиш
показати весь коментар
25.03.2023 18:25 Відповісти
В них усе в майбутньому часі. Настрадамуси, блін.
показати весь коментар
25.03.2023 18:28 Відповісти
Щось військові підхопили від ОПи балабольство, може вірус який
показати весь коментар
25.03.2023 18:29 Відповісти
Японський снайпер воює за українців … знищення росіян https://youtube.com/shorts/jAjJsZwmXDA?feature=share https://youtube.com/shorts/jAjJsZwmXDA?feature=share

показати весь коментар
25.03.2023 18:29 Відповісти
Из Новороссийска непрерывно туда-сюда ходят кацапские корыта. Либо с грузом военного назначения, либо с грузом товаров, который дает им валюту, на которую они покупают грузы военного назначения. Гарпуны у нас уже скоро год как на вооружении. Почему их не подвесить на те же МИГи, с которых мы стреляем противоРЛС ракетами (ракетой для такой же ЭБУ), и не устроить сафари за кацапским морскими перевозками? Там же перегруженные старые суда, одна дыра ниже ватерлинии и на дно. Все законнейшие военные цели, либо военная техника, либо бабло. Тоже самое и в Балтийском море с небольшой дозаправочкой непонятно где и непонятно кем, кацапы же не смогут предъявить ничего, так как заправить мог кто угодно. Каждый такой гарпун на груженный корабль даст очень выгодный размен в нашу пользу с экономической точки зрения. И это и есть правила ведения войны. Разве нельзя на любом судне провести вооружения? Конечно можно. Почему мы должны верить тысячекратным лжецам, что на их кораблях нет военной техники? Нет оснований в это верить. Значит, можно топить любой корабль, кроме эвакуационных пассажирских паромов с Крыма. Так и надо показать кацапам и всему миру, что кацапская морская торговля окончена, около Японии тоже есть где поработать.
показати весь коментар
25.03.2023 18:31 Відповісти
"У них запалы не той системы...."
показати весь коментар
25.03.2023 18:35 Відповісти
Олег Коростелев - генеральный конструктор КБ "Луч": Дальность поражения цели ракетного комплекса «Нептун» можно увеличить. Мы работаем в рамках международного режима РКРТ. В технической составляющей практически нет проблем увеличить дальность поражения цели до 500 км. Но решать это должны политики, руководство армии.
показати весь коментар
25.03.2023 18:50 Відповісти
Сєкрєтниє протоколи, батєнька.
показати весь коментар
25.03.2023 18:54 Відповісти
триндичиха 2.0
показати весь коментар
25.03.2023 18:39 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1639632933706256384 ремонт кримського мосту з підручного гівна. палок та пєнькі
показати весь коментар
25.03.2023 18:51 Відповісти
Злые вы все какие-то.. Почему никто не поздравляет с началом курортного сезона?
показати весь коментар
25.03.2023 19:22 Відповісти
щось забагато цієї курки останнім часом?
показати весь коментар
25.03.2023 19:41 Відповісти
Вона капітан першого рангу(не липовий), а Ви контрадмірал?
показати весь коментар
25.03.2023 20:14 Відповісти
Що там у Нові Каховці?
показати весь коментар
25.03.2023 19:51 Відповісти
Дай, Боже, щоб відчули сповна