5232 відвідувача онлайн
3 690 1

В окупованому Сєверодонецьку почалося саморуйнування багатоповерхівок, які росіяни обстрілювали під час штурму, - Стрюк

сєверодонецьк

Про це заявив очільник військово-цивільної адміністрації Сєверодонецька Олександр Стрюк, передає Цензор.НЕТ.

"В місті почалося саморуйнування багатоповерхівок, які росіяни обстрілювали при штурмі. Проявляються проблеми з пошкодженою інфраструктурою – спостерігаються перебої з електропостачанням та водою. Обладнання не витримує потужностей, воду подають тільки до тих кварталів, де біль-менш вціліли колектори", - зазначив він.

Також в окупованому Сєверодонецьку зростає антисанітарія.

Завантаження...