4596 відвідувачів онлайн
16 163 23

У боях за Україну загинув засновник розвідзагону "Бешкетники Сірка" Іван Щоголєв

щеголов

На фронті загинув Іван Щоголєв, засновник розвідувального загону "Бешкетники Сірка".

Як інформує Цензор.НЕТ, про смерть воїна повідомив блогер Ігор Лачен та побратими Щоголєва.

"Один із засновників нашої родини, найголовніший Бешкетник "Щегол" загинув. Він був одним із тих, хто йшов першим у бій, завжди вів за собою людей, ніколи його усмішка не сходила з його обличчя", - ідеться у дописі.

Як зазначається, Щоголєв ще у 2016 році вступив до лав добровольчого батальйону ДУК. Він протистояв окупантам під командуванням Да Вінчі, першого добровольця України Дмитра Коцюбайла, який став першим Героєм України за життя.

У боях за Україну загинув засновник розвідзагону Бешкетники Сірка Іван Щоголєв 01

Топ коментарі
+50
тому що Вони там де найбільша небезпека і смерть ходить слідом кожну секунду ...
показати весь коментар
26.03.2023 10:40 Відповісти
+36
Вічна Пам'ять Герою. Не забудемо, Не пробачимо
показати весь коментар
26.03.2023 10:36 Відповісти
+23
потому что идут с открытым забралом ...потому что за правду....
показати весь коментар
26.03.2023 10:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чому гинуть найкращі?...
показати весь коментар
26.03.2023 10:35 Відповісти
тому що Вони там де найбільша небезпека і смерть ходить слідом кожну секунду ...
показати весь коментар
26.03.2023 10:40 Відповісти
потому что идут с открытым забралом ...потому что за правду....
показати весь коментар
26.03.2023 10:42 Відповісти
Тому що для них цінності це не тільки своя задниця в теплі і добрі, вони за Україну переживають, а ті хто сидять у владі і серед дуже багатьох інших наших громадян котрі тільки і чекають коли кордони відкриюстья щоб виїхати і більше ніколи не повернутися сюди то для таких головне тільки своя срака, ніяка Україна їх не інтересує. Таких дураків у нас більше половини.
показати весь коментар
26.03.2023 10:48 Відповісти
Вічна Пам'ять Герою. Не забудемо, Не пробачимо
показати весь коментар
26.03.2023 10:36 Відповісти
Як же ж тяжко! Спи, Герою! Низькій уклін! Господи, бережи його душу!
показати весь коментар
26.03.2023 10:42 Відповісти
Царство Небесне...
Вічна пам'ять...
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
показати весь коментар
26.03.2023 10:50 Відповісти
Герої НЕ ГИНУТЬ. Вони стають БЕЗСМЕРТНИМИ. Ми будемо покриті ГАНЬБОЮ, якщо зрадимо їхнім ІДЕАЛАМ! Слава Україні! Героям СЛАВА!
показати весь коментар
26.03.2023 10:55 Відповісти
Водки нет, пошел вон.
показати весь коментар
26.03.2023 13:06 Відповісти
С.У.М.
показати весь коментар
26.03.2023 10:57 Відповісти
а от тут уже по справжньому жалко,до самого дна цього почуття.
показати весь коментар
26.03.2023 11:23 Відповісти
Нестерпний біль за Героєм 😪😪😪
показати весь коментар
26.03.2023 11:32 Відповісти
На боротьбу з силами зла світлі сили обирають тільки своїх найкращих воїнів.
показати весь коментар
26.03.2023 12:21 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2023 12:26 Відповісти
Співчуття рідним та близьким.
показати весь коментар
26.03.2023 13:33 Відповісти
У боях за даунбас загинуло дуже багато воїнів-захисників України!..

Хоч могли взагалі не гинути, якби по всьому фронту були залізобетонні ДОТи - довготривала оборона точка, яка може захистити особовий склад ЗСУ від артилерійських, танкових, авіаційних та інших атак російських нацистів.
показати весь коментар
26.03.2023 14:02 Відповісти
Вечный и самый подлый закон войны. Это когда гибнут те, кто больше всего нужен после войны! Шваль и 3 сорт с неликвидов отсидятся, и сынки власти тоже. И опять все сначала.
показати весь коментар
26.03.2023 15:34 Відповісти
Светлая память Герою!
показати весь коментар
26.03.2023 16:29 Відповісти