11413 відвідувачів онлайн
6 656 92

Готуємо активні дії, які наблизять перемогу, - Зеленський. ВIДЕО

Звернення президента Володимира Зеленського до громадян України наприкінці 400 дня війни з РФ.

Відповідне відео опублікувала пресслужба президента, інформує Цензор.НЕТ.

"Чотириста днів... Чотириста днів нашої оборони від повномасштабної агресії. Це колосальний шлях, який ми пройшли. Усі разом – кожен і кожна, хто боровся і бореться за Україну. Хто дбав і дбає про державу й українців. Хто допомагав і допомагає нашій логістиці. Хто зміцнював і зміцнює українську стійкість.

Україна пройшла найстрашніші дні того лютого. Витримали й цю зиму. Колосальні зусилля за цими словами... Ми пройшли минулорічну весну, що змінила хід цієї війни на користь нашої оборони.

Минулого літа і восени ми довели, що весняне звільнення наших північних областей не було випадковістю. Битва за Київ, Чернігів, за Сумщину... Повернення районів нашої Харківщини, повернення Херсона, оборона Бахмута і Донбасу загалом – це героїзм українців, якого світові не забути.

Ми готуємо наші наступні кроки, наші активні дії. Ми готуємо наближення нашої перемоги. Зробимо все, щоб швидше настав той день, коли я зможу подякувати вам, дорогі українці, за нашу з вами перемогу!

У чому сила України? Якщо наміри твої добрі – увесь світ буде на твоєму боці, тобі допомагатиме. Бо свобода і справедливість, людяність і повага, заслужений народом мир – мають перемогти", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+28
Новий сезон серіалу "слуга народу" під назвою "Зеля на війні" триває вже 400 днів. Цьому дурачкові вже сподобалося цим займатися, мінімум акторів і декорацій, достатньо нахмурити брови і виразно прочитати текст з суфлера, оп і серія знята, "Санта Барбара" просто відпочиває.
показати весь коментар
30.03.2023 22:05 Відповісти
+22
"Ми", "ми", "ми"... Не приписуйся до народу, Зельц. Бо поки військові воювали в окопах, а цивільні виживали під ракетами без світла і тепла, намагаючись втримати тил, ви, зелень, насолоджувалися життям з усіма зручностями.
Цієї війни і людських втрат взагалі б могло не бути, якби ваша шобла не заглядала в жопи патрушевих та путіних, а готувала армію і ВПК. Лицеміри.
показати весь коментар
30.03.2023 22:34 Відповісти
+20
активні дії по обороні держави,*******, тре було 4 роки тому починати,можливо тоді б і війни не було..
показати весь коментар
30.03.2023 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Черговий респект спічрайтерам!
Воно хоч розуміє, що закопує себе цими відосиками?
показати весь коментар
30.03.2023 22:04 Відповісти
а что, Украина проигрывает или у вас есть сведения что проиграет?
показати весь коментар
30.03.2023 22:08 Відповісти
Тоді буде скоріше кінець, а не тупик
показати весь коментар
30.03.2023 22:19 Відповісти
з чого ви це взяли? методичку змінити не бажаєте, ні? бо зрада капець. дуже нагадує таку саму зраду липня 2022.
показати весь коментар
30.03.2023 22:18 Відповісти
Головне, щоб перемога була не пірровою.
показати весь коментар
30.03.2023 22:26 Відповісти
как хорошо что вы есть светуличка, так и поступим, как вы советуете. а то как же без вашего ценного указания залужному.
показати весь коментар
30.03.2023 22:27 Відповісти
надеюсь это снова ирония.
Хотя не похоже, если честно.
больше похоже на бота, которого взяли за яйца и он вертится как уж на сковородке.
показати весь коментар
30.03.2023 22:28 Відповісти
Рік тому Зеленський був готовий підписати угоди, в яких йшлося про відмову від НАТО, прийняття російської мови, як офіційної, та про поступки у питанні демілітаризації. Але по телемарафону ви почуєте лише про погані Мінські угоди, завдяки яким взагалі відбулася розбудова армії
показати весь коментар
30.03.2023 22:11 Відповісти
я це пам'ятаю краще вас. і ще пам'ятаю,шо як тільки були оприлюднені умови перемир'я, українці Зєле ясно дали зргзуміти шо якщо рипнеться в цьому боці-йому хана.
Далі шо?
показати весь коментар
30.03.2023 22:19 Відповісти
Він має наувазі ,що україна обмежена в часі...і час грає проти україни.Цивілізований світ повністю все оплачує і ставить умови або або...
показати весь коментар
31.03.2023 09:13 Відповісти
Ми не програємо, але до перемоги ще нескоро, ще буди багато важкої боротьби
показати весь коментар
30.03.2023 22:09 Відповісти
Ми не програємо це точно, але є вже бажаючи підписати капітуляцию за "гарантію".
показати весь коментар
31.03.2023 08:43 Відповісти
відповім!) 1. РОЗДЕРУТЬ - то без варіантів. То АМЕН. 2. Чому ЯК жабу? Воно ж жабою і є ...
показати весь коментар
30.03.2023 22:15 Відповісти
Його й так роздеруть, не сьогодні так завтра....
Йому вигідно, щоб війна продовжувалась роками.
Щоб затягнути своє існування на цьому світі...
Бо як тільки закінчиться війна перемогою України, то відразу постануть питання до нього, на які він не зможе і не схоче відповісти.
Це і про шашличкі у травні, і про розмінування Чонгару перед вторгненням рашистів, і про зраду його дружка Баканова на посаді голови СБУ, і про витрачання (відкати) державних грошей на ''велике крадівництво'' перед початком війни, замість того, щоб готуватися до війни, про яку заявляли всі західні лідери, ітд...
показати весь коментар
30.03.2023 22:17 Відповісти
я жодного разу не прихильник Зєлі, але оце "война выгодна властям потому президент ... (вставити потрібне прізвище) ... не заканчивается"
як ви ботяри задовбали.
показати весь коментар
30.03.2023 22:21 Відповісти
++++ кизда йому тоды
показати весь коментар
30.03.2023 22:37 Відповісти
Только разодрать вместе со шмыгалем. Верещук и всей остальной опг.
показати весь коментар
30.03.2023 23:25 Відповісти
Так а чего ж ты сидишь ******* на диване? Поднимай жопу и иди помоги закончить войну поскорее. А потом и с Зелей будет повод разобраться..
А то развелось всяких умников-*********, которым войну кто-то затягивает. Для таких как вы нет преград для ускорения окончания войны - автомат в руки и в окопы, думаю в тот же день ход мыслей изменится.
показати весь коментар
31.03.2023 00:03 Відповісти
Людина висказала свою думку, на що має повне право. Видно, що ви тут недавно і не знаєте місцевого етикету: Затикати рота тут не прийнято, навіть якщо ви дуже поважаєте критиковану. особу. Ну хоча б тому, що тут не раша і кожна вільна людина має право на свою особисту думку. І на останок... істоту, що тимчасово займає посаду презедента називають «Зєлєй» тільки ОПа-боти.
показати весь коментар
31.03.2023 03:43 Відповісти
А так роздеруть трохи пізніше. А може спочатку зварять, а потім роздеруть...
Ой, забув! "Какая разніца"! Це ж їх головне гасло.
показати весь коментар
30.03.2023 22:27 Відповісти
Йому треба скласти повноваження та перестати займатись клоунадою, якщо він дійсно переймається долею громадян та держави
показати весь коментар
31.03.2023 04:20 Відповісти
знову выдосик... проспався бубочка та зайнявся самопіаром доброго ранку нікчемо....
показати весь коментар
30.03.2023 22:04 Відповісти
а если бы он повторял через слово что Укранв проиграет то что - нам бы это помогло:
а) проиграть
б) выиграть
в) помогло бы ботам больше посрать про зраду зрадную
показати весь коментар
30.03.2023 22:10 Відповісти
Тобто ви згідні зі мною, що якщо через кожне речення повторювати слово перемога, це наблизить перемогу?
показати весь коментар
30.03.2023 22:13 Відповісти
вас гугл-перекладач відклеївся. суцільні пекельні борошна.
показати весь коментар
30.03.2023 22:17 Відповісти
Ех жаль, зря ястарався, мою іронію не зрозуміли.
показати весь коментар
30.03.2023 22:24 Відповісти
вот это точно. беды украинцев - не повод для иронии.
показати весь коментар
30.03.2023 22:26 Відповісти
Ти вже великозбудував нову Мрію? Перемогатель великий.
показати весь коментар
30.03.2023 22:04 Відповісти
Ще мільярд дерев не виріс, з яких він буде її робити)
показати весь коментар
30.03.2023 22:08 Відповісти
а что вас так радует, что Мрия сгорела и восстановить ее практически невозможно?
прямо счастье вас распирает.
я открою страшную тайну, только никому не говорите:
сгоревшая Мрия-беда всего украинского народа.
Зеля к ней вообще никаким боком.
показати весь коментар
30.03.2023 22:11 Відповісти
Меня это не радует, я над обещаниями зели стебусь)
показати весь коментар
30.03.2023 22:18 Відповісти
не стоит забывать, что вы стебетесь над потерями УКРАИНЫ.
разница большая.
можно стебаться над Зелей лично. но не над нашими потерями.
это сильно напоминает как стебались над Гайдаем, что наши Кременную взять никак не могут.
хотя это НАША беда. а не Гайдая.
показати весь коментар
30.03.2023 22:22 Відповісти
Не стоит забывать, что это вы за меня решили ,что я стебусь над потерями Украины. Сами придумали?) Мне, как имеющему отношение к авиации стебаться над потерей Мрии, серьезно?
показати весь коментар
30.03.2023 22:30 Відповісти
Хто стібеться?
показати весь коментар
31.03.2023 01:25 Відповісти
а що ти так сраку рвеш,і всіх ботами тут обзиваєш,а тебе не цікавить куди підуть гроші які ті довбойоби хочуть вбухати в мертвонародженний проект?
показати весь коментар
30.03.2023 23:26 Відповісти
Тобто зЕ не знав що буде війна,тому він не винен що "Мрію" не відправили за кордон? І звичайно ж "випадково найвеличніший припинив фінансування ракетної програми,не закупив жодного **********,закатав в асфальт 130 мільярдів у 2021,розмінував Чонгар,та багато іншого.зЕботи ,ви мразі продажні.
показати весь коментар
31.03.2023 10:12 Відповісти
ще не побудований Президентський університет що готуватиме фахівців щоб зробити ту Мрію
показати весь коментар
31.03.2023 09:57 Відповісти
Новий сезон серіалу "слуга народу" під назвою "Зеля на війні" триває вже 400 днів. Цьому дурачкові вже сподобалося цим займатися, мінімум акторів і декорацій, достатньо нахмурити брови і виразно прочитати текст з суфлера, оп і серія знята, "Санта Барбара" просто відпочиває.
показати весь коментар
30.03.2023 22:05 Відповісти
А як би на його місці був якийсь дурачок?
показати весь коментар
30.03.2023 22:10 Відповісти
Та начебто є всі ознаки - https://www.youtube.com/watch?v=CWrIr18WO70 https://www.youtube.com/watch?v=CWrIr18WO70

показати весь коментар
31.03.2023 09:04 Відповісти
Для начала шахедов сбейте, которые опять летят
показати весь коментар
30.03.2023 22:06 Відповісти
нафіг міги на 120, якщо є дрони на 3000+
показати весь коментар
30.03.2023 22:15 Відповісти
Цю мантру від Зелі, ми вже чуємо з нового року...
Поки, що це тільки пустопорожні слова, дій ніяких не має.
показати весь коментар
30.03.2023 22:06 Відповісти
не переживай, кацап. Будут.
показати весь коментар
30.03.2023 22:13 Відповісти
москаль Беляков, я тільки за те, щоб вас москалів пошвидше знищили та вигнали з української землі...
Одна надія у вас на Землю, який все це тормозить.
показати весь коментар
30.03.2023 22:21 Відповісти
шо ты несешь дебил.
не нравятся "пустопорожни слова" -вперед на передовую, вояка диванный.
показати весь коментар
30.03.2023 22:24 Відповісти
Зеля, как и все карлики, страдающие комплексом Наполеона, обожает снимать себя в ракурсе снизу вверх.
он в таком ракурсе прямо велик!
Хотя благодарить надо его спичрайтера.
показати весь коментар
30.03.2023 22:06 Відповісти
А Бахмут і Соледар до перемоги будете звільнять , чи після?)
показати весь коментар
30.03.2023 22:07 Відповісти
о, кремлеботы подтянулись. к дождю видать.
показати весь коментар
30.03.2023 22:14 Відповісти
активні дії по обороні держави,*******, тре було 4 роки тому починати,можливо тоді б і війни не було..
показати весь коментар
30.03.2023 22:08 Відповісти
З 2015 по 2018 рік Зеленський протестував проти Мінських угод, знімаючись у російських комедіях у Росії.
показати весь коментар
30.03.2023 22:16 Відповісти
то Воно в "бєгах" було,від 4 повісток переховувалося,а заодно і підзаробив..
показати весь коментар
30.03.2023 22:20 Відповісти
а зараз у нас тривають, либонь, пасивні дії, які перемогу ... - шо? віддаляють?
показати весь коментар
30.03.2023 22:11 Відповісти
Ниций підар кацапський
показати весь коментар
30.03.2023 22:12 Відповісти
готуй-готуй, а тим часом...
"Тільки з Києва та Львова, дівчино. 250 доларів": Сотні українців щотижня їздять автобусами до Росіїhttps://patrioty.org.ua/society/tilky-z-kyieva-ta-lvova-divchyno-250-dolariv-sotni-ukraintsiv-shchotyzhnia-izdiat-avtobusamy-do-rosii-460832.html
показати весь коментар
30.03.2023 22:13 Відповісти
и что вы предлагаете?
показати весь коментар
30.03.2023 22:15 Відповісти
а шо тут предлагать? це на совісті ,,туристів". хоча влада могла б хоч щось зробить (хоча б зробити,,чорний список" і взять за геніталії)
показати весь коментар
30.03.2023 22:21 Відповісти
какой черный список? вы планируете запретить гражданам Украины ездить в РФ? каким образом?
показати весь коментар
30.03.2023 22:25 Відповісти
"У чому сила України? Якщо наміри твої добрі - увесь світ буде на твоєму боці, тобі допомагатиме. Бо свобода і справедливість, людяність і повага, заслужений народом мир - мають перемогти"
Кто против имеет сказать?
показати весь коментар
30.03.2023 22:13 Відповісти
та вон повыше боты набежали - им все не нравится.
показати весь коментар
30.03.2023 22:42 Відповісти
Зробимо все, щоб швидше настав той день, коли я зможу подякувати вам, дорогі українці, за нашу з вами перемогу! Джерело:
показати весь коментар
30.03.2023 22:43 Відповісти
За 3 года (2019-2022) "помогло" только это:
показати весь коментар
30.03.2023 22:14 Відповісти
Ювілейний відос запилив..
показати весь коментар
30.03.2023 22:15 Відповісти
а який у нього цього разу "юбілей"?
показати весь коментар
30.03.2023 23:29 Відповісти
Чотирьохсотий відосик..
показати весь коментар
30.03.2023 23:30 Відповісти
нічосі,це ж скільки в грошах...
показати весь коментар
30.03.2023 23:32 Відповісти
А ще друкована нєтлєнка вийде..за рахунок бюджету
показати весь коментар
30.03.2023 23:53 Відповісти
Заїбав вже в доску пустобрьох...
показати весь коментар
30.03.2023 22:28 Відповісти
Не смотрела ни единого ролика. Максим пару предложений могу вытерпеть. Потом рвотный рефлекс
показати весь коментар
30.03.2023 23:31 Відповісти
Тут питання ні в тому, хто не дивиться. Цікаво побачити істоток які дивляться
показати весь коментар
30.03.2023 23:54 Відповісти
"Ми", "ми", "ми"... Не приписуйся до народу, Зельц. Бо поки військові воювали в окопах, а цивільні виживали під ракетами без світла і тепла, намагаючись втримати тил, ви, зелень, насолоджувалися життям з усіма зручностями.
Цієї війни і людських втрат взагалі б могло не бути, якби ваша шобла не заглядала в жопи патрушевих та путіних, а готувала армію і ВПК. Лицеміри.
показати весь коментар
30.03.2023 22:34 Відповісти
вони також жерли мівіну в бомбосховищах, ви що забули???
показати весь коментар
31.03.2023 10:00 Відповісти
Рада працює над реєстром ухілянтів. вінславський сказав, шо всі ухилянти будуть там. І під першим номером буде трижди уклоніст вова зеленський. Чи ні?
показати весь коментар
30.03.2023 22:36 Відповісти
рашисти: татаров, дєрьмак, смірнов, рєзніков, можуть готувати тільки перемогу парашиї, а не України
показати весь коментар
30.03.2023 22:37 Відповісти
24.02.2022
ЗЕ просыпается от взрывов и видит в полутьме фигуру в военной форме.
-О, наши пришли. Как вы быстро от границы до Киева доехали.
-Наши, наши. Это я, Залужный.
показати весь коментар
30.03.2023 22:43 Відповісти
показати весь коментар
30.03.2023 23:02 Відповісти
І що він готує? Щі чи мівіну?
показати весь коментар
30.03.2023 23:39 Відповісти
Дід єврея Буби вув комунякою, мама Ріма , та тато Саша-комуняки совкові . А совки комуняки не уміли готувати жидівські страви традиційні , тому мама Ріма готувала щі кацапсько-комуняцькі . Так , як мама Ріма зараз в Ізраїлі , то Буба їсть мівіну ! До речі , в українській мові не єврей, а жид правильно , так як і в польській мові , і французською-жидо , і в інших мовах )
показати весь коментар
31.03.2023 00:04 Відповісти
неужели янелохмнеужесорокпять готовит мангал... благодаря мангалу с участием еще и ветеринара сколько человек было погублено? оно готовит... лучше сам готовься...
показати весь коментар
31.03.2023 06:23 Відповісти
Спершу приготували зраду- тепер готую перемогу: якою ціною ти хоч замислювався кров ,смерть,розруха та страждання простих украінців ''какаяразница''?
показати весь коментар
31.03.2023 06:54 Відповісти
Певно неякогонаступу вже не буде. Буде домовлятися! Потім скаже що Захід змушував це робити.
показати весь коментар
31.03.2023 08:37 Відповісти
Важка ситуація... У Подоляка брат рідний у ГУР Рашки, у Єрмака теж рідня в рашці в армії хкуйла.. З перших днів війни вони мали б пійти з влади... Україна і українці мають великий риск зради, більший у мільони разів, ніж був до війни, коли хкуйло вже знало, що скізь його орки пройдуть швидко. а особливо в Херсонській області..
показати весь коментар
31.03.2023 08:49 Відповісти
Подоляк сам працює в ГУР.
показати весь коментар
31.03.2023 08:54 Відповісти
Отут трошки є від бритів по агентурі кремля - https://www.5.ua/svit/zaverbovani-polityky-ta-shpyhunski-zustrichi-na-kurortakh-zvit-rusi-pro-********-diialnist-kremlia-v-ukraini-302391.html https://www.5.ua/svit/zaverbovani-polityky-ta-shpyhunski-zustrichi-na-kurortakh-zvit-rusi-pro-********-diialnist-kremlia-v-ukraini-302391.html