11311 відвідувач онлайн

Зеленського запросили на липневий саміт НАТО

нато

Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

У вівторок, 4 квітня, у Брюсселі за підсумками засідання Комісії Україна - НАТО Столтенберг розповів, що для стабільності Альянсу необхідна сильна та незалежна Україна.

"Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з президентом Зеленським на нашому саміті у Вільнюсі в липні", - сказав Столтенберг.

Крім цього він зауважив, що Україна доєднається до Північноатлантичного альянсу після перемоги у війні, що розпочала Росія.

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
04.04.2023 22:18 Відповісти
+13
Вітаємо Фінляндію
показати весь коментар
04.04.2023 22:50 Відповісти
+6
Україна очікує на запрошення до НАТО на саміті у Вільнюсі, - Стефанчук.
Є запитання до ЗЕ хвойд:
Чому зеленський не поїхав до Лондона на саміт НАТО у листопаді 2019? Навіть не послав жодного міністра?
Чому не поновив заявку на отримання ПДВ?
Відповідь в Оманській зраді буратіна.
показати весь коментар
04.04.2023 23:03 Відповісти

Завантаження...