6888 посетителей онлайн
3 590 36

На сигаретах разместят новые предупреждения о вреде курения, - Минздрав

куріння,сигарета,цигарки,сигарети,цигарка

Украина обновляет маркировку сигаретных пачек в рамках имплементации директивы Еврокомиссии 40/2014.

Об этом сообщили в Министерстве здравоохранения, передает Цензор.НЕТ.

Там напомнили, что Украина ввела маркировку упаковок с сигаретами в 2012 году, присоединившись к 42 странам, которые делают так же. Теперь маркировку обновят.

"Мы проделали большую работу, чтобы собрать необходимое количество графических наборов медицинских предупреждений (текстовых и иллюстративных) для пачек табакосодержащих изделий, обращались ко всем прогрессивным странам. Среди полученных выбирали те, что показали наилучшую эффективность в других странах. По итогу – до финального варианта было включены графические наборы из таких стран: Канада, Австралия и Таиланд, а также двух неправительственных организаций: "Vital strategy" и "Дети, свободные от табака". Поэтому мы имеем необходимое количество вариантов набора маркировки пачек и утвердим их в ближайшее время", - рассказал замминистра Игорь Кузин.

Он также напомнил, что с 2012 г. в Украине запрещена реклама табачных изделий.

Топ комментарии
+9
І піднімуть ціну.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:21 Ответить
+7
А що там з ковід-19? Це ж була така страшна загроза!!! Чувака в Гідропарку взвод поліції ловив...
Пару років тому по 100 разів на день у стрічці новин "ковід, ковід, ковід...".
Всіх попустило вже, чи ще є припізджені?
показать весь комментарий
04.04.2023 09:25 Ответить
+7
Рональд Рейган. Розвалив совок. Сигарети Честерфілд.

показать весь комментарий
04.04.2023 09:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Як же вже задовбали ці тупі вилупки! Та мені до дупи, що там розмістять! Навіть якщо ***** з аквафрешем! Ну спалю коробку та згадаю про портсигар!
показать весь комментарий
04.04.2023 09:21 Ответить
І піднімуть ціну.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:21 Ответить
В МОЗі щось інше курять...
показать весь комментарий
04.04.2023 09:44 Ответить
Уявляю скільки бабла платників податків вони вкрали на цю надзвичайно важливу "реформу".
показать весь комментарий
04.04.2023 09:24 Ответить
А що там з ковід-19? Це ж була така страшна загроза!!! Чувака в Гідропарку взвод поліції ловив...
Пару років тому по 100 разів на день у стрічці новин "ковід, ковід, ковід...".
Всіх попустило вже, чи ще є припізджені?
показать весь комментарий
04.04.2023 09:25 Ответить
оспу теж не згадують, як і тиф
показать весь комментарий
04.04.2023 09:33 Ответить
Повалявся б ти у лікарні з тим ковідом-інакше б про припізджених заспівав би.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:39 Ответить
Ще скажіть, що всіх нас врятувала вакцинація
показать весь комментарий
04.04.2023 10:49 Ответить
Коли висока температура, кашляєш, важко дихати, немає запахів-йдеш до лікаря, вона тебе прослуховує, просить вдохнути якомога сильніше, ти це робиш і непритомнієш, тобі викликають швидку, кладуть до лікарні. Там декілька діб поспісль тобі намагаються збити температуру з 41, це допомагає тільки на пару годин і-знов по колу. Тобі декілька разів на день ставлять крапельницю, постійно п'єш якись таблетки, постійно щось колють, у тому числі-у живіт, тому що показник згортання крові у 3 рази відрізняється від норми. Не можеш нормально дихати, тому що сатурація 70-80, і тому постійно дихаєш киснем через інгаляторну маску. Вночі намагаєшся заснути, тому що геть виснажений, а поспати не вдається, тому що кашель тебе розриває зсередини. Після цього починаєш інакше ставитися до "казочок про ковід" та до "припізджених".
показать весь комментарий
04.04.2023 12:42 Ответить
Я нічого не писав про "казочки". А от про "припізджену" владу та її дії під час карантину можу вам розказати багато цікавого.
показать весь комментарий
04.04.2023 13:05 Ответить
і зразу касаби повиздихають
показать весь комментарий
04.04.2023 09:28 Ответить
Дістали зелені уйобки. Ціни тіликі ростуть. Придумали якусь херню про шкідливість і руки (гаманець) викручують. А по звіту ВОЗ...з 100 людей які захворіли на рак легенів курців тількі 30%. Але це не оприлюднюють.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:30 Ответить
Звідки дані що 30 ?
показать весь комментарий
04.04.2023 09:40 Ответить
Рональд Рейган. Розвалив совок. Сигарети Честерфілд.

показать весь комментарий
04.04.2023 09:32 Ответить
"Курці кінчають раком." )))
показать весь комментарий
04.04.2023 09:35 Ответить
Точнісінько так, як і ті хто не палить.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:43 Ответить
Добре, а якщо й справді вийде і цигарки не будуть купувати то яка діра в бюджеті буде? Борцуни мамкини.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:37 Ответить
Нехай ''табло'' боневтіка намалюють
показать весь комментарий
04.04.2023 09:39 Ответить
Його табло на білому порошку малювати треба, одна з наступних новин на Цензорі ))
показать весь комментарий
04.04.2023 09:47 Ответить
Краще б взагалі без пачок продавали, насипом.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:39 Ответить
По17гривень за штуку, як яйця різникова.)
показать весь комментарий
04.04.2023 09:46 Ответить
показать весь комментарий
04.04.2023 09:52 Ответить
Колись в 90х на Привозі продавали с заводу нерозрізані сигарети, користувались попитом )) Фото не можу знайти.
показать весь комментарий
04.04.2023 09:53 Ответить
Теж помню такі
показать весь комментарий
04.04.2023 10:12 Ответить
Бажано з обличчям глави МОЗу))))
показать весь комментарий
04.04.2023 09:41 Ответить
Ціни задеріть в три рази, тоді й малювати не треба, придурки
показать весь комментарий
04.04.2023 09:56 Ответить
а деньги в бютжет где брать ? хотя акцизку в табачных ларьках уже и так никто не берёт, у нас на базаре полно дешевых без акцизных сигарет ..
показать весь комментарий
04.04.2023 10:03 Ответить
"Ми здійснили велику роботу"))))
показать весь комментарий
04.04.2023 10:16 Ответить
Для некурця це жахливі фото, я й й досі з обережністю дивлюсь на пачки цигарок. Вважаю, що це правильно і це директива ЄС.
показать весь комментарий
04.04.2023 10:28 Ответить
Це просто фото, котре нікого не зупинить.
У фільмах жахів дуже багато страшних речей, але саме тому вони популярні.
показать весь комментарий
04.04.2023 10:53 Ответить
Фільми жахів то вигадка і всі знають, що в реальності такого нема.
показать весь комментарий
04.04.2023 11:53 Ответить
Це я до того, що фото чорних легенів нікого не зупинить. Марно витрачені на розфарбовування пачки кошти.
показать весь комментарий
04.04.2023 12:02 Ответить
Зупинить але не всіх, для мене жах був, коли у чорній рамці було написано, куріння шкодить вашому здоров'ю.
показать весь комментарий
04.04.2023 13:37 Ответить
- Куме, ти знає, що куріння зменшує тривалість життя втричі?
- Як це?
- От скільки тобі тепер?
- 35.
- Я було б вже 105!
показать весь комментарий
04.04.2023 10:58 Ответить
Хм,*даеш*більше картинок *всяких и разных*,а молдовани зі своїми скромними написами вже зайняли пів українського ринку.
показать весь комментарий
04.04.2023 12:33 Ответить
Курение - яд, так все говорят, но почему-то, большинство всё-таки курят!
показать весь комментарий
04.04.2023 17:33 Ответить