9930 відвідувачів онлайн
3 636 22

Шойгу пообіцяв окупантам, що Росія нарощуватиме обсяги боєприпасів

шойгу

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу провів у штабі об’єднаного угруповання російських військ нараду і заявив, що країна-агресор вживає необхідних заходів щодо нарощування боєприпасів, але кількість забезпечення "вже зросла кратно".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "РИА Новости"

 Шойгу зауважив, що "обсяги постачання найбільш затребуваних боєприпасів визначені, вживаються необхідні заходи щодо їх нарощування".  Водночас "кількість продукції для забезпечення військ зросла кратно, йдеться як про звичайні, так і про високоточні типи засобів ураження".

За словами російського міністра оборони, це дасть змогу виконувати поставлені Путіним завдання на війні.

Топ коментарі
+8
Так вони готувалися до війни системно :

У Росії пройшли змагання зі швидкісного копання могил (фото, відео)

14 травня 2021 в 13:45

https://focus.ua/uk/world/482580-v-rossii-proshli-sorevnovaniya-po-skorostnomu-kopaniyu-mogil-foto-video
Фото: Osnmedia.ru

Для участі в чемпіонаті приїхали професійні могильники зі всього Сибіру. Вони боролися за грошовий приз.

У російському Новосибірську пройшли змагання зі швидкісного копання могил. Про це https://www.nsktv.ru/news/obshchestvo/v_novosibirske_proshyel_chempionat_po_skorostnoy_kopke_mogil/ повідомляє місцеве видання "Вести Новосибірськ".

Змагання пройшли біля міського крематорію. Видання пише, що для участі в чемпіонаті приїхали професійні могильники зі всього Сибіру. Переможець змагань отримає грошовий приз.
показати весь коментар
01.04.2023 12:22 Відповісти
+7
Думаєте дарма на Кацапії кожен рік проводять змагання з кидання коров'ячими фекаліями? Вони давно готувались до того періоду, коли снаряди будуть в дефіциті.

показати весь коментар
01.04.2023 12:17 Відповісти
+4
Eto ******* taina...
показати весь коментар
01.04.2023 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну як так? 20 років ***** готувалось до війни, скирдуючи БК і ось знов.
показати весь коментар
01.04.2023 12:13 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2023 12:22 Відповісти
"Вживаються заходи" не означає що обсяги будуть нарощені.
показати весь коментар
01.04.2023 12:22 Відповісти
алінєвод запаса шойгу може тільки красти, пздіти і абіцять.
показати весь коментар
01.04.2023 12:24 Відповісти
Они готовят. А где готовит свои боеприпасы Украина?
показати весь коментар
01.04.2023 12:31 Відповісти
Eto ******* taina...
показати весь коментар
01.04.2023 12:33 Відповісти
Это ты оленеводу на слово поверил?
показати весь коментар
01.04.2023 12:35 Відповісти
Да мне плевать на него. Мне интересно, где украинские заводы по производству снарядов, патронов и пороха?
показати весь коментар
01.04.2023 13:05 Відповісти
Кто тебе скажет где они? Это военная тайна во время войны. Часть в за пределами Украины, часть где-то в секретных, возможно подземных объектах, в каких именно регионах опять же военная тайна
показати весь коментар
01.04.2023 13:32 Відповісти
Смешной ты малый.)
показати весь коментар
01.04.2023 13:43 Відповісти
лол. начальство требует вьіяснить?
показати весь коментар
01.04.2023 12:54 Відповісти
Хай спочатку подивиться, яка у нього в країні страшена корупція. Десять разів там гроші розкрадуть, поки він щось наростить
показати весь коментар
01.04.2023 12:32 Відповісти
Ваньки обещанного три года ждать не могут,так как массово подыхают каждый день))
показати весь коментар
01.04.2023 12:33 Відповісти
Ога. І засуньте їх собі в зад.
показати весь коментар
01.04.2023 12:40 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2023 05:02 Відповісти
Чукча сказал - чукча сделал.
показати весь коментар
01.04.2023 13:09 Відповісти
"Шойгу пообіцяв" - це вже мем сам по собі.
показати весь коментар
01.04.2023 14:22 Відповісти
churka kosorylaya...odnako !!!
показати весь коментар
01.04.2023 14:36 Відповісти
Это сколько хочешь. К Т-54, Т-34, Катюшам, полуторкам, ЗИСам, ИС-2, Миг-15. И прочему "современному" вооружению Ещё говорят противогазы для коней на складах пылятся, это для срусских на фронте то что нужно