Міноборони РФ заявило, що у Тульській області "впав український безпілотник"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.
"Український безпілотник упав у Тульській області після того, як його навігацію вивів з ладу російський комплекс радіоелектронної боротьби", - йдеться в повідомленні.
За даними Міноборони країни-окупанта, "атаку" здійснили безпілотником "Стриж" Ту-141.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що поблизу російської Тули пролунав вибух, жителі заявили про атаку БПЛА.
Вся програма польоту записана на перфострічку.
А таку воронку він взагалі утворити не здатен.
Якась кацапська ракета навернулася, не інакше.