8685 відвідувачів онлайн
3 589 36

На цигарках розмістять нові попередження про шкоду куріння, - МОЗ

куріння,сигарета,цигарки,сигарети,цигарка

Україна оновлює маркування сигаретних пачок в рамках імплементації директиви Єврокомісії 40/2014.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, інформує Цензор.НЕТ.

Там нагадали, що Україна запровадила маркування упаковок із цигарками у 2012 році, долучившись до 42 країн, що роблять так само. Тепер маркування оновлять.

"Ми здійснили велику роботу, щоби зібрати необхідну кількість графічних наборів медичних попереджень (текстових та ілюстративних) для пачок тютюновмісних виробів, зверталися до всіх прогресивних країн. Серед отриманих обирали ті, що показали найкращу ефективність в інших країнах. За підсумком – до фінального варіанту було включено графічні набори з таких країн: Канада, Австралія і Таїланд, а також двох неурядових організацій: "Vital strategy" та "Діти, вільні від тютюну". Тож ми маємо необхідну кількість варіантів наборів маркування пачок і затвердимо їх найближчим часом", - розповів заступник міністра Ігор Кузін.

Він також нагадав, що з 2012 року в Україні заборонена реклама тютюнових виробів.

Топ коментарі
+9
І піднімуть ціну.
показати весь коментар
04.04.2023 09:21 Відповісти
+7
А що там з ковід-19? Це ж була така страшна загроза!!! Чувака в Гідропарку взвод поліції ловив...
Пару років тому по 100 разів на день у стрічці новин "ковід, ковід, ковід...".
Всіх попустило вже, чи ще є припізджені?
показати весь коментар
04.04.2023 09:25 Відповісти
+7
Рональд Рейган. Розвалив совок. Сигарети Честерфілд.

показати весь коментар
04.04.2023 09:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як же вже задовбали ці тупі вилупки! Та мені до дупи, що там розмістять! Навіть якщо ***** з аквафрешем! Ну спалю коробку та згадаю про портсигар!
показати весь коментар
04.04.2023 09:21 Відповісти
І піднімуть ціну.
показати весь коментар
04.04.2023 09:21 Відповісти
В МОЗі щось інше курять...
показати весь коментар
04.04.2023 09:44 Відповісти
Уявляю скільки бабла платників податків вони вкрали на цю надзвичайно важливу "реформу".
показати весь коментар
04.04.2023 09:24 Відповісти
А що там з ковід-19? Це ж була така страшна загроза!!! Чувака в Гідропарку взвод поліції ловив...
Пару років тому по 100 разів на день у стрічці новин "ковід, ковід, ковід...".
Всіх попустило вже, чи ще є припізджені?
показати весь коментар
04.04.2023 09:25 Відповісти
оспу теж не згадують, як і тиф
показати весь коментар
04.04.2023 09:33 Відповісти
Повалявся б ти у лікарні з тим ковідом-інакше б про припізджених заспівав би.
показати весь коментар
04.04.2023 09:39 Відповісти
Ще скажіть, що всіх нас врятувала вакцинація
показати весь коментар
04.04.2023 10:49 Відповісти
Коли висока температура, кашляєш, важко дихати, немає запахів-йдеш до лікаря, вона тебе прослуховує, просить вдохнути якомога сильніше, ти це робиш і непритомнієш, тобі викликають швидку, кладуть до лікарні. Там декілька діб поспісль тобі намагаються збити температуру з 41, це допомагає тільки на пару годин і-знов по колу. Тобі декілька разів на день ставлять крапельницю, постійно п'єш якись таблетки, постійно щось колють, у тому числі-у живіт, тому що показник згортання крові у 3 рази відрізняється від норми. Не можеш нормально дихати, тому що сатурація 70-80, і тому постійно дихаєш киснем через інгаляторну маску. Вночі намагаєшся заснути, тому що геть виснажений, а поспати не вдається, тому що кашель тебе розриває зсередини. Після цього починаєш інакше ставитися до "казочок про ковід" та до "припізджених".
показати весь коментар
04.04.2023 12:42 Відповісти
Я нічого не писав про "казочки". А от про "припізджену" владу та її дії під час карантину можу вам розказати багато цікавого.
показати весь коментар
04.04.2023 13:05 Відповісти
і зразу касаби повиздихають
показати весь коментар
04.04.2023 09:28 Відповісти
Дістали зелені уйобки. Ціни тіликі ростуть. Придумали якусь херню про шкідливість і руки (гаманець) викручують. А по звіту ВОЗ...з 100 людей які захворіли на рак легенів курців тількі 30%. Але це не оприлюднюють.
показати весь коментар
04.04.2023 09:30 Відповісти
Звідки дані що 30 ?
показати весь коментар
04.04.2023 09:40 Відповісти
Рональд Рейган. Розвалив совок. Сигарети Честерфілд.

показати весь коментар
04.04.2023 09:32 Відповісти
"Курці кінчають раком." )))
показати весь коментар
04.04.2023 09:35 Відповісти
Точнісінько так, як і ті хто не палить.
показати весь коментар
04.04.2023 09:43 Відповісти
Добре, а якщо й справді вийде і цигарки не будуть купувати то яка діра в бюджеті буде? Борцуни мамкини.
показати весь коментар
04.04.2023 09:37 Відповісти
Нехай ''табло'' боневтіка намалюють
показати весь коментар
04.04.2023 09:39 Відповісти
Його табло на білому порошку малювати треба, одна з наступних новин на Цензорі ))
показати весь коментар
04.04.2023 09:47 Відповісти
Краще б взагалі без пачок продавали, насипом.
показати весь коментар
04.04.2023 09:39 Відповісти
По17гривень за штуку, як яйця різникова.)
показати весь коментар
04.04.2023 09:46 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2023 09:52 Відповісти
Колись в 90х на Привозі продавали с заводу нерозрізані сигарети, користувались попитом )) Фото не можу знайти.
показати весь коментар
04.04.2023 09:53 Відповісти
Теж помню такі
показати весь коментар
04.04.2023 10:12 Відповісти
Бажано з обличчям глави МОЗу))))
показати весь коментар
04.04.2023 09:41 Відповісти
Ціни задеріть в три рази, тоді й малювати не треба, придурки
показати весь коментар
04.04.2023 09:56 Відповісти
а деньги в бютжет где брать ? хотя акцизку в табачных ларьках уже и так никто не берёт, у нас на базаре полно дешевых без акцизных сигарет ..
показати весь коментар
04.04.2023 10:03 Відповісти
"Ми здійснили велику роботу"))))
показати весь коментар
04.04.2023 10:16 Відповісти
Для некурця це жахливі фото, я й й досі з обережністю дивлюсь на пачки цигарок. Вважаю, що це правильно і це директива ЄС.
показати весь коментар
04.04.2023 10:28 Відповісти
Це просто фото, котре нікого не зупинить.
У фільмах жахів дуже багато страшних речей, але саме тому вони популярні.
показати весь коментар
04.04.2023 10:53 Відповісти
Фільми жахів то вигадка і всі знають, що в реальності такого нема.
показати весь коментар
04.04.2023 11:53 Відповісти
Це я до того, що фото чорних легенів нікого не зупинить. Марно витрачені на розфарбовування пачки кошти.
показати весь коментар
04.04.2023 12:02 Відповісти
Зупинить але не всіх, для мене жах був, коли у чорній рамці було написано, куріння шкодить вашому здоров'ю.
показати весь коментар
04.04.2023 13:37 Відповісти
- Куме, ти знає, що куріння зменшує тривалість життя втричі?
- Як це?
- От скільки тобі тепер?
- 35.
- Я було б вже 105!
показати весь коментар
04.04.2023 10:58 Відповісти
Хм,*даеш*більше картинок *всяких и разных*,а молдовани зі своїми скромними написами вже зайняли пів українського ринку.
показати весь коментар
04.04.2023 12:33 Відповісти
Курение - яд, так все говорят, но почему-то, большинство всё-таки курят!
показати весь коментар
04.04.2023 17:33 Відповісти