В окупованому Сєверодонецьку почалося саморуйнування багатоповерхівок, які росіяни обстрілювали під час штурму, - Стрюк

Про це заявив очільник військово-цивільної адміністрації Сєверодонецька Олександр Стрюк, передає Цензор.НЕТ.
"В місті почалося саморуйнування багатоповерхівок, які росіяни обстрілювали при штурмі. Проявляються проблеми з пошкодженою інфраструктурою – спостерігаються перебої з електропостачанням та водою. Обладнання не витримує потужностей, воду подають тільки до тих кварталів, де біль-менш вціліли колектори", - зазначив він.
Також в окупованому Сєверодонецьку зростає антисанітарія.