Зеленського запросили на липневий саміт НАТО

Про це повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.
У вівторок, 4 квітня, у Брюсселі за підсумками засідання Комісії Україна - НАТО Столтенберг розповів, що для стабільності Альянсу необхідна сильна та незалежна Україна.
"Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з президентом Зеленським на нашому саміті у Вільнюсі в липні", - сказав Столтенберг.
Крім цього він зауважив, що Україна доєднається до Північноатлантичного альянсу після перемоги у війні, що розпочала Росія.
Є запитання до ЗЕ хвойд:
Чому зеленський не поїхав до Лондона на саміт НАТО у листопаді 2019? Навіть не послав жодного міністра?
Чому не поновив заявку на отримання ПДВ?
Відповідь в Оманській зраді буратіна.