12198 відвідувачів онлайн
10 932 34

Зимовий наступ РФ на Донбасі провалився, - розвідка Великої Британії

техніка

Плани командування РФ щодо захоплення Донбасу під час зимового наступу провалилися.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила розвідка Великої Британії.

Там нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ Герасимов взяв на себе особисте командування "спеціальною військовою операцією" в Україні.

"Перебування Герасимова на посаді характеризується спробами розпочати загальний зимовий наступ з метою поширення російського контролю на весь Донбас. Через 80 днів стає все більш очевидним, що цей проєкт провалився", - наголосили у розвідці.

Зазначається, що на кількох напрямках фронту на Донбасі російські війська досягли лише незначних успіхів ціною десятків тисяч жертв.

"Значною мірою змарнувавши свою тимчасову перевагу в особовому складі, отриману в результаті осінньої "часткової мобілізації". Після десяти років перебування на посаді начальника Генштабу РФ існує реальна ймовірність того, що Герасимов розширює межі того, як довго російське політичне керівництво буде терпіти невдачі", - підсумували у британській розвідці.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
01.04.2023 11:05
+7
ціною Героїв
показати весь коментар
01.04.2023 11:24
+7
нам потрібні териториї України - священні та недоторкані, а не дамбасята
показати весь коментар
01.04.2023 11:40
Коментувати
Сортувати:
Герасим не топить Муму, а жге...
показати весь коментар
01.04.2023 10:31 Відповісти
від дирежор квартета рашиського Генштаба

показати весь коментар
01.04.2023 11:19 Відповісти
и это прекрасно.
показати весь коментар
01.04.2023 10:34 Відповісти
походу ***** закрой, спиртофаг
показати весь коментар
01.04.2023 10:49 Відповісти
Рашистский длбб, ещё 2 месяца весны впереди
показати весь коментар
01.04.2023 10:57 Відповісти
Наступление Украины ещё не начиналось. Вы увидите, когда оно начнется.
показати весь коментар
01.04.2023 11:08 Відповісти
Олег Панков f20bf6fb

Реєстрація: 01.04.2023

ловіть рашиського бота-вилупка !


показати весь коментар
01.04.2023 11:23 Відповісти
Оно и к лучшему, нам Бомбас этот ***** не нужен. Вернуть оккупированные территории -- вопрос престижа, да. А кормить их чем, у нас бабла и на подконтрольные-то не хватает.
показати весь коментар
01.04.2023 11:36 Відповісти
нам потрібні териториї України - священні та недоторкані, а не дамбасята
показати весь коментар
01.04.2023 11:40 Відповісти
І що з цими робити потім? (і з територіями і з домбасятами)

показати весь коментар
01.04.2023 11:43 Відповісти
бамбасятам билет на электричку до Гуково. На территории вернутся люди, которые уехали оттуда опасаясь сруского мира.
А с вашим подходом ("нам бомбас наюх не нужен") от Украины очень быстро ,по историческим меркам, останется одно Галицко-волынское княжество.
показати весь коментар
01.04.2023 15:09 Відповісти
А как же люди?
показати весь коментар
01.04.2023 20:25 Відповісти
ale yakou cinou...

показати весь коментар
01.04.2023 11:01 Відповісти
ціною Героїв
показати весь коментар
01.04.2023 11:24 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2023 11:05 Відповісти
Амінь.

Готуймося до весняного контрнаступу ЗСУ.
показати весь коментар
01.04.2023 11:12 Відповісти
Но ради престижа и чтобы показать никчемность московского главнокомандующего, Украина должна должна выйти к Азову.
Этого будет достаточно, чтобы плешивого свергли
показати весь коментар
01.04.2023 13:03 Відповісти
Предлагаете поделить по середине?
показати весь коментар
01.04.2023 15:10 Відповісти
В чем преимущество, обьясните пожалуйста.
показати весь коментар
01.04.2023 20:27 Відповісти
Зрадойоби просто не в змозі помітити, що база в Іспанії навчає українських танкістів вже більше ніж півроку...
показати весь коментар
02.04.2023 08:22 Відповісти
В ізюм-куп'янськ, такі як ви зрадойоби, теж не вірили. І в визволення Херсону не вірили. Просто ви, кінчені, не вірите в ЗСУ і Україну. Нахєра ви взагалі лізете на українські ресурси зрадойобити?
показати весь коментар
02.04.2023 08:20 Відповісти
А чи був він таким яким планували?Те що поклали десятки тисяч ЗЕКА дало змогу підготувати сотні тисяч мобіків.От саме вони і будуть кістяком майбутніх дій рашистів.По доповідям нашої розвідки тільки в лютому рашисти,частково,почали вводити регулярні війська.
показати весь коментар
01.04.2023 11:17 Відповісти
сотни тысяч боевых **********...?)\не мелочись уже - пиши муллионы...!\
показати весь коментар
01.04.2023 11:38 Відповісти
Ну и? В феврале начали, сегодня уже Апрель. Много добились эти "регулярные войска"?
показати весь коментар
01.04.2023 15:11 Відповісти
Gir Mihal 6f528e5d Реєстрація: 14.01.2023

показати весь коментар
01.04.2023 11:29 Відповісти
А хто їх буде годувать
Лопата в руки і вперед
А то кричали ,,где нога лднр
Стала єто уже наша территория ,,
Досить уже всю україну годувать
нехай кормляться самі
показати весь коментар
01.04.2023 13:30 Відповісти
Смерть кацапам!
показати весь коментар
01.04.2023 13:37 Відповісти
Питання, якою ціною...питання і до Заходу?
показати весь коментар
01.04.2023 17:05 Відповісти
В День дурака, в россии начался весенний призыв в армию. Совпадение??!
показати весь коментар
01.04.2023 23:44 Відповісти