9484 відвідувача онлайн
4 313 12

У Росії перевірять, чи не фінансує Меладзе ЗСУ, - росЗМІ

валерій,меладзе

Прокуратура Москви перевірить, чи не фінансує співак Валерій Меладзе Збройні Сили України.

Про це з посиланням на джерело в правоохоронних органах РФ повідомляє російське державне інформагенство ТАСС, передає Цензор.НЕТ.

Відповідне доручення надійшло від генпрокуратури РФ.

Раніше керівник ГО "Федеральний проєкт з безпеки та боротьби з корупцією" Віталій Бородін звернувся до генпрокуратури РФ з проханням провести перевірку. Він заявив, що Меладзе нібито неодноразово критикував "спецоперацію в Україні" (так в Росії офіційно називають війну. - Ред.).

У січні кілька Telegram-каналів поширили відео з новорічного концерту Меладзе в Дубаї. Там Меладзе на фразу: "Слава Україні" відповідає: "Героям слава".

Наприкінці березня стало відомо про скасування гастролей Меладзе в російських містах Красноярськ, Іркутськ, Новосибірськ, Барнаул, Кемерово та Ростов-на-Дону.

Топ коментарі
+8
Валєрчіку час згадати що він грузин))
показати весь коментар
07.04.2023 15:57 Відповісти
+7
Меладзе пора валити))
показати весь коментар
07.04.2023 15:55 Відповісти
+7
охота на ведьм - как в стране дебилов без неё?
кто быстрее напишет донос на ближнего - тот бОльший патриот страны-бензоколонки, жрите себя с говном, кацапротрироты
показати весь коментар
07.04.2023 15:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
АААа)) Долбоёбы))))
показати весь коментар
07.04.2023 15:53 Відповісти
Меладзе пора валити))
показати весь коментар
07.04.2023 15:55 Відповісти
Валєрчіку час згадати що він грузин))
показати весь коментар
07.04.2023 15:57 Відповісти
охота на ведьм - как в стране дебилов без неё?
кто быстрее напишет донос на ближнего - тот бОльший патриот страны-бензоколонки, жрите себя с говном, кацапротрироты
показати весь коментар
07.04.2023 15:59 Відповісти
Мєладзє, слєдом за куйком - накуй.
показати весь коментар
07.04.2023 16:01 Відповісти
Волки от испуга
Скушали друг друга...

(К. Чуковский, "Тараканище")
показати весь коментар
07.04.2023 16:02 Відповісти
Отбеливают долбо...ба.
Только недавго в Крушавеле зажигал с женой руского убийцы с МО.
Меладзе - консерва
показати весь коментар
07.04.2023 16:18 Відповісти
зреет ещё один "харошый русский"...лезут,****,как тараканы
показати весь коментар
07.04.2023 16:19 Відповісти
Шукають рашисти вже в своїх колах зрадників..це добре..
"С крікамі за мір,сьє**ал за кордон."
показати весь коментар
07.04.2023 16:20 Відповісти
ось вам ще персонаж..С крікамі за мір...Уехал из России ,вместе с супругой Ольгой Васильевой..Выступивший против российской спецоперации актер Дмитрий Назаров https://lenta.ru/news/2023/03/03/nazarov_vsu/?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop отказался давать деньги на поддержку вооруженных сил Украины.
--«Я говорю: вы что, с ума сошли? Вы всерьез это у меня, у россиянина, спрашиваете?»
показати весь коментар
07.04.2023 16:31 Відповісти
кремлю нужны громкие скандалы, для отвлечения зомбомассы от войны... следующими будут 2 дегенерата непонятного пола: охлобыстин с чичериной, а потом, пойдёт тяжёлая артиллерия из 2х *********: киркоров и басков