10002 відвідувача онлайн
2 824 34

Чоловіків, які намагаються незаконно виїхати з України, стало менше, - Держприкордонслужба

кордон

Кількість українців, які намагаються незаконно виїхати з країни, зменшилася в порівнянні з першими місяцями після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону 31 березня, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Після 24 лютого (2022 року – ред.) на державному кордоні ми почали фіксувати певне збільшення спроб незаконного перетину кордону. У першу чергу, чоловіками-українцями у віці 18-60 років, оскільки цій категорії громадян обмежено виїзд за межі України.

Відповідно до постанови уряду №57, яка регламентує порядок перетину державного кордону, є винятки, хто з цієї категорії громадян за наявності умов перетину кордону і необхідних документів можуть слідувати за кордон.

Але той приріст, який відбувся від 24-го числа спонукає людей до незаконних подорожей.

Якщо порівняти перші місяці після 24 лютого, то на даний момент показник охочих незаконно перетнути кордон, звісно, впав. Тоді ми затримували вдень десятками, інколи й по 60-70 людей за добу, осіб, але це і по "зеленій ділянці" кордону, тобто поза межами пунктів пропуску, і коли громадяни слідують через пункти пропуску з підробленими документами", - розповів він.

Поза межами пунктів в'їзду-виїзду люди найчастіше йдуть до кордону пішки поодиноко чи групами, а також часто користуються послугами "ділків", зазначив Демченко.

А на легальних пунктах пропуску чоловіки найчастіше використовують підроблені документи, ховаються чи переодягаються під жінок, додав він.

За даними ДПСУ, за час дії обмежень воєнного стана було виявлено близько 140 організованих груп, які намагалися організовувати незаконне переправлення людей через кордон.

Журналіст при цьому навів дані спільного опитування Українського інституту майбутнього й New Image Marketing Group, що 21% українців мають знайомих чоловіків, які незаконно виїхали з України після повномасштабного вторгнення.

Топ коментарі
+17
Ну зараз погана погода, тому і зменшилася кількість, однак влітку думаю буде набагато більше бажаючих перейти кордон. Особливо в наступному році, коли стане зрозуміло, що нас очікує вічний воєнний стан.
показати весь коментар
31.03.2023 17:13 Відповісти
+13
виїхали всі, в кого було бабло на хабар для виїзду
показати весь коментар
31.03.2023 17:09 Відповісти
+8
Шо, вже виїжджати нікому?
показати весь коментар
31.03.2023 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо, вже виїжджати нікому?
показати весь коментар
31.03.2023 17:08 Відповісти
виїхали всі, в кого було бабло на хабар для виїзду
показати весь коментар
31.03.2023 17:09 Відповісти
Ну зараз погана погода, тому і зменшилася кількість, однак влітку думаю буде набагато більше бажаючих перейти кордон. Особливо в наступному році, коли стане зрозуміло, що нас очікує вічний воєнний стан.
показати весь коментар
31.03.2023 17:13 Відповісти
Погранслужба на це і розраховує...
показати весь коментар
31.03.2023 17:24 Відповісти
мяу.... ах, ви проста не так зразумелиии, аааххх, я вот девочка - котлеткаа, аххх, щас как ападу ваммм на штаніыы, ой, то есть ф опмарааааккк, ууумммм, оооййй, єй, что єто, єто же фощізм, куда вы это меня проводи.ТЕ!!11??
показати весь коментар
31.03.2023 17:30 Відповісти
60-70 в сутки (пусть будет в среднем 50) - это 1 500 в месяц. Т.е. за год - 18 000. Это те, кого поймали/задержали.
Сколько прошли?
ДПС косвенно дает ответ на этот вопрос, когда говорят о 140 выявленных "преступных групп, которые занимались переправкой". Очевидно, что такое кол-во только ВЫЯВЛЕННЫХ групп, говорит о том, что бизнес шел в полный рост. Можно смело предположить, что кол-во "тех кому удалось" минимум в 3 раза больше тех кого поймали/задержали. А это 54 000 человек. К этому кол-ву необходимо прибавить тех, кто выезжал по "схемам" (псевдоволнтеры, якобы водители-международники, липовая инвалидность и пр.). Думаю таких было в 2 раза меньше, т.к. ценник намного выше. Итого 75 000 выехавших уклонистов. 2,5% моб.ресурса Украины.
показати весь коментар
31.03.2023 17:20 Відповісти
Если так смотреть на новости то теряется вся единомарафонная радость от события
показати весь коментар
31.03.2023 17:35 Відповісти
Страшен не "телемарафон". (понятно, что во время войны должна быть и цензура и пропаганда). Страшна тупость, бестолковость, вранье и очевидный вред этого "телемарафона". У людей в голове полная каша и непонимание того, что происходит на самом деле.
показати весь коментар
31.03.2023 17:47 Відповісти
Потому и выехали, что такие вылупки людей считают за "моб. ресурс".
И правильно сделали.
показати весь коментар
31.03.2023 17:45 Відповісти
Які 75 тис? 😁😁😁 У Варшаві чоловіків зараз більше, ні до війни, в декілька раз. Втекло мінімум пів мільйона. Просто влада боїться озвучувати такі цифри, бо виникнуть незручні питання
показати весь коментар
31.03.2023 18:52 Відповісти
1. Я писал "минимум".
2. До войны мужчин (украинцев) за границей в упор никто не замечал. А их там было не мало. А сейчас каждый мужчина - сбежавший уклонист? Это не так.
3. Много мужчин выехали на законных основаниях. Лично у меня 2 семьи знакомых у которых по 3-е детей. Выехали с мужчинами.

Не думаю что мои цифры сильно отличаются от реальности (+\- 10 000 чел.)

И да, вы правы: "влада боїться озвучувати такі цифри". Только влада боится озвучивать ЛЮБЫЕ цифры (не только по уклонистам). Т.к. "бестолковое 3,14здобольство" и "цифры" - понятия не совместимые
показати весь коментар
31.03.2023 19:03 Відповісти
Влади нема, зараз українці бються завдяки волі і мужності і допомозі заходу ....
показати весь коментар
31.03.2023 19:48 Відповісти
Просто до більшості бажаючих дійшло, що безпечніше трохи більше заплатити "потрібним" людям і тоді виїхати можна буде офіційно зі 100% гарантією.
показати весь коментар
31.03.2023 17:27 Відповісти
я так само не розумію - ну просто якщо хтось не хоче заслужити(відбивається з гранатами від 10-ти воєнкомів), то може "пусть їде" нах?
бо просто можна спитати - чо аеродроми "РАПТОВО" стали без прикриття ППО і шашличків не відбу.лось?
Яхве бере жертви, ну, це типу, .... та воно так і є
показати весь коментар
31.03.2023 17:33 Відповісти
95 квартал вже звалив за бугор патамушта.
показати весь коментар
31.03.2023 17:30 Відповісти
А чати в телеграмі повні пропозицій допомогти виїхати з України...."на щаконных основаниях".
показати весь коментар
31.03.2023 17:38 Відповісти
"незаконно виїхали", немає закону, обмеження на виїзд незаконне, це драконівські обмеження від зековлади.
в судах все це розвалиться як ковидно-вірусна лихоманка

Ясна річ що пісюністам хочеться збудувати сталинский режим та грабувати країну вічно
показати весь коментар
31.03.2023 18:00 Відповісти
Так подай в суд раз такий розумний? Чи ти діванний юрист?
показати весь коментар
31.03.2023 18:51 Відповісти
Ну винесе суд рішення, що заборона незаконна. Промахаєшся з тим судом пів року. Поїдеш ти знову на кордон з цим рішенням. А тебе знову не пустять, на пишуть якусь відписку. І ти знову в суд, знову пів року і зоу не пустять. Бо ти в цій країні ніхто. Бидло безправне
показати весь коментар
31.03.2023 18:56 Відповісти
до речі не незаконна, бо реально Зеля сама ж винесла там заборону на виїзд мужичкам.
так шо ніякий сцд, до речі, на відміну від рашки, ніхрена не буде прАвий
показати весь коментар
31.03.2023 19:01 Відповісти
судя якраз визнає що заборона законна через закон про ВП, де вказано що можна порушувати конституційні права. Але там не вказано, що можна перетворити чоловіків кріпосну худобу, а можуь жінки залишатися громадянами із вільним правов виїзду
показати весь коментар
31.03.2023 19:05 Відповісти
Так я в країні, мені виїзжати не потрібно, піклуюсь про сповзання країни в зону сталинского режиму.
Або тобі подобається жити в рабстві?
показати весь коментар
31.03.2023 19:08 Відповісти
то напевно в хід пішли вже реактивні ранці, не можуть спіймати і навіть якщо збивати стінгерами то шо то за новини будуть )
показати весь коментар
31.03.2023 18:03 Відповісти
тсссс, а то кацапи арабами так пулять почнуть з білорашки))))
дай 20 тис. євро і - псссссс--(полетів на польщовиччину))))
показати весь коментар
31.03.2023 18:11 Відповісти
нє, він дорогий дуже $200-300K коштує, але те що з ухилянтів беруть по $5K за перетин кордону я спочатку про ці ранці і подумав, тому що 5К коштує аренда на день )
показати весь коментар
31.03.2023 18:21 Відповісти
не знаю, було б відео тут, тут же гівноїди одразу "здадуть"
просто х.з. - ну ок, звалив "я, або ви напр." звідси туди - там зловили - ііііі???? шо, незаконний перехід(переплив\переліт) кордону.
напр. паспорт Румунії, ок, але відмітки шо на сюди прийшов на Закарпаття - нема - і тоді типу незаконно на Румунію зайшов?
недавно читав - руснявий типу агент купив паспорт Бразилії, поїздив на америці і потім посадили на Бразилії на 15 років - підробка документів(якщо чесно то це крінж... ну я ясно шо за, але жорстко, хоча може натворив там ше чогось лаптєвик.)
показати весь коментар
31.03.2023 18:32 Відповісти
Просто всі хто хотів - вже виїхали, тому поменшало ухилянтів.
показати весь коментар
31.03.2023 18:39 Відповісти
Виїхали всі, хто хотів і мав гроші. Тепер біжать ті, хто хоче, але грошей не має. А таки в рази більше. Це літ на тисі буде веселе...
показати весь коментар
31.03.2023 18:58 Відповісти
Тут на форуме истеричек хватает,орут с диванов что воевать не хотим отпустите нас за кордон.Пусть селяне кровь за свою землю проливают а мы потом патриотические посты в интернете выложим с смайликами.
показати весь коментар
31.03.2023 18:48 Відповісти
Які смайлики? Я як виїду, то заберу до себе дітей і забуду цей концтабір, як страшний сон
показати весь коментар
31.03.2023 19:00 Відповісти
А батальйони ''монако'' , та ''відень'' законно виїхали???
показати весь коментар
31.03.2023 19:12 Відповісти
Это он жалуется что доходы падают?
показати весь коментар
31.03.2023 22:00 Відповісти